Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
359

Vispārpieņemtā loģika diktē, ka cietumsargiem nevajadzētu stāties dzimumsakaros ar ieslodzītajiem. Bet šķiet, ka ne visi piekrīt vispārpieņemtajai loģikai. Dažiem cietumsargiem nav bijis nekas pret seksu ar ieslodzītajiem un otrādi. Daudzos gadījumos tas pat ir novedis līdz grūtniecībai. Šie stāsti ir intriģējoši, lai neteiktu vairāk.

Teivons Vaits un četras... Autors: Vangs Čingčangčongs 7 reizes, kad ieslodzītie apbērnoja cietumsargus un otrādi
1.

Teivons Vaits un četras cietumsardzes. 2015.gadā varas iestādes Baltimoras pilsētas ieslodzījuma centrā apturēja narkotiku un ieroču aprites biznesu, ko vadīja vairāki "Black Guerilla" ģimenes locekļi, kuri ieslodzīti šajā cietumā. Šo bandu vadīja Teivons Vaits (attēlā), kurš kā atklājās, bija arī apbērnojis četras cietumsardzes. Vairāki cietumsargi, tostarp četras apbērnotās sievietes, bija iesaistītas šajā bandā un bieži vien palīdzēja viņiem ievest kontrabandu iestādes telpās. Narkotiku tirdzniecība cietumā ir ļoti ienesīgs bizness. Viena no cietumsardzēm, Šanija Brūksa, to darīja naudas dēļ.  Divas pārējās, Katera Stīvensone un Dženifera Ouvensa, to darīja mīlestības dēļ. Ouvensa pat uztetovēja Vaita vārdu uz sava kakla, un bija vienīgā no četrotnes, kura laida pasaulē dvīnīšus. Brūksa un Stīvensone kā pateicību par sniegtajiem pakalpojumiem no Vaita katra saņēma Mercedez Benz automašīnas. Pēdējā cietumsardze Tifānija Lindere (attēlā), reiz brīdināja Vaitu par drīz cietumā paredzēto pārmeklēšanu. Vaits vēlāk apgalvoja, ka viņa zināja par pārmeklēšanu, jo viņa krāpa viņu ar citu cietumsargu. Visas četras sievietes stājās tiesas priekšā par iesaistīšanos cietuma bandas nelikumīgajās darbībās. Vaits pats liecināja pret citiem bandas locekļiem apmaiņā pret samazinātu cietuma laiku.

Tarra Eiverija 2018gada... Autors: Vangs Čingčangčongs 7 reizes, kad ieslodzītie apbērnoja cietumsargus un otrādi
2.

Tarra Eiverija. 2018.gada janvārī tika ziņots, ka vārdā nenosaukts ieslodzītais Hamiltonas Koriģējošajā Institūcijā Floridā bija apbērnojis vienu no šī cietuma sardzēm. Sardze Tarra Eiverija (attēlā) tika apsūdzēta par seksuāla rakstura pārkāpumiem un kontrabandas ienešanu cietumā. Eiverija atzinās, ka viņai bija sekss ar ieslodzīto vannas istabā. Varas iestādes par nelikumīgajām attiecībām uzzināja tikai 2017.gada novembrī, kad citi ieslodzītie sāka ziņot, ka Eiverija gaida ieslodzītā bērnu. Cietuma amatpersonas pārmeklēja ieslodzītā kameru un atrada mīlestības vēstules no Eiverijas. Viņš bija arī ierakstījis viņas telefona numuru adrešu grāmatā. Cietuma amatpersonas izpētīja ieslodzītā zvanu ierakstus un atklāja, ka viņš par grūtniecību bija pastāstījis savai māsai. Vēl bez seksa, Eiverija atzinās arī, ka saņēmusi 200 dolārus no ieslodzītā māsas. Viņa arī deva viņa māsai 100 dolārus, lai tā nomaksātu viņa telefona rēķinus.

Keilebs Scaroneins Hopkinss... Autors: Vangs Čingčangčongs 7 reizes, kad ieslodzītie apbērnoja cietumsargus un otrādi
3.

