local-stats-pixel fb-conv-api

Atkārtošana ir zināšanu māte!11

83 1

Daudzi no mums skolā ir dzirdējuši šo brīnišķīgo frāzi “ atkārtošana ir zināšanu māte” un daudziem no mums tas nepatika, man arī tajā skaita. Bet, tagad man jāsaka, ka tie ir vieni no gudrākajiem vārdiem, ko esmu dzirdējis, jo visu, ko mēs zinām, esam atkārtojuši vairākas reizes un tagad to darām automātiski. Atceraties rakstu par apziņu un zemapziņu. Tas ir lielisks pierādījums tam, kas notiek vairākas reizes atkārtojot vienu un to pašu.

Lai, kaut ko iemācītos, to vajag darīt vairākas reizes, atkārtojot to atkal un atkal. Tas ir tā pat kā ar dziesmām, kas skan pa radio. Jo vairāk vienu un to pašu dziesmu atskaņo, jo ātrāk Jums tā iesēžas galvā un nemanot, Jūs jau sākat dziedāt līdz. Lai arī Jūs nemaz nemēģinājāt iemācīties dziesmas vārdus, bet Jūs tos zināt. Ar tik pat lieliem panākumiem Jūs varat visu laiku atkārtoti atskaņot Mendeļejava tabulu un iemācīties to. Lai arī mums nav nodoma, to apgūt, bet mēs to apgūsim, jo tas vairākas reizes mums tika teikts un savukārt dēļ tā, tas ir“iegravējis” mūsu zemapziņā.

Taisnības labad, jāsaka, ka tas nav tikai attiecināms uz dziesmām un Mendeļejeva tabulu. Tas ir arī attiecināms uz to, ko mums saka citi cilvēki. Iedomājieties, ka es Jums nedēļu no vietas stāstu, ka Jums ir galvas sāpes. Uzminiet, kāds būs gala rezultāts. Tas ir skaidri kā 2+2=4, Jums būs galvas sāpes. Kas notiks, ja es nepārtraukti teikšu cik viss ir slikti, valdība mums nav par pilnu rubli ņemama, ka ekonomika ir galīgā dimbā, ka cilvēks viens otru tikai grib apšmaukt. Kā Jūs domājat, kas notiks. Un, ja Veinam Dajeram ir taisnība, ka mēs nepiesaistām to ko gribam, bet piesaistām to kas esam un, ja mūsu zemapziņa ir “iegravēta” šī ticība, tad ko mēs piesaistīsim? Atceraties, mūsu zemapziņa pievelk situācijas, notikumus un cilvēkus, kas atbilst mūsu frekvencei. Un, ja mūsu frekvence ir negatīva, tad sanāk, ka mēs piesaistām sev negatīvo. Tādā gadījumā man ir tikai viens jautājums. KĀPĒC?

Ja jau mēs ticam, ka domas materializējas tad, kāpēc mēs nevaram domāt pozitīvi. Starp citu daudzi tam tic, ka domas materializējas, bet diemžēl, viņi tic tam, ka tiki negatīvās domas materializējas. Un tas nav no zila gaisa izrauts, tas ir fakts, jo pats esmu redzējis cilvēkus, kas pēc kaut kā nesanākuša saka: ” Es jau domāju / zināju, ka tā būs.” Un šo cilvēku domāšana ir vērsta uz negatīvo. Jautājums, kāpēc cilvēks kaut ko sāk, ja saka, ka viņam nesanāks? Atbilde ir vienkārša. Jo šie cilvēki tā ir ieprogrammēti. Mēs dien dienā dzirdam negatīvo un to sev ļaujam zemapziņā ieprogrammēt. Atcerieties, zemapziņa kontrolē 95% mūsu dzīves un, ja jau 95 % mūsu dzīves kontrolē zemapziņas, kas ir negatīvi ieprogrammēta, tad kādu rezultātu mēs redzēsim dzīve?

Lai arī cik nākamais jautājums neliktos smieklīgs, bet es pilnā nopietnībā to pajautāšu. Varbūt būtu laiks negatīvo izsvītrot no savas dzīves? Nē nu pavisam nopietni, to tā kā būtu laiks izdarīt. Ir, laiks saprast to, ka es un TU esam spējīgi šajā dzīvē sasniegt to, ko gribam. Es un TU esam pelnījuši būt laimīgi. Es un TU esam pelnījuši būt bagāti un mīlēti. Pat īstenībā es ieteiktu, tiem, kas ir izlasījuši tik tālu, komentārā ierakstīt, “Es esmu pelnījis visu, ko es alkstu”. Pavisam nopietni ieraksti to komentārā. Jo es ticu, ka TU esi pelnījis to ko tu alksti.

