Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
134

Visai interesants manis tulkots eksperiments ar negaidītām beigām un lielisku pamācību par cilvēka prātu, kas nereti mēdz būt kā cietoksnis savam potenciālam.

Gepards ir ātrākais... Autors: Lubuntu Eksperiments, kas liek mums mācīties.
1. Gepards ir ātrākais sauszemes dzīvnieks. Mēs visi to labi zinām. Gepards spēj skriet ar ātrumu 112 km/h. Ieskrieties līdz 100 km/h gepards spēj 3 sekundēs. Apbrīnojami! Tas pārspēj pat labu daļu sporta auto.
Ārzemēs ir populāras suņu... Autors: Lubuntu Eksperiments, kas liek mums mācīties.
2. Ārzemēs ir populāras suņu skriešanas sacensības. Cilvēki nāk to skatīties un liek likmes uz to suni, kurš pēc viņu domām būs visātrākais. Tā ir tāda ārzemnieku azartspēļu izklaide. Suņu skriešanā tiek laisti Greyhoundi jeb slaidie vēja suņi. Šī suņu šķirne skrējienā spēj sasniegt ātrumu 90 km stundā. Vēja suņi ir ātrākie suņu dzimtas pārstāvji.
Grupa zinātnieku ekhem... Autors: Lubuntu Eksperiments, kas liek mums mācīties.
3. Grupa zinātnieku, ekhem, cilvēku, kuri par daudz pazaudēja naudu šajā azartspēlē ekhem 3 cilvēki no Karaliskās Veterinārās koledžas studenti no Londonas nolēma noskaidrot kādēļ šie suņi ir tik lēni. Viņi veica nelielu eksperimentu, kurš pilnībā izgāzās, taču deva mums vērtīgu domu. Viņi savā eksperimentā izmantoja šos vēja suņus un gepardu. Cerēdami atklāt geparda ātruma noslēpumu, pie geparda tika piestiprinātas augstas izšķirstpējas kameras u.c. ierīces, kas palīdzēs noskaidrot viņa noslēpumu. Taču eksperiments izgāzās kā veca, satrūdējusi sēta. Visi sāka skriet pēc gaļas gabala, eksperimenta rezultāts bija tāds, ka gepards zaudēja.
Vēja suņi ir trenēti... Autors: Lubuntu Eksperiments, kas liek mums mācīties.
4. Vēja suņi ir trenēti noskriet 3.5 suņa skrējiena soļus sekundē jebkurā ātrumā. Gepards skrēja ar 9 m/s un veica 2.4 skrējiena soļus sekundē, taču suņi skrēja ar ātrumu 17 m/s un veica 3.2 skrējiena soļus.
Zinātnieki par šo... Autors: Lubuntu Eksperiments, kas liek mums mācīties.
5. Zinātnieki par šo eksperimentu domā, ka dabā viņiem nav jāskrien ar 112 km / h lai nomedītu sev ēdienu. Turklāt, palielinoties šādam ātrumam, geparda ķermeņa temperatūra strauji pieaug un var novest pie dzīvnieka nāves. Starp citu, gepardu paaudzes, kuras ir dzimušas un augušas nebrīvē, viņiem nekad nav bijis jāattīsta šāds ātrums, jo ēdiens viņiem tiek pienests klāt.
Kā tā var būt ka vēja suņi... Autors: Lubuntu Eksperiments, kas liek mums mācīties.
6. Kā tā var būt, ka vēja suņi spēj noskriet pasaulē ātrāko skrējēju gepardu? Nu, redz ka var. Pateicoties šim eksperimentam, esam nonākuši pie dzīvē pierādāma teciena, ka TEV NEVAJAG PIERĀDĪT SEVI VISUR, PATIESĪBA IR TEVI IEKŠĀ. P.s. nav ne jausmas, vai šis eksperiments ir reāls vai izdomāts, taču tas sniedz mums motivācijas devu un pierādījumu, ka arī nebrīvē audzis cilvēks nespēj attīstīt sevī potenciālu. Tu nespēsi sasniegt savus mērķus, ja savā prātā atradīsies kā cietumā.
0
134
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [8]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
1laipnais@speles avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa ZeltrocisMedaļa Aspazija
  1laipnais@speles 09.11.18 13:12
3
0

    

legalterorist avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TrumpeMedaļa Bakalaurs
  legalterorist 09.11.18 13:56
1
0

atbildot uz Vietējais Karalis komentāru " Es domāju, ka raksts un viss ir ok. Fak... "

nu tak Tev taču saka, ka viņ eksperimentēja ar nebrīvē audzētu gepardu, tāpēc eksperiments izgāzās. Suņi varbūt arī apsteidza konkrēto ģepardu, bet ne jau sugu. Doma tāda, ka ne jau visi cilvēki arī skraida tik pat ātri kā Bolts

Lī55@speles avatars
Medaļa Tēvocis SemsMedaļa VidusskolnieksMedaļa Spoks
  Lī55@speles 09.11.18 14:31
1
0

  

Lehandrus@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TrumpeMedaļa Vecīša cepure
  Lehandrus@speles 09.11.18 14:44
1
0

  

Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 09.11.18 13:15  
0
0
Es domāju, ka raksts un viss ir ok. Fakts, ka gepards ir ātrāks tāpat paliek, jo kaut vai sekundi, bet gepards saniedza to ātrumu. Un suņiem tas pats.
SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Duraks recidivistsMedaļa Mēris
  SAMSS 09.11.18 18:21
0
0

  

Anonīms
Anonīms 10.11.18 07:13  
0
0
Ar nebrīvē audzētu gepardu varbūt, bet nu jā tā padomā suns gepardu nevar apsteigt/pārskriet pat tīri abu ķermeņa uzbūves dēļ.
Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 11.11.18 20:05
0
0

Interesanti