Ja jums patiks, izveidošu otro daļu.
Amerikas bēdīgi slavenākās neatrisinātās slepkavības15
Amberas Hagermanas slepkavība.
1996.gada 13.janvārī, deviņus gadus vecā Ambera Renē Hagermana tika nolaupīta izbrauciena laikā ar savu velosipēdu. Nolaupītājs viņu iemeta savā melnajā pikapā un aizbrauca nezināmā virzienā. Zilacainās meitenītes pazušana šokēja visu nāciju. Miljoniem TV skatītāju visā Amerikā vēroja kā Amberas vecāki rīkoja neskaitāmus aizlūgumus, lūdzot lai viņas nolaupītājs nedara viņai pāri. Diemžēl, 17. janvārī, netālu no vietas kur Ambera tika redzēta pēdējoreiz, tika atrasts mazas meitenītes līķis ar pārgrieztu rīkli. Policija identificēja līķi un tā bija pazudusī Ambera. Viņas slepkava līdz pat šai dienai nav atrasts. Dažas dienas pēc Amberas bērēm, četru bērnu mamma Diāna Simonsa piezvanīja un vietējo radiostaciju un uzdeva jautājumu: Ja jau sinoptiķi var brīdināt publiku par sliktiem laikapstākļiem, tad kāpēc nav tāda iespēja brīdināt publiku, kad tiek nolaupīts mazs bērns? Simonsas ģeniālā ideja noveda pie AMBER Alert izveides - sistēma kura brīdina publiku, ik reizi kad tiek nolaupīts bērns. Mūsdienās šo sistēmu izmanto 20 pasaules valstīs. Brīdinājumi, kurus var saņemt paziņojumu veidā viedtālruņos un tiek publicēti elektronisko reklāmu stendos un sociālajos tīklos ir palīdzējuši atrast un atbrīvot gandrīz 800 bērnus.
Tupaka Šakura slepkavība.
Slavenais reperis Tupaks Šakurs tika nogalināts 1996.gada 7.septembrī, pie sarkanās gaismas, East Flamingo un Koval Lane ielu krustojumā, Lasvegasā. Šakurs tika sašauts ar 40. kalibra Glock pistoli, ar četriem šāvieniem, diviem krūtīs, un pa vienam plaukstā un iegurnī. Šakurs no gūtajām traumām nomira sešas dienas vēlāk. Par Tupaka slepkavību ir vairākas teorijas. 2002.gadā, La Times publicēja rakstu "Kurš nogalināja Tupaku Šakuru?", raksta autors bija izmeklētājs Čaks Filipss, kurš bija veicis pats savu izmeklēšanu. Viņaprāt, Šakuru nogalināja banda "Southside Crips", kuri šādi atriebās par sava biedra piekaušanu dažas stundas iepriekš. Orlando Andersons, persona, kuru Šakurs piekāva arī bija šāvējs. Las Vegasas policija uzskatīja Andersonu par aizdomās turamo un intervēja viņu tikai vienreiz un šī intervija bija ļoti īsa. Vēlāk Andersons pats tika nogalināts kādā bandu apšaudē. Filipsa rakstā, kā viens no iespējamajiem vainīgajiem tika pieminēts arī The Notourious B.I.G, tābrīža Tupaka sāncensis, kā arī vairāki Ņujorkas kriminālo aprindu pārstāvji. Filipss arī apsūdzēja Las Vegasas policiju neprofesionalitātē un nolaidībā. Šobrīd šīs lietas izmeklēšana stāv uz vietas un īsto vainīgo mēs visticamāk nekad neuzzināsim.
Ādama Volša slepkavība.
Ādams Džons Volšs bija 6 gadus vecs zēns, kurš 1981.gada 27.jūlijā tika nolaupīts no Sears lielveikala, Holivudā, Floridā. Neilgi pēc viņa pazušanas, Volša nogrieztā galva tika atrasta krūmos blakus galvenajai šosejai. Šī kļuva par vienu no bēdīgi slavenākajām neatrisinātajām slepkavībām ASV vēsturē. Par Ādama dzīvi un traģisko likteni 1983.gadā tika uzņemta televīzijas filma "Adam", kuru tās pirmizrādē noskatījās 38 miljoni cilvēku. Ādama tēvs, Džons Volšs, kļuva par vardarbīgu noziegumu upuru advokātu un televīzijas programmas Americas Most Wanted vadītāju. Sērijveida slepkava Otiss Tūls apgalvoja, ka viņš bija Ādama slepkava, taču pierādījumu trūkuma dēļ šī konkrētā slepkavība netika pieskaitīta pie viņa paveiktajām slepkavībām. 2008. gadā, policija paziņoja, ka Volša lieta tiek oficiāli slēgta un par slepkavu tiek atzīts Tūls.