Bet, lai to izdarītu tev vajag sevi pārprogrammēt. Un vienīgais kā to ir izdarīt ir caur atkārtošanu. Ja tu sev visu laiku atkārtosi, ka esi nevarīgs, tad tu tāds būsi. Ja tu sev atkārtosi, ka esi spējīgs, mīlēts, panākumiem bagāts, tad tu tāds būsi. Un vēl vairāk, es turēšu par tevi īkšķus. Jā es zinu, ka apkārt ir daudz negatīva, kas ātri tavu velmi var nosist un daudzi apkārtējie cilvēki, tev neticēs, ka vari gūt panākumus. Bet zini ko? Es tev ticēšu. Es pats izgāju tam cauri un man pietika ar vienu cilvēku, kas man tic. Ja vēlies vari man uzrakstīt, es noteikti atbildēšu.

Lai paliktu vēl vieglāk, paņem uz lapiņas uzraksti to ko vēlies. Tevis rakstītajam ir jābūt pozitīvā noskaņā. Ja piemēram, tev ir kāds parāds, tad neraksti uz lapas “Es negribu, lai man ir parāds”, tā vieta uzraksti “ Man ir finansiāla brīvība”. Paņem uz lapiņas uzraksti savu mantru un lasi to cik bieži vari, nēsā visur līdz. Pēc kāda, laika, tu vien pieskatoties šai lapiņai automātiski, pie sevis galvā to atkārtosi. Ja tu esi spējīgāks, tad tu vari to visu darīt savā galvā, bet noteikumi paliek tie paši, tev cik vien bieži vari, jāatkārto tas pie sevis. Vēl viena lieta, tam ir jābūt rakstītam tagadnē. Kā piemēru, es varu parādīt savas mantras sākumu: “ Esmu priecīgs un pateicīgs, ka tagad Es esmu ....”, jūs arī varat izmantot šo sākumu un daudzpunktes vietā ierakstīt, savas viss karstākās alkas. Atkārojiet pie sevis, cik vien bieži varat, ka Jūs esat tāds, kas ir rakstīt uz šīs lapiņas.

Ja jūs sākt mākt, šaubas vai piezogas neticība, paņemiet un izlasiet šo rakstu vēlreiz, izlasiet manu rakstu par apziņu un zemapziņu, palasiet citus manus rakstus. Izlasiet, kādu motivējošu grāmatu noskatieties, kādu motivējošu video. Nav obligāti jāizlasa 101 grāmata vai noskatīties 101 video vienu reizi, labāk izlasiet vienu grāmatu un noskatieties vienu video 101 reizi. Atkārtojiet pie sevis “Es esmu pelnījis visu, ko es alkstu”, atkārtojiet to 101 reizi, kaut vai nopērkat kladi un sarakstiet to pilnu ar šiem vārdiem, tas palīdzēs Jums nostiprināt ticību. Un neuztraucieties, par to ko domās citi, tas nav vajadzīgs viņiem, tas ir vajadzīgs tev, labāk padomā par sevi. Atceries tu piesaistīsi tikai to, kas tu esi.

Vēlos citēt Brūsu Lee “ Es nebaidos no cilvēka, kas zin 10 000 spērienus. Es baidos no cilvēka, kas zin vienu spērienu, bet ir to praktizējis 10 000 reižu.” Kā redzat ne jau kvantitāte ir svarīga, svarīga ir kvalitāte. Jūs labāk sapratīsiet grāmatu kuru būsiet izlasījuši 101 reizi, nevis 101 grāmatu, kuru esat izlasījis vienu reizi. Atcerieties, TU ESI SPĒJĪGS. Atkārto to sev 101 reizi. Tu neko nezaudēsi, tu tikai iegūsi.

Bruce Lee: “I am not afraid of a person who knows 10000 kicks. But I am afraid of a person who knows one kick but practices it for 10000 times.”

83 1 11 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 11

0/2000

Un tāpēc - būsim savās domās un darbos pozitīvi. emotion 

13 0 atbildēt

Bieži vien, kad kāds man tuvs cilvēks domā negatīvas domas, es saku, ka ir slikti domāt tik pretīgas domas un ka viss izdosies. Dažreiz tas palīds, bet dažreiz ne. 

4 0 atbildēt

Atkārtošana ir zināšanu māte. Bet pārāk bieža atkārtošana ir neprāta māte.

3 0 atbildēt
Virsraksts izdevies emotion
3 0 atbildēt

Es esmu pelnījusi visu, ko es alkstu.

3 0 atbildēt

Labs raksts! Komentāri būs polarizēti. Tā ka tev sanāks gan pateikties, gan strīdēties.  emotion 

Bet es esmu varens!  emotion 

2 0 atbildēt
Ļoti labs raksts
2 0 atbildēt
Ļoti labi, malacis. Esmu seksīgs.
1 0 atbildēt