10

 243  0

Iepriekš biju rakstījis par to, ka Jaunzēlandes pētnieku grupa ir ķērusies pie Lohnesa ezera DNS pētījumiem - Lohnesa ezera briesmoņa DNS pētījumi ir atklājuši kaut ko pārsteidzošu. Rezultāti bija jau zināmi pirms vairākiem mēnešiem, bet tā kā par pētījumu rezultātiem tika izveidota dokumentāla filma, tos nevarēja atklāt pirms filmas nonākšanas televīzijā.

Kādu tas varbūt pārsteigs, bet pētnieki neatrada aizvēsturisku jūras briesmoņu DNS. Nav jau tā, ka mēs zinātu, kāds ir aizvēsturiska dzīvnieka DNS, vienkārši netika atrasti nekādi nezināmi DNS. Pēc dažām teorijām Lohnesa briesmonis varētu būt haizivs vai milzu sams, bet arī šo dzīvnieku DNS ņemtajos ūdens paraugos netika atrasts. Toties katrā ūdens paraugā bija ļoti daudz cita DNS...

Komentāri 10

0/2000

Milzu zutis - garšīgs briesmonis   +

 9  0 atbildēt

Lai dzīvo tas, kas nav nekas!

 7  0 atbildēt

Tas zutis izskatās pēc Valsts ieņēmumu dienesta darbinieka, kurš tiko uzzinājis, ka neesmu iesniedzis nodokķu deklarāciju.

 7  0 atbildēt
Zutim laba "sejas"izteiksme!!! Bļin pamanīja!!!
 4  0 atbildēt
Kā jau teicu, tā arī neko īsti nesagaidīsim
 4  0 atbildēt

Mīlīgs zutēns   

 4  0 atbildēt
Tā milzeņa fotogrāfs jau atzina, ka tas bija feiks. Viss, punkts! Pietiek clickbaitot.
 2  0 atbildēt

Kāpēc attēlā ir Moray (nezinu kā pareizi latviski) ??? Moray jūras  tipa zuši, kas dzīvo Vidusjūrā un Sarkanajā jūrā, bet lielākotieso Atlantijas okeānā un Indijas okeānu ūdeņos. Attēlā redzamais monstrs nedzīvo ezeros, kur nu vēl Lohnesa ezerā.

 0  0 atbildēt