Šis, iespējams, būs noderīgais raksts, ko tu šonedēļ izlasīsi.
20 pārsteidzošas «apslēptās» lietu funkcijas3
Apelsīna un mandarīna ēšanai nav jābūt ķēpīgai. Nogriez ‘’podiņu’’ augļa augšā un apakšā, sānos iegriez līniju un atver to tā, kā redzams attēlā. Nekādu šļakatu, nekādu sačakarētu nagu.
Kā efektīvāk uzsildīt ēdienu mikroviļņu krāsnī? Izvieto ēdienu vainadziņa formā, atstājot tukšu vidu. Šādi ēdiens uzsils labāk nekā tad, ja būs samests kaudzē.
Arī kosmētikai ir derīguma termiņš. Tas parasti atrodams iepakojuma apakšā. Dažkārt termiņš noteikts mēnešos vai nedēļās kopš produkta atvēršanas.
Kā iztīrīt blenderi? Nevajag berzt ar zobubirsti vai švammīti. Ielej blenderī ūdeni, pielej mazliet trauku mazgāšanas šķidruma un ieslēdz, lai tas izmazgā sevi pats.
Skavotājiem mēdz būt vairākas fukcijas. Ja pagriezīsi to apli uz citu funkciju, tad rezultāts būs cits.
Kā ieliet pienu, lai nešļakstās? Pagriez paku tā, lai caurums ir augšpusē.
Kam domāts nelielais auduma gabals, ko dod līdzi drēbēm? Apģērbu iekšpusēs parasti atrodas poga un neliels gabals tāda paša auduma. Par pogu tā kā būtu skaidrs, bet kam domāts audums? Nē, ne ielāpu lāpīšanai. Tas domāts, lai varētu pārbaudīt, kā materiāls reaģēs uz dažādiem mazgāšanas līdzekļiem, neriskējot sabojāt pašu apģērba gabalu.
Cik daudz zobupastas vajag likt uz birstes? Šis būs tas gadījums, kad reklāmām ticēt nudien nevajag, jo, lai neriskētu sabojāt zobus ar pārlieku lielu pastas daudzumu, vajadzētu lietot vien zirņa izmēra zobupastas pikucīti.
Bultiņa pie benzīntanka simbola norāda, kurā pusē atrodas degvielas tvertne.
Tie vilnīši iepirkumu ratu malās domāti pirkumu maisu pakarināšanai.