59

 219  0

Projekts, kā mērķis ir vērst cilvēku uzmanību tam, ka automašīnā ir jāsprādzējas, sevī ietver šokējošus portretus, kuros redzami autoavārijās izdzīvojušie ar nobrāzumiem un zilumiem.

Projekta ideja pieder Jaunzēlandes transporta aģentūrai «NZTA», kuras mērķis ir samazināt negadījumu skaitu uz Jaunzēlandes ceļiem. Balstoties uz Jaunzēlandes ceļu satiksmes negadījumu statistiku - 90 cilvēki, visbiežāk vīrieši brieduma gados, katru gadu mirst, jo nebija piesprādzējušies.

Projektā redzamie 10 vīrieši ir cietuši autoavārijā un izdzīvoja tikai pateicoties tam, ka bija piesprādzējušies. Ar profesionālu vizāžistu palīdzību, tika no jauna izveidotas viņu brūces, zilumi un citas traumas, kas tika gūtas avārijas laikā.

Komentāri 59

0/2000
Pasaulē daudzi domā "Piesprādzēšos, ja nu, kaut kas notiek?" Latvijā "Un ja nu menti?"
 35  0 atbildēt
Sāpīga tēma! Diemžēl cilvēki domā kad tas notiek ar citiem ne mani! Jo sprādzējas tikai lohi!!!
 15  0 atbildēt

Bet kāpēc gandrīz visi izskatās pēc cietumniekiem vai kriminālo aprindu kontingenta?

 12  0 atbildēt

šoreiz ir + .

Tā ir no siksnas tādas rētas paliek. Vispār, ja izmanto kautko savādāk vai siksnu pašu savādāk, tad tevi vienkārši pārgriež. Siksnai ir jābūt vienmēr sakārotai nevis ķap ļap savādāk būs šņak šņak

 10  0 atbildēt
Ja nesprādzētos, nebūtu siksnas nospiedumu
 8  1 atbildēt

Fotošops vai grimms. Sestajā attēlā vienīgais kaut cik reāls sanācis, pārējie izkrāsoti. Katram sav ķieģelis atlidos. Ja es nebūtu izsists no mašīnas, tad tagad atrastos citos medību laukos, labākajā gadījumā būtu bez kājām. Brālis būtu pārgriezts uz pusēm, jo pēc sadursmes (iebrauca sānos) atradās pasažiera sēdeklī. Kur ir statistika cik noslīkst, sadeg nespējot atsprādzēties?

 4  0 atbildēt
Pirms vairākiem gadiem cietu nopietnā avārijā, un,jā, man bija tieši tāds pats "zīmogs" no jostas,kā bildēs parādīts,līdz jēlai miesai. VIENMĒR piesprādzējies, VIENMĒR!!! Josta nav tikai dizainai elements,tāi ir spēks noturēt mūs šajā pasaulē!!!
 4  0 atbildēt

Biju blakussēdētājs- nesprādzējos.

Tagad esmu šoferis- nevaru iedomāties sevi nepiesprādzējoties.

 3  0 atbildēt

nu nav ko diez labi iedomāties viņu situāciju, bet viņi ir dzīvi, pateicoties jostai

 3  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

Nu labāk ir saskrāpēts, nekā esi kā gaļas malts, lidjošs caur stikliem.

 2  0 atbildēt
Latviešu kampaņas neko īpaši nedod. Vēl jo projām redzu daudzus šoferus pie stūres runājot pa telefonu. Vienkārši ko radiem draugiem uz svērkiem dāvināt bluetooth austiņas.
 1  0 atbildēt

Ticat vai neticas, bet es esu viens no 4 pasažieriem, kurš nebija piesprādzējies, un policisti tica, paldies dievam, ka neviens (visi 4) nebijām piesprādzējušies, jo tad mēs būtu automašīnā pakārušies. (tākā ne vienmēr drošibas josta glabj kāda dzīvību )

 3  2 atbildēt
Izskatās, ka šitie ir bijuši izmēģinājuma trusīši, testējot automašīnas, ietriecot tās sienā.
 1  1 atbildēt

Looks staged.

 0  0 atbildēt

Latvijā NAV NEVIENA ceļa kur ievērojot ātruma režimu, var izlidot no ceļa..  pat braucot ar +10 Km/h tas būtu apgrutinoši....

- protams, ir arī jāievēro, kāds tobrīd ir ceļa segums, - ziemas laikā līkumā nesties- nu pašnāvība.. bet parasti - tiek uzstādītas arī attiecīgās ceļazīmes..  

 0  0 atbildēt
Traki..
 0  0 atbildēt

Labi nogrimēti. Tādu akciju autentiskumam neticu jau labi sen - parasti nav Vārdu un Uzvārdu, konkrētu faktu, etc.  

Bet vēstījums ir ļoti svarīgs, tāpēc šis vēstījums man šķiet noderīgs - lai dažādos veidos ieliktu cilvēkam domu par savu un citu cilvēku drošību…

 0  0 atbildēt
Vispār baigi aizdomīgi liekas tas, ka visi ir uzņemti pie viena fotogrāfa, ar vienu fōnu un vienādu stilu bildes. Zinot mūsdienu grimmus un fotogrāfu samakslotību, es teiktu, ka šis ir safabricēts un tas viss ir grimms.
 1  1 atbildēt