Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
35

Daļa no spokiem vēl mācās, taču daļa jau kādu laiku ir devusies darba gaitās. Ne visi darbi ir forši, tomēr, ja uzņēmums ir daudz maz sakarīgs, tad reizēm tiek organizēti korporatīvie pasākumi. Tā ir lieliska iespēja tuvāk iepazīties ar saviem kolēģiem, labi pavadīt laiku un pozitīvi uzlādēties.

Visbiežāk šie pasākumi tiek organizēti ziemas sezonā. Ir gan tādi, kas tiek rīkoti lielās svinību zālēs, gan tādi, kad kolēģi vienkārši savācas kopā un aiziet iemēģināt kādu foršu izklaidi.

Šis raksts būs par piecām izklaidēm, ko pats esmu izmēģinājis un varu ieteikt arī citiem.

LāzertagsPārsvarā džekiem... Autors: asaris312 5 idejas foršam Korporatīvajam pasākumam
1.

Lāzertags

Pārsvarā džekiem patīk peintbols, taču dāmas uz to reti parakstās. Tad zelta vidusceļš ir lāzertags (lāzera peintbols), kur nav iespējams gūt zilumus vai traumas. Protams, ja kolēģi nesaskrienas.      Šeit forši ir arī tas, ka ir baigi jāsadarbojas komandā. Ja komanda ir bez kopīgas stratēģijas un vienkārši skraida, tad tādu pretinieki var viegli uzvarēt. 

Kvestu risināscaronanaVēl... Autors: asaris312 5 idejas foršam Korporatīvajam pasākumam
Attēls no: event.funnel.lv
2.

Kvestu risināšana

Vēl viena aktivitāte, kur visu izšķir komandas darbs, ir kvestu risināšana. Tur visiem ir viens mērķis, proti, izkļūt no izlaušanās istabas. Šajā istabā ir paslēpti dažādi pavedieni, atslēgas utt. Komandai ir jāspēj visus šos pavedienus atrast un loģiskā veidā salikt kopā. Ja tas izdodas - viņi var izlausties. Ja ne, tad būs liela gribēšana atgriezties atkal..   

Laivu brauciensReizēm lielas... Autors: asaris312 5 idejas foršam Korporatīvajam pasākumam
Attēls no: www.flickr.com
3.

Laivu brauciens

Reizēm lielas komandas veido vairākas mazas. Ja korporatīvais tiek uzrīkots, airējot ar laivām, tad var ļoti labi redzēt, kuri cilvēki spēj sadarboties un kuri nē. Allaž būs laivas, kas stipri atpaliks un būs laivas, kas būs tālu priekšā. Te katram vajadzētu atmest savu EGO un turēties kopā ar citiem, pamācīt, atbalstīt, izzvejot no ūdens tos, kas apgāzušies.    Un, galu galā, daba un kopīgs piedzīvojums - tas ir forši!

Elektrokartingu turnīrsUn... Autors: asaris312 5 idejas foršam Korporatīvajam pasākumam
Attēls no: event.funnel.lv
4.

Elektrokartingu turnīrs

Un vēl ir pavisam normāli, ja kolektīvā cilvēki savstarpēji sacenšas. Tas sevišķi ir vērojams starp pārdevējiem dažādos veikalos, kur algas līmeni ietekmē dažādi bonusi. Un bousi nāk tad, ja cilvēks daudz pārdod. Elektrokartingu turnīrs ļaus gan paspīdēt tiem, kam sacensību garu ir devusi daba, gan labi pavadīt laiku tiem, kam vienkārši patīk labi pavadīt laiku. Es turnīrā biju pēdējais.    Bet vienalga bija forši!

PārgājiensVisbeidzot ir... Autors: asaris312 5 idejas foršam Korporatīvajam pasākumam
Attēls no: www.letshike.co
5.

Pārgājiens

Visbeidzot, ir forši kopā savākties un izkāpt no komforta zonas. Ir cilvēki, kam patīk daudz staigāt un ir cilvēki, kam patīk daudz sēdēt mājās. Bet visiem jau ar prātu ir skaidrs, ka veselīgāk un foršāk ir staigāt. Un ja staigāšanai klāt pieliek skaistu apkārtni, dabu, tumsu un ugunskuru, tad tas vispār ir nice pasākums! Un atkal kāds būs lēnāks, kāds būs ātrāks. Kādam ir jāuzņemas līdera lomu un visus jātur kopā! Un atpūtas brīžos var uzspēlēt team building spēles vai kaut ko tādu.

0
35
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [2]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 10.10.19 16:16
3
0

Mūsdienās darba pasākumi paliek populāri, jo cilvēkiem vairs nekā cita kā darbs nav. Drīz darbā arī dzīvos.   

epitets avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa SensācijaMedaļa Redaktors iesaka
  epitets 10.10.19 17:08
0
0