Keilebs Šeins Hopkinss. 2017.gadā tika atklāts, ka Tenesijas Mūra apgabala cietumā ieslodzītā ir bērna gaidībās pēc seksa ar cietumsargu. Cietumsarga vārds bija Keilebs Šeins Hopkinss (attēlā), un ieslodzītās vārds bija Džesika Foulere. Foulere cietumā nokļuva par probācijas laika pārkāpumiem, iepriekš viņa bija tiesāta par izvarošanu. Uzzinot 2017.gada maijā, ka ir stāvoklī, Foulere iesniedza prasību par 5 miljoniem ASV dolāru pret Hopkinsu, apgalvojot, ka tas bija sekss bez viņas piekrišanas. Viņa teica, ka Hopkinss ar viņu tikās cietuma bibliotēkā un nopirka viņas klusēšanu ar cigaretēm un recepšu medikamentiem. Viņš viņu esot brīdinājis klusēt, un teicis, ka pat gadījumā, ja viņa to kādam pastāstīs, neviens viņai tāpat neticēs. Fouleres advokāts apgalvoja, ka Foulere nevarēja piekrist seksam, jo pēc savas orientācijas bija lesbiete. Foulerei un Hopkinsam sākumā bija tikai orāls sekss, bet tad viņš viņai lūdza "noliekties" un iebāza savu trubiņu viņas dupsītī. Viņa lūdza viņam lietot prezervatīvu uz ko viņš esot atbildējis: " Precēti vīrieši nepērk prezervatīvus." Viņa atzinās, ka viņiem sekss bija četras reizes pirms grūtniecības iestāšanās. Foulere tika pārcelta uz citu cietumu un tur dzemdēja mazuli. Hopkinss tika arestēts un zaudēja darbu.

Ticiet vai nē līdz 2016gadam... Autors: Vangs Čingčangčongs 7 reizes, kad ieslodzītie apbērnoja cietumsargus un otrādi
4.

Ticiet vai nē, līdz 2016.gadam Rietumaustrālijā, sekss cietumsargu un ieslodzīto starpā nebija nekas nelikumīgs. Kad šādi gadījumi nāca gaismā tas, protams, izraisīja skandālu, taču iesaistītajam cietumsargam vienkārši palūdza iesniegt atlūgumu un nekāds tālāks sods viņam nedraudēja. 2016.gadā viens šāds gadījums izraisīja skandālu, kad cietumsargs Bandijapas sieviešu cietumā Vestsvanas pilsētā apbērnoja ieslodzīto. Cietumsarga vārds netika atklāts, taču ieslodzītā tika identificēta kā Džemma Sofiadakiss, kura izcieta četru gadu cietumsodu par narkotiku glabāšanu. Skandāla dēļ kārtējo reizi aktualizējās runas par to, ka šāds sekss būtu jāpadara nelikumīgs.

Alisone Scaronārplsa Lai gan... Autors: Vangs Čingčangčongs 7 reizes, kad ieslodzītie apbērnoja cietumsargus un otrādi
5.

Alisone Šārplsa. Lai gan šis incidents līdz grūtniecībai nenoveda, tas varēja, ja lietas būtu notikušas, kā plānots. Alisone Šārplsa strādāja HM Garth cietumā, Lankašīrā līdz 2014.gada oktobrim, kad viņa tika arestēta, cenšoties atstāt cietuma pagalmu ar šļirci, kas piepildīta ar spermu. Viņa plānoja šlirci ņemt līdzi uz mājām un ar to padarīt sevi grūtu. DNS tests atklāja, ka sperma piederēja vienam no dvīņu brāļiem Marvinam un Maiklam Berkelelijiem. Abi tika nosūtīti uz cietumu 2007.gadā par dažādiem noziegumiem, tostarp spēkratu un cilvēku nolaupīšanām. Policija pārmeklēja Šārplsas māju, kur viņi atrada Marvina rakstītu vēstuli. Šārplsa atzinās, ka gribēja bērnu no Marvina, jo gribēja "šokolādes mazuli". Viņa saņēma deviņu mēnešu cietumsodu.

Kellija Anna Makdeida... Autors: Vangs Čingčangčongs 7 reizes, kad ieslodzītie apbērnoja cietumsargus un otrādi
6.

