8

 425  1

Vienmēr pastāv iespēja netīšām paredzēt nākotni, bet ne vienmēr tas izdodas vairāk kā 1 reizi. Tomēr slavenajai multfilmai tas ir izdevies 14 reizes, kas ir pārāk daudz, lai sauktu to par vienkāršu sakritību.

Komentāri 8

0/2000

Video zvans- tādi aparāti parādijās jau '90 gadu sākumā- tikai bija ļoti dārgi, un attēls - dikti dranķīgs, pati ideja- nu stipri sena....

Par Trampa ievēlēšanu - tā bija ņirgāšanās- par  visssliktāko scenāriju - pats Tramps atdzina- Simsoni - piespēlēja viņam šo ideju - tātad nebūtu šimsonu, iespējams ka tramps nepiedalītos vēlšanās.. 

Par žurnālu - a kā vel jūs attēlotu Ņujorku - dvīņu torņi - tobrīd asociējās tieši ar šo pilsētu - pilsētas siulets , a 9 dolēai, laikam pietrūka vietas pierakstīt klāt  ,99centi - klasiska cena 9,99$ ... .. un vispār pa +10 gadiem - sakrītības var salasīt, cik uziet, ja zināms ka Simsoni sērijas veido, pēc tā brīža politiskām aktualitātēm.. - mazliet pamainot faktus.... - Ekonomiskās krīzes- tā ir ikdiena, mūsdienu pasaulē... Brazīlija- ilgi kā futbola lielvalsts .. tā kā..

 14  0 atbildēt
Pilnīgi visiem ir loģiski izskaidrojumi. Nav neviena, kurš tiešām būtu kaut kas sensacionāls, tukšas sakritības.
 12  0 atbildēt
.. man liekas, ka tur ir kas dziļāks visām tām apakšā.. Varbūt tik tiešām kads/a persona manipulē (iesaka) idejas Simpsonu scenāristi em.. kas zin, kas zin..
 4  0 atbildēt
Ja nu Simpsoni sadarbojās ar Vangu?
 3  0 atbildēt

par ceļojumu uz ņujorku vairāk bija teorijas, ka tur var ļoti labi redzēt 9 11 , kas pēc amerikāņu stila ir septembris 11. Tālāk katrs domā ko grib.

 1  0 atbildēt
Žurka!
 0  0 atbildēt
MATRIX
 0  0 atbildēt

2007.gadā Simpsonu Filmā nevis sērijā

 0  0 atbildēt