Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
501

Esiet sveicināti, spoki un spocenes. Esmu klāt ar jaunu rakstu! Liels paldies Artemiis par palīdzību raksta veidošanā. Ceru, ka jums patiks!
Paldies!
Bobby Tarantino

Viņa vienkārscaroni uzradās... Autors: Bobby Tarantino Džeki stāsta par to, kāda ir trakākā meitene, kuru viņi ir satikuši!
1.

Viņa vienkārši uzradās pie manām durvīm

 Kāda mana klasesbiedrene bija dabūjusi manu telefona numuru (es to viņai neiedevu) un sāka man nepārtraukti rakstīt īsziņas. Viņa visu laiku aicināja mani uz satikšanos, neskatoties uz situāciju. Man viņa īpaši nebija iekritusi sirdī, tāpēc es, nevēloties būt rupjš, izdomāju dažādas atrunas, lai neietu uz satikšanos. Vienreiz es viņai pateicu, ka pie manis sabraukuši daudzi radinieki, tāpēc biju pārāk aizņemts, lai satiktos. Pēc 10 minūtēm es saņēmu ziņu. Tas bija attēls ar manas mājas tukšo piebraucamo ceļu. Viņa bija uzzinājusi manu dzīvesvietu, atbraukusi uz manu māju un uzņēmusi foto, lai tikai pierādītu to, ka es viņai meloju. Es izgāju ārā, lai pateiktu viņai, ka man vienkārši nebija brīva laika, un, ka viņai labāk būtu doties mājās. Viņa atteicās ar to samierināties, tādēļ palika sēžot uz lieveņa, neļaujot man atgrezties mājā. Es apgāju apkārt mājai un iegāju atpakaļ pa sētas durvīm, un izsūtīju viņai īsziņu, lai nekad ar mani vairs nemēģina kontaktēties. Viņa uz lieveņa nosēdēja vēl 20 minūtes, pirms devās prom.

Dīvaine vilcienānbspEsmu... Autors: Bobby Tarantino Džeki stāsta par to, kāda ir trakākā meitene, kuru viņi ir satikuši!
2.

Dīvaine vilcienā

 Esmu vilcienā. Aiz manis sēž meitene, kura skaļi runā pa telefonu, saruna bija ļoti garlaicīga. Viņai iepaticies kaut kāds puisis. Es turpināju klausīties, sarunu nedzirdēt nemaz nebija iespējams, jo meitene runāja patiešām skaļā balsī. Tad situācija kļuva dīvaina. Puisis, kuru viņa apraksta, šķiet identiski līdzīgs man. Es pagriezos un paskatījos uz viņu. Meitene uzreiz teica «Ak Dievs, viņš šobrīd uz mani skatās. Nezinu, ko viņš darīs, varbūt es viņam patīku?» Jāpiebilst, ka VIŅAI ROKĀ NEMAZ NAV TELEFONA. Es nākamajā pieturā uzreiz izkāpu un gaidīju nākamo vilcienu, tikai, lai būtu tālāk no tās dīvaines.

Neko darīt MeToonbspSāksim... Autors: Bobby Tarantino Džeki stāsta par to, kāda ir trakākā meitene, kuru viņi ir satikuši!
3.

Neko darīt- #MeToo

 Sāksim ar to, ka manai kolēģei bija simpātijas pret mani. Vienu dienu, viņa netīšām saskrējās (burtiski) ar mani veikalā, kamēr es sarunājos ar savu draugu. Tad viņa man pajautāja, vai es tagad viņu izvarošu. Atkārtojoties viņa saka: «Nu, tu tā kā tagad mani izvarosi, ja?» Nekāda konteksta. Starp mums nebija bijušas tāda rakstura sarunas, kas varbūt varētu šo situāciju potenciāli padarīt par (ļoti nesmieklīgu) joku, vai ko tamlīdzīgu. Kā no zila gaisa...

Humpalas KonbspPa retai... Autors: Bobby Tarantino Džeki stāsta par to, kāda ir trakākā meitene, kuru viņi ir satikuši!
4.

Humpalas... Ko?

 Pa retai reizei izlēmu iegriezties Humpalās. Mazums - atrodu kaut ko labu, kas patīk. Daudz laika tur nepavadīju, pat īsti neko nenopirku. Aizejot mājās, man FB parādījās draudzības uzaicinājums no kasieres. Es viņu nekad iepriekš nebiju redzējis. Es pat neteicu savu vārdu...

Scaronvescaroninieces... Autors: Bobby Tarantino Džeki stāsta par to, kāda ir trakākā meitene, kuru viņi ir satikuši!
5.

Švešinieces padušu fetišs

 Kā jau iespējams iedomāties, trolejbuss rīta stundās kā vienmēr bija pārpildīts. Esmu diezgan garš un slaids, tāpēc vienmēr varu viegli iespraukties pūlī un atrast sev vietu. Tātad, pienāk mans trolejbuss, es iekāpju. Kāda meitene stāvēja starp mani un durvīm. Es vienmēr cenšos nesaskarties ar cilvēkiem, bet šoreiz trolejbuss bija patiešām pārpildīts, tāpēc no tā bija ļoti grūti izvairīties. Man mugurā bija krekls ar uzlocītām piedurknēm, biju iepūtis patīkamu smaržu, iepriekš sievietes man par to bija izteikušas komlimentus. Šī meitene stāvējā ar muguru pret mani, es biju izstiepis roku tieši blakus, pāri viņai. Tad viņa pēkšņi piespieda galvu pie manas rokas. Es tam sākotnēji nepievērsu lielu uzmanību, jo, kā jau minēju, trolejbuss bija pārpildīts un nebija daudz vietas, lai brīvi kustētos. Šajā mirklī situācija kļuva dīvaina. Meitene piespieda seju pie manas rokas un sāka ļoti spēcīgi un enerģiski to ošņāt. Sķita, ka viņa caur nāsīm centās sagaršot manu ādu un smaržas aromātu. Es jau sāku uztraukties, bet neko neizrādīju, jo tāpat neko pārpildītajā transportā nebiju spējīgs izdarīt, nevarēju nekur aiziet. Es izkāpu nākamajā pieturā, noslaucīdams no rokas gļotas, kuras palika aiz viņas un prātodams par to, kas pie velna tikko notika.

Virtuļi un erotiskā... Autors: Bobby Tarantino Džeki stāsta par to, kāda ir trakākā meitene, kuru viņi ir satikuši!
6.

Virtuļi un... erotiskā literatūra?!

Braucot autobusā, pie manis pienāca meitene un pavaicāja, vai es nevarētu padalīties ar kādu no saviem virtuļiem, kas man ir kastē, kuri atrodas maisā (tos varēja redzēt). Man nebija nekādu iebildumu - kāpēc gan ne? Velkot ārā kasti, viņa man pačukstēja, ka raksta erotiskus stāstus. Kad devu virtuli, viņa man pasniedza blociņu, kur bija sarakstīts tik daudz kas, ka man tas bija par traku. Neveiklas atrunas un izskāpšana tuvākajā pieturā, lai tikai tiktu ātrāk prom no viņas.

Es neesmu Edvards Kalens bet... Autors: Bobby Tarantino Džeki stāsta par to, kāda ir trakākā meitene, kuru viņi ir satikuši!
7.

Es neesmu Edvards Kalens, bet ok

Ne gluži romantiski. Flirtēju ar  skaistu meiteni, kura vēlējās pierādīt, cik neķītra viņa spēj būt. Es neiebildu un pateicu, ka man patīk interesantas un jaunas lietas. Tad viņa man prasa: «Redzi šo rētu?» (rādot uz savu plecu), «tur es sev iegriezu, lai mans bijušais puisis varētu dzert manas asinis.»

Viņa bija ļooooti izskatīga, tāpēc izlikos, ka tas ir normāli.

0
501
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [60]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Torators avatars
Medaļa UNISEXMedaļa NostradamsMedaļa Testu veidotājs
  Torators 28.10.18 02:15  
20
0

Viena no dīvainākajām šada veida situācijām man bija Liepājā. Es ar klasi bijām ekskursijā un kā jau katrā ekskursijā mums bija arī brīvais laiks. Tā nu mēs sarunājām, ka tiksimies visi pie rožu dārza (īsti nezinu kā sauc). Tā, ka man īpaši vairs nebija ko darīt, tad aizgāju uz norunāto vietu un apsēdos uz soliņa. Turpat blakus man sēdeja kāda sieviete, kas kādas 5 minūtes ļoti cītīgi blenza uz manīm un tad vienkārši pienāca pie manis un pateica "Tu tikai nenosit mani". Lūk tas bija dīvaini.

Green Arrow avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Bergmanis
  Green Arrow 28.10.18 11:01
19
0

@The Diāna tik traka, ka aizbēgu.

spoku dienas joks

Artemiis avatars
Medaļa ArheologsMedaļa ArheologsMedaļa Arheologs
  Artemiis 28.10.18 01:13  
16
0
Mani arī noteikti kādreiz kāds iekļaus šādā rakstā
Minka Mika avatars
Medaļa Kalnu kristālsMedaļa DrakulaMedaļa Arheologs
  Minka Mika 28.10.18 10:41  
12
0

@Aptauja: Kāda ir tevis satiktā pati trakākā meitene?

Cits variants: Visi cilvēki, kurus satieku ir pārāk normāli.. BET varbūt tas kaut ko liecina par mani....

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa RIPMedaļa Sudraba ninja
  Crop 28.10.18 10:59  
12
0

@Aptauja: Kāda ir tevis satiktā pati trakākā meitene?

Cits variants: Otrajā randiņā ielīda biksēs, neko nesakot 😂

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 28.10.18 00:42
11
0

Crazy chicks is crazy... es tinderī tikai vienu šizofrēniķi satiku (nu nesatiku dzīvē, jo viņa sāka stāstīt, ka dzird balsis, uzreiz pēc tam es viņu ''ghosted'')

FXDL avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas joksMedaļa Spoks
  FXDL 28.10.18 09:38
9
0

vsitrakāko meiteni es satiku Baldones pansionātā, kur mūs no skolas aizveda audzinošos nolūkos parādīt kādi bērni var sanākt alkoholiķiem. Tad lūk, viņa sēdēja pie sētas, skatījās uz mums...un tad lēnām iebāza savu roku sev mutē līdz elkonim..laikam kunģis saniezējās. es no tālākās ekskursijas atteicos, deļ kā, iespējams, neiepazinu vēl trakāku meiteni.

Babadūks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Babadūks 28.10.18 08:33  
7
0
Ar trakām meitenēm un sievietēm vislabākais sekss👍👍👍
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 28.10.18 22:08  
7
1
Tinderī nav jāmeklē lielā mīla, jo visas meičas tur ir mau... un hiv vīrusa pārnēsātājas.Kapu svētkos arī var satikt savu lielo mīlu, jo tur bieži tusē latviešu meičas, kas ir manā gaumē!Es nemeklēju mau... , bet trīs bērnu māti!
Bobby Tarantino avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas moders
  Bobby Tarantino 28.10.18 00:47  
5
0
atbildot uz Banančiks00 komentāru " Daži jau ir reāli šausmu stāsti, īpaši ... "Nevaru nepiekrist.
Banančiks00 avatars
Medaļa BotsMedaļa KomiķisMedaļa Bots
  Banančiks00 28.10.18 00:46  
5
0
Daži jau ir reāli šausmu stāsti, īpaši tas pēdējais…
crybaby avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Zebra
  crybaby 28.10.18 11:24
4
0

@Aptauja: Kāda ir tevis satiktā pati trakākā meitene?

Cits variants: ...

The Diāna avatars
Medaļa GremlinsMedaļa ViktorsMedaļa Zoles 3000 speles
  The Diāna 28.10.18 11:12  
4
0
atbildot uz Green Arrow komentāru " @The Diāna tik traka, ka aizbēgu. ... "True story
Anonīms
Anonīms 28.10.18 10:47  
3
0

@Aptauja: Kāda ir tevis satiktā pati trakākā meitene?

Cits variants: Nav

The Diāna avatars
Medaļa GremlinsMedaļa ViktorsMedaļa Zoles 3000 speles
  The Diāna 28.10.18 18:11  
3
0
atbildot uz Inženieris komentāru " vai tad ar Tevi ir tik traki? "Crazy cat lady
Anonīms
Anonīms 29.10.18 10:02
3
0

@Aptauja: Kāda ir tevis satiktā pati trakākā meitene?

Cits variants: Pati esmu traka meitene.

Anonīms
Anonīms 29.12.18 23:47  
3
0

@Aptauja: Kāda ir tevis satiktā pati trakākā meitene?

Cits variants: Esmu meitene

Anonīms
Anonīms 31.10.18 21:04  
3
0

@Aptauja: Kāda ir tevis satiktā pati trakākā meitene?

Cits variants: Ķertā iet mūsu klasē

Prominent avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  Prominent 01.11.18 18:12
3
0

Patika šis raksts! Gan interesanti palasīt saturu, gan komentārus.

Inženieris avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa PandaMedaļa Spoks
  Inženieris 28.10.18 20:59
2
0

atbildot uz The Diāna komentāru "*klusums* "

i like all cats 

« 1  2  3 »