Kellija Anna Makdeida. Kelliju Annu Makdeidu apbērnoja Nelsons Delgado, ieslodzītais HM Eilsberijas jauno likumpārkāpēju institūcijā Bakingemšīrā, kur viņa strādāja par cietumsardzi. Makdeida kļuva grūta neilgi pēc stāšanās seksuālos sakaros ar Delgado 2008.gadā. No saviem kolēģiem viņa slēpa, ka bērna tēvs ir viņš. Tā vietā viņa apgalvoja, ka stāvoklī palikusi pēc ārzemju ceļojuma. Tomēr patiesībā atklājās, kad cietuma novērošanas kameras ierakstā viņa bija redzama atverot Delgado kameru, kur viņa nedrīkstēja atrasties. Cietuma amatpersonas nezinātu viņas patiesos nodomus, ja vien viņa nebūtu pārdevusi savu stāstu žurnālam. Viņu nekavējoties arestēja. Vēlāk atklājās, ka 2009.gada martā viņa nelikumīgi mēģināja cietumā ienest trīs mobilos telefonus. Viņa saņēma 30 mēnešu cietumsodu. Abi plānoja apprecēties, pēc tam, kad Delgado atstātu cietumu.

Taiscaroninija Lova Brustere... Autors: Vangs Čingčangčongs 7 reizes, kad ieslodzītie apbērnoja cietumsargus un otrādi
7.

Taišinija Lova Brustere. Taišinija Lova Brustere bija cietumsardze Downstate Correctional Facility, Fishwillā, Ņujorkā, līdz viņa palika stāvoklī no kāda ieslodzītā. Šis notikums tika atklāts 2013. gada februārī, taču policija domā, ka viņiem bijis sekss jau kopš 2010. gada. Apcietinājuma laikā Brewstere bija stāvoklī jau 6 mēnešus. Viņai šis viss nāca vissmagāk. Bez tā, ka viņa bija stāvoklī, viņa tika apsūdzēta izvarošanā un sliktā uzvedībā. Viņa tika apsūdzēta izvarošanā, jo ieslodzītie no brīva prāta nedrīkst piekrist seksam. Tikmēr ieslodzītais, no kura sieviete palika stāvoklī, tika pārvests uz citu cietumu.

2
359
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [16]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Bezjēdzīgais avatars
Medaļa Patīk rakstsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Patīk komentārs
  Bezjēdzīgais 04.12.18 00:33
 
17
0

Par 1. Cik skumji, ka melnajam ir uzvārds Vaits       

spoku dienas joks

Roterdama avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Rainis
  Roterdama 04.12.18 09:23
 
4
0

Nemaz nezināju, ka sekss starp ieslodzītajiem un apsargiem ir tik bieža parādība.

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 04.12.18 07:36
 
3
0

Labs

Kāpēc gan man liekas, ka dažiem stāšanās dzimumsakaros ar cietumsargiem varētu likties īpaši uzbudinoši?

1laipnais@speles avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa RainisMedaļa Patriots
  1laipnais@speles 09.12.18 12:24
 
2
0

  

Sieazis avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa PamatskolnieksMedaļa Sviestmaize
  Sieazis 07.12.18 22:47
 
2
0

krokodilji visi kautkādi.

ķiparstv avatars
Medaļa JāņugunsMedaļa RudzupuķeMedaļa Dienas joks
  ķiparstv 06.12.18 18:42
 
2
0

Tie cietumsargi paši kkādi jobnutiji. 🙈 Bet laikam, ka tāds darbs viņiem arī piemērots. 

Vangs Čingčangčongs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Vangs Čingčangčongs 04.12.18 22:21
 
2
0

atbildot uz Juris1604 komentāru " Interesanti     ... "

Prieks, ka tev patīk, Juri   

Lī55@speles avatars
Spēja Mana Latvija!Medaļa Tēvocis SemsMedaļa Vidusskolnieks
  Lī55@speles 09.12.18 13:25
 
1
0

  

Sandis Kalniņš3 avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Patīk komentārs
  Sandis Kalniņš3 07.12.18 15:51
 
1
0

  

Lehandrus@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TrumpeMedaļa Vecīša cepure
  Lehandrus@speles 09.12.18 13:42
 
0
0

  

aloka avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  aloka 04.12.18 22:17  
 
0
0

  

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 04.12.18 21:20
 
0
0

Interesanti    

Anonīms
Anonīms 04.12.18 15:45  
 
0
0
Vispār, ja kāds nezin, sievietes- cietumnieces var tik arā no cietuma, ja apbērnojas un nav smags noziegums, man kaimiņiene arī tā izdarīja ar kautkādu cietuma darbinieku
Bitchere avatars
Medaļa IntelektuālisMedaļa PingvīnsMedaļa Darts Veiders
  Bitchere 04.12.18 11:17  
 
0
0
Kā griba tā dara....
Vietējais Karalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Vietējais Karalis 04.12.18 07:15  
 
0
0
Vienkārši pērle
mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 04.12.18 04:56
 
1
1