Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
0
49

Esam bieži dzirdējuši: Tev jābūt tev pašam, tev jādara to, kas tevi dara laimīgu un tā tālāk. Bet reti kad, tas notiek. Varu droši teikt, ka daudzi nezina, kas viņi ir un ko viņiem patīk darīt. Tikai pie sevis nosaka, ka grib miljonu, bet kad pajautā kā to sasniegs, atbilde bieži ir nezinu. Tad man ir tikai viens jautājums. Kāpēc tu domā, ka esi pelnījis to miljonu? Es jau kuru reizi atkārtošu, ka nav neviena visuma, kurā var iegūt kaut ko par neko. Atcerieties, lai kaut kas mainītos, vajag kaut ko mainīt. Lai kaut ko mainītu, vajag kaut ko darīt. Un šeit mēs atgriežamies pie augstāk minētās frāzes, tev jādara to, kas tevi dara laimīgu. Jautājums ir, kas tas ir?

Varu derēt, daudzi tagad saka: “Es gribu būt miljonārs.” Lieliski, es novēlu tev tādam kļūt. Bet tas nav tas, ko es domāju. Kļūt par miljonāru ir mērķis. Uzreiz jāsaka, ka vārdu miljonārs Jūs varat aizvietot ar jeb kuru citu vārdu, kas būtu Jūsu mērķis. Starp citu, tas pat ir ļoti labs mērķis, bet jautājums kā to sasniegsi? Un šī ir grūtākā daļa, jo daudzi nezin atbildi. Kā sasniegt savu mērķi? Vai mums ir jāiet un jādara, ko sabiedrība uzskata par pareizu, vai jādara tas, kas mūs dara laimīgus? Ko tad darīt?

Pavisam vienkārši, dari to, kas dara tevi laimīgu. Šeit ,es domāju, ka paskaidrojumi par to ,kāpēc tā jādara, ir lieki. Bet, ja nu tomēr kāds grib zināt, tad varu pateikt. Dzīve nav sods, mums nav jāmokās agonijā strādājot darbu par minimālo algu. Dzīve mūs nesoda, mēs to paši darām. Un ja tas viss ir atkarīgs no mums, tad kāpēc mums darīt to, kas mums riebjas un katru dienu sūdzēties par visu, ja tā vietā mēs varam un darīt to, ko mīlam un izbaudīt to? Vienalga, kas tas ir, vai nu labot mašīnas, celt mājas, sarakstīt grāmatu, dziedāt. Ja tas ir tas, kas tu esi, tad nesēdi rokas klēpī salicis, ej un dari.

Bet, kā lai zina, kas es esmu? Pavisam elementāri. Ieklausies sevi. Tur nekas sarežģīts nav. Atrodi laiku sev un pajautā šo jautājumu sev, ko man patīk darīt. Kas ir tas , kas mani dara laimīgu. Lai būtu vēl vieglāk, es tev pajautāšu šos jautājumus. Atbildi godīgi, to tu sev esi parādā. Tātad. Kas ir tas, ko tev patīk darīt? Un kas ir tas, kas dzīvē tevi ir darījis laimīgu? Padomā, nesteidzies. Atbildi pats sev godīgi un ja tu to būsi izdarījis pareizi, tad tu sajutīsi enerģijas pieplūdumu un velmi tam ķerties klāt. Un tajā momentā tu atradīsi savu būtību.

Viens mans labs draugs reiz pajautāja šos pašu jautājumus un man prātā pārārdījās viens konkrēts moments, kurā es biju pozitīvu emociju pārņemts, smaidīju un jāatzīst, kad tajā brīdī, nokrita arī viena laimes asariņa. Tas brīdis, ko es atcerējos, bija moments, kad es palīdzēju citam, kas savu kārt radīja laimi. Pēc šī jautājumu, es zināju, kas man ir jādara, tikai nezināju kā to darīt, bet es zināju savu būtību. Tas ir – Palīdzēt un radīt. Pagāja divi gadi, kopš man pajautāja šo jautājumu un tagad es to daru. Es tagad rakstu savu blogu, lai palīdzētu citiem, lai pastāstītu, ka velns nav tik melns, kā viņu mālē, lai motivētu citus iet un darīt un uzlabotu savas dzīves. Man vienkārši pārņem tāds motivācijas un enerģijas vilnis, kad es varu stundām to darīt. Es varu palīdzēt cilvēkiem un stundām stāstīt, par to kas ir jādara. Man patīk radīt lietas, piemēram, mājas lapas, logo un vizītkartes. Es tajā neesmu profesionālis, Bet zināt ko? Man ir vienalga, jo man patīk to darīt. Mani galīgi neuztrauc, ko citi saka. Bet lieta, kas mani vis vairāk priecē ir palīdzēt citiem radīt laimi. Tā ir pati neparakstāmākā sajūta uz šīs pasaules. Tiešām nav vārdu, ar kuriem es spētu izstāstīt, tās sajūtas un emocijas, kuras es jūtu tajā brīdī. Tā ir svētlaime.

Arī to es tev novēlu. Izbaudīt to, ko dari, bet atceries, no sākumu noskaidro, kas tu esi. Atrodi, kādu klusāku vietu, padomā un tad, kad to sapratīsi, ņem un rīkojies. Velti tam piecas, desmit minūtes dienā un neuztraucies, ja tev uzreiz nesanāk, tas ir tāpēc, ka esi tā ieprogrammēts. Iesaku izlasīt manu rakstu "Apziņu un Zemapziņu". Tas tev palīdzēs. Un kad tu zini, kas esi, tad ņem un rīkojies. Tā pat kā es. Jā pagāja divi gadi, kādam, tas var šķist ilgs laiks, bet tam nav nozīmes. Es zināju ko es gribu darīt, es ticēju, ka es to darīšu un rezultātā, es to daru. Tev tas var prasīt mazāk vai arī vairāk laika, bet galvenais nepadodies un ja tā pavisam godīgi, tad laikam, kā tādam, nav nozīmes. Un ,kad tu sāksi rīkoties, tad Visums pats tev rādīs uz kuru pusi iet un viņš rādīs, īsākos un labākos ceļus, kā sasniegt tavu mērķī. To es nesaku tā pat vienu. Jo Visums man pašam ir palīdzējis spert šos soļus. Un tev arī palīdzēs.

Raksts "Apziņa un Zemapziņa", lai lasītu rakstu spied ŠEIT

 Autors: Fosilija Esi pats
1.
Attēls no: PhotpbyRemiWalle
0
49
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [2]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
spoks0 avatars
Medaļa Man patīk Facebook 7000Medaļa HumoristsMedaļa Recidīvists
  spoks0 06.02.19 23:23
1
0

Woow!

Diemžēl vai par laimi pirms stundas izšķīros ar tādu cilvēku, kas man uzdeva šādus pareizos jautājumus un jau kādu laiku ievadīja šajā pašrealizācijas posmā. Tāda sakritība vai kā…

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 06.02.19 23:45
1
0

atbildot uz spoks0 komentāru " Woow! Diemžēl vai par laimi pirms stun...

Diemžēl vai par laimi, tas ir atkarīgs tikai no tevis. Par sakritību runājot, es kategoriski saku nē, jo tev no tā cilvēka, kas mēģināja ievadīt tevi pašrealizācijas virzienā tas ir iesēdies zemapziņā. Un teikšu godīgi, šis tev ir lielisks brīdis, lai  kaut ko mainītu, jo tu esi uz pareizā ceļa. Teiksim tā, kal dzelzi kamēr karsts.