Džonbenetas Remzijas slepkavība.
Sešus gadus vecā, neskaitāmu bērnu skaistumkonkursu uzvarētāja Džonbeneta Patrīsija Remzija, 1996.gada 25.decembrī tika atrasta nogalināta savās mājās, Bolderā, Kolorādo. Pirms tam mazā meitenīte vairāk kā 8 stundas bija bezvēsts pazudusi un saskaņā ar viņas vecāku teikto, atklājot, ka meita ir pazudusi ,viņi virtuvē atrada divarpus lappušu garu vēstuli, kurā tika pieprasīta izpirkuma maksa 118 000 dolāru vērtībā, lai Džonbeneta sveika un vesela tiktu nogādāta atpakaļ mājās. Ieradās policija un pēc rūpīgas mājas pārmeklēšanas, Džonbenetas līķis tika atrasts mājas pagrabā. Viņa bija žņaugta un sista, viņas mute bija aizlīmeta un rokas sasietas. Sākotnēji, aizdomas krita uz meitenītes vecākiem un vecāko brāli, Burku. Tomēr, DNS no upura drēbēm atklāja, ka viņi nav iesaistīti. Džonbenetas īstais slepkava vēljoprojām nav zināms. Šī lieta ļoti plaši tika atspoguļota plašsaziņas līdzekļos un kļuva par vienu no visvairāk apspriestajām neatklātajām slepkavībām ASV vēsturē.
Bostonas žņaudzējs.
1962.gada jūlijā, Bostonas Herald pirmajā lapā kliedza virsraksts "Traks žņaudzējs nogalina četras sievietes Bostonā!" Šī lieta piesaistīja publikas uzmanību, bet tās atrisinājums nebija tik vienkāršs. Starp 1962. un 1964. gadu, trīspadsmit sievietes vecumā no deviņpadsmit līdz 85 gadiem tika atrastas noslepkavotas Bostonā un tās apkaimē. Visas tika nožņaugtas ar zeķubiksi, gandrīz visas pirms nāves bija seksuāli izmantotas un viņu mājās nebija nekādas ielaušanās pazīmes. 1964.gada oktobrī, vīrietis vārdā Alberts Desalvo tika arestēts par kādas sievietes izvarošanu viņa paša mājā, būdams apcietinājumā viņš atzinās, ka ir "Bostonas žņaudzējs". Desalvo līdz pat pašām detaļām spēja aprakstīt nozieguma vietas, bet tajā pašā laikā, viņa stāstītājā bija daudz kļūdu un nepilnību. Nebija pilnīgi nekādu pierādījumu, ka Desalvo vispār atradies šo noziegumu vietās. Policija uzskatīja, ka notvēruši īsto vainīgo bet nebija iespējams Desalvo saukt pie atbildības, jo trūka pierādījumu. Vēl jo vairāk, pēc rūpīgākas noziegumu vietas apskates, policija secināja, ka noziegumus, iespējams, pastrādājuši vairāki ļaundari. Tā arī šī lieta joprojām skaitās neatrisināta, Desalvo līdz pat savai nāvei uzstāja, ka ir vainīgais, tomēr policija uzskatīja, ka viņš tikai vēlējās uzņemties vainu pat to ko nav izdarījis.
Lielceļa spoks.
Laikaposmā no 1971.gada aprīļa līdz 1972.gada septembrim, Vašingtonā tika nogalinātas sešas afroamerikāņu meitenītes, vecumā no 10 līdz 18 gadiem. Sākotnēji izvarotas, pēc tam nožņaugtas. Piektā upura kabatā policija atrada slepkavas rakstītu zīmīti kurā viņš izaicina policiju viņu notvert. Lielceļa spoka otrā upure, desmit gadīgā Brenda Kroketa pēc savas nolaupīšanas piezvanīja savai māsai un teica " Baltais vīrietis mani iegrūda mašīnā un mēs braucam mājās." Izmeklētājiem, kuri pētīja šo lieta bija vairāki pavedieni, par vainīgajiem īsu brīdi tika uzskatīta grupa ar nosaukumu Grīnvegas izvarotāji, šīs bandas pārstāvji bija atbildīgi par vairākām izvarošanām un cilvēku nolaupīšanām Vašingtonā, 70-to gadu sākumā. Tomēr, pierādījumu trūkumu dēļ neviens no šīs bandas pārstāvjiem nevarēja tikt saukts pie atbildības par šīm slepkavībām. Laikam ejot, vairāki šīs lietas izmeklētāji aizgāja pensijā vai arī nomira un tā arī "Lielceļa spoka" identitāte palika neatklāta.