4

 211  1

Saka jau, ka daudz zināsi ātri vecs paliksi. Es nebaidos ātri palikt vecs un gribu zināt daudz. Tu arī nebaidies un gribi zināt jaunas lietas? Tad nekavējies un ver vaļā šo rakstu!

Garākais ceļš ko pasaulē var aizbraukt tikai ar vilcienu ir no Portugāles līdz pat Vjetnamai. Šāds ceļojums kopumā būs aptuveni 17000 kilometri.

Gāze dabīgā veidā ir bez smaržas. Smarža/ smaka tiek pievienota, lai cilvēks varētu noteikt, ka ir notikusi noplūde.

Kāda pasaulē populāra kāzu tradīcija ir ļoti saistīta ar ģeometriju. Apli veido 360 grādi. Vienīgais cipars no 1-9, ar kuru nedalās 360 ir 7, tāpēc līgavainis un līgava 7 reizes apiet apkārt ugunij vai ugunskuram, lai nogarantētu to, ka nekas nevarēs sadalīt/izjaukt viņu laulību.

Kā norādījuši pētījumi - cilvēki kuri zaudē savu nevainību vēlu (vēlāk par 19 gadu vecumu) dzīvē iegūst lielākus ienākumus, augstaku izglītības līmeni un viņu attiecības veidojās veselīgākas, kā tiem cilvēkiem, kuri nevainību zaudē agrāk.

Šķidrums, ko mūsdienās pazīstam kā "Listerine", savos pirmssākumos tika izmantots kā destilēts antiseptiķis ar kuru mazgāt grīdas un kā zāles pret gonoreju.

Balstoties Hārvardā veiktā pētījumā - cilvēki, kuri mūžīgi kavē, dzīvo ilgaku un veselīgāku dzīvi.

Akronīmam FEAR (bailes) ir divas nozīmes - "Forget everything and run" (aizmirsti visu un skrien) vai "Face Everything And Rise" (Dodies pretī visam un celies).

Pasaulē dārgākais pudelē pildītais ūdens maksā 60000$ par pudeli. Ūdens ir iepildīts ar rokām darinātā 24 karātu zelta pudelē un tā saturā ir 5mg zelta putekļu.

Jo vairāk tu runā par kādu, jo lielāka iespēja, ka iemīlēsies šajā cilvēkā, apgalvo psihologi.

"Mountain Dew" limonāde tika izdomāta ar domu, ka tā būs piedeva viskijam.

Supervaronis Nepārspējamais Halks tika izdomāts, iedvesmojoties no, kādas īstas sievietes, kura stresa ietekmē spēja pacelt auto, lai izglābtu savu bērnu. Kā norāda Halka radītāji - jebkura persona krīzes situācijās, var paveikt lietas, kuras ikdienā nespētu.

Pekinā tu vari samaksāt 60$, lai tevi izglābtu no sastrēguma. Tev pakaļ atbrauks ar moci un aizvedīs, bet cita persona aizvedīs tavu auto uz norādīto mērķi.

Vāveres adoptē citu vāveru vāverēnus, ja to vecaki aiziet bojā vai citu iemeslu dēļ nevar parūpēties par savām atvasēm.

Ziloņu mazuļi neprot izmantot snuķi līdz 9 mēnešu vecumam dzeršanai. Līdz tam viņi dzer līdzīgi kā suns vai kaķis.

Visu laiku tālākā picas piegāde bija Pizza Hut picas piegāde uz Starptautisko Kosmosa Izpētes Staciju. Šāda piegāde izmaksāja 1 miljonu dolāru.

Japānā dzelzceļa kompānijas uz sliedēm veido tunelīšus bruņurupučiem, lai izvairītos no bruņurupuču nāvēm un aizkavētiem reisiem.

Pasaules smagākā ķirbja rekordists ir svēris vairāk kā vienu tonnu -1190 kilogramus.

Komentāri 4

0/2000
Fear nav nekāds akronīms.
 1  0 atbildēt

  

 1  1 atbildēt

  

 1  1 atbildēt
Jauki, vienīgi precizē par kuru gāzi iet runa
 1  1 atbildēt