8

 230  0

Jauna nedēļa un jauni fakti. Izlasi šo rakstu un uzzināsi, kas palielinās iespēju doties uz otro randiņu par 170% un kurš no dzimumiem ir gatavs ilgāk gaidīt atbildi no simpātijas un cik ilgi, kā arī vēl 18 interesantus faktus, kas ievadīs tavu jauno nedēļu.

1. Baltā Nama darbinieki nespēj atturēt Trampu no viņa paraduma saplēst papīrus, pat tādus, kurus ir jāsaglabā. Tāpēc tiek algoti darbinieki, kuru pienākums ir atrast saplēsto papīru daļiņas un salīmēt tās atkal kopā.

2. Mūsdienu datorspēļu gigantam "Nintendo" pagājušā gadsimta piecdesmitajos un sešdesmitajos gados piederēja bordeļu ķēde.

3. 2015. gada pētījumā 40% no dalībniekiem ir atzinuši, ka pārceluši mīlēšanos uz vēlāku laiku, jo lietojuši viedierīci.

4. Balstoties "Singles In America" (Brīvie Amerikā) aptaujā, pirmajā randiņā doties uz sušī restorānu palielina iespēju, ka būš otrais randiņš par 170%.

5. 8 stundu darba dienā darbinieks vidēji ir produktīvs tikai 2 stundas un 53 minūtes.

6. Dažos hoteļos minibāros ir iebūvēti sensori, kas automātiski pieskaita tavam rēķinam noteikto summu par alkoholu, ja pudele tiek izkustināta, pat tad, ja alkohols nemaz netiek izlietots.

7. 68% cilvēku ir izjutuši "fantomvibrācijas sindromu" - izlikšanos, ka kabatā vibrē telefons.

8. Vīrieši vidēji ir gatavi gaidīt atbildi no simpātijas līdz 11.25 dienām, līdz met mieru, savukārt, sievietes gaidīs tikai 7 dienas.

9. Kvīnslendā (Austrālijā) ir aizliegts glabāt mājdzīvnieku zaķi, ja vien tu nevari pierādīt, ka esi burvis.

10. Kad aktieris un bijušais cīkstonis Dveins "Roks" Džonsons mācījās viduskolā, daudzi viņa klasesbiedri, viņa izskata dēļ, domāja, ka Dveins ir nomaskējies policists.

11. Pētījums liecina, ka lai ko neteiktu vecāki - 74% tēvu un 70% māšu ir mīlējuši, kādu no saviem bērniem vairāk kā otru/pārējos.

12. 51% amerikāņu uzskata, ka slikti laikapstākļi traucē mākoņserveriem.

13. Tējkarote ar medu ir 12 bišu mūža darbs.

14. Japānā depresiju dēvē par "kokoro no kaze" jeb dvēseles saaukstēšanos.

15. Slavenā seriāla "Troņu Spēles" tēla Ārijas Stārkas atveidotāja Meizija VIljamsa, mēģinājusi iegūt šo lomu, jo gribējusi noplenīt portatīvajam datoram.

16. Daudzas korejiešu pasakas un leģendas sākas nevis ar mums tik ierasto "Reiz sensenos laikos", bet ar " Tajos laikos, kad tīģeri vēl pīpēja."

17. Filofobija ir bailes iemīlēties.

18. Pilna pakaļa jeb "buttload" ir reāla mērvienība. Šī mērvienība apzīmē 126 galonus (476.96 litri).

19. Diāna Rosa, kura izpilda dziesmu "Ain't no mountain high enough", savu vīru zaudēja kalnā kāpšanas negadījumā.

20. Ēdiens garšo labāk, kad tu to ēd kopā ar cilvēkiem, kas tev patīk.

Komentāri 8

0/2000
Kā pareizi pagatavot cilvēkus, kas man patīk, lai ēdiens garšotu labāk?
 10  0 atbildēt

Tajos laikos, kad tīģeri vēl pīpēja..

 4  0 atbildēt

Ja tev ir liekā svara problēmas, centies ēst kopā tikai ar nepatīkamiem cilvēkiem!

 3  0 atbildēt

Rudenī man ir pilna pakaļa ar tomātiem   

 3  0 atbildēt

''Kvīnslendā (Austrālijā) ir aizliegts glabāt mājdzīvnieku zaķi, ja vien tu nevari pierādīt, ka esi burvis.'' Varbūt,tomēr turēt?

 2  0 atbildēt

5. un 20. Nevaru piekris.

 1  0 atbildēt