10

 106  0

Sveiki dārgie spocēni!

Vakar uzdūros sarunai un citiem videomateriāliem, kurā tika stāstīts par to, ka kāds amerikāņu pāris no Floridas ir adoptējis bērnu, kura izcelsmes valsts tika uzskatīta par Ukrainu. Meitenīte tika dēvēta par Natāliju un tobrīd viņa bija sešus gadus veca.

Meitenītes izskats un dīvainā uzvedība vecākos radīja aizdomas par to, ka meitenīte patiesībā nemaz nav no Ukrainas un patiesībā daudz vecāka nekā izliekas.

Vecākiem radās aizdomas, ka Natālija nav no Ukrainas, jo nekas neliecināja par valodas barjeru vai tipisko ukraiņu akcentu angļu valodas izrunā.

Cita starpā vecāki pauž uzskatu, ka meitenei jau ir bijušas pubertātes pazīmes. Tiek uzskatīts, ka Natālija slēpa mēnešreizes un viņai bijis vecumam neraksturīgs apmatojums. Ārsti meitenei veica kaulu blīvuma un zobu analīzi, kurā tika secināts, ka viņa patiesībā ir pieaudzis cilvēks.

Natālijas adoptētājs uzskata, ka Natālija ir divas reizes mēģinājusi noindēt viņa sievu un paudusi vēlmi miegā nodurt visu ģimeni.

Adoptētā meitene bijusi arī patstāvīga un bez problēmām varējusi mājās dzīvot viena pati. Līdz ar to, ģimene uzjuka un izlēma atstāt Natāliju vienu īrētā mājoklī.

Tiek lēsts, ka Natālija patiesībā ir dzimusi 1989.gadā, bet joprojām nav skaidrība par viņas patieso vecumu un to vai meitenei pienākas aizbildniecība. Šobrīd pastāv versija, ka viņas patiesais bioloģiskais vecums varētu būt robežās no 22 – 30 gadiem.

Komentāri 10

0/2000

Nē... nu izskatās pēc pieaugušā pundura formā. Nobriedusi utt...

 8  0 atbildēt

Atgādina filmu Orphan, noskataties

 8  0 atbildēt

Tur tak uzreiz pēc sejas redzams, ka nav maza meitenīte. Interesantāk ir tas, kāpēc viņa tika nodota adopcijai, slēpjot šo faktu.   

 6  0 atbildēt

Pirms adopcijas viņa filmējās pornofilmās.

 5  0 atbildēt

...viņai bijis vecāmamma neraksturīgs apmatojums.

KO?

 4  0 atbildēt