Dzīvē būs daudz vairāk prieka, ja mēs pārstāsim domāt, ka mums ir jāattaisno kaut kādi noteikti standarti. Sabiedrība mūs noteikti ietekmē un frāzi "Ko gan par to padomās" būs dzirdējis katrs no mums. Vai tas tiešām ir tā vērts? Klausīties kaut kāda svešinieka nejauši izteiktā piezīmē zinot, ka viņš par to pēc 5 minūtēm aizmirsīs? Nav vērts mēģināt mainīt sabiedrību, bet gan jāatcerās pašiem nepievērst tik daudz uzmanības nevajadzīgām lietām.
12 lietas, par ko mēs mēdzam attaisnoties, bet īstenībā nav vērts6
Ierasties darbā netīrā apģērbā
Tu nevari visu kontrolēt un tas var notikt ar katru. Ja tavus paskaidrojumus neviens negrib klausīties, tad tā nav tava problēma. Tā notika, cita lieta, ja kāds to dara speciāli.
Apspriest bijušos
Stundām ilgi apspriest bijušos jau pirmajā randiņā gan nevajadzētu, tomēr pieminēt viņus kontekstā par to, kādu tu iedomājies nākotni, varētu būt tīri normāli. Turklāt tas, kāda ir attieksme pret bijušajiem, norādīs arī uz attieksmi kādu tu saņemsi.
Lūgt palīdzību
Jāsaprot, ka piedzīvot neveiksmi ir nepatīkami, bet palīdzības lūgšana tādā situācijā, ir pazīme, ka tu vēlies tikt ar to galā. Arī pašiem stiprākajiem mēdz būt sliktas dienas, bet galvenais ir turpināt, dažreiz to var pateicoties sniegtajai palīdzībai.
"Sliktu" filmu skatīšanās
Vakarā var paskatīties kaut kādu muļķīgu filmu, kas tev ļaus atslēgties no visa, jo vairs nav jāpiepūla prāts, lai kaut ko saprastu. Par to droši vien nepastāstīsi, bet vai tāpēc to nevar darīt?
Audiogrāmatu klausīšanās
Vai tas ir tikai slinkajiem? Vai par katru cenu vajadzētu censties izlasīt grāmatu, ja ir tik daudz citu lietu, ko vajag izdarīt? Tas tomēr ir ērti, klausīties grāmatu var pat arī treniņa laikā.
Sekot saviem sapņiem
Bērnībā ir viegli sapņot, bet pieaugot mēs redzam savas sapņošanas rezultātus un sākam domāt, ka tas vairs nav priekš mums. Nav vērts. Katras darbības sākumā ir ideja. Bez sapņiem par to, ko mēs gribam iesākt diez vai kaut kas tāpat vien notiks.
Atklāti pateikt, ja kaut ko nezinam
Mēs pat varam samelot, izlikties, kā gan to var nezināt, tikai, lai neizskatītos pēc nezinīšiem. Tomēr tas nav nemaz tik slikti. Kas ir galvenais šajā situācijā? Problēmas risināšana vai sava tēla spodrināšana?
Piedot sev un citiem
Piedodot citiem tu pārstāj būt upuris, tu atbrīvojies no mokošas situācijas, kas bija tavā bērnībā vai bijušajās attiecībās. Tomēr vēl grūtāk ir piedot sev izdarītās kļūdas, pat, ja neviens par to nezina, pats lielākais soģis tomēr esi tu pats.
Pavadīt laiku mājās
Pētījumi ir parādījuši, ka atrodoties mājās cilvēki ir vairāk atslābuši un izjūt mazāk stresa. Izlikties, ka tev ir jautri kaut kādā kompānijā nav nekas vajadzīgs, bet, ja tev patīk būt mājās, kāds noteikti to ir pārmetis. Būšana vienatnē gan drīzāk norāda, ka tev ir bagātīga iekšējā pasaule un tev nav garlaicīgi.
Būvēt karjeru sievietēm
Mūsdienām vajadzētu būt vienlīdzības paraugam, bet sievietēm tāpat ir grūtāk izveidot karjeru nekā vīriešiem. Turklāt, ja tas izdodas, tad vēl nākas izjust sabiedrības spiedienu, jo sievietēm vajadzētu nodarboties ar ģimeni, nevis sarežģītu problēmu risināšanu. Labāk tādus cilvēkus, kas tā domā, vienkārši ignorēt.