8

 56  0

Lūk manuprāt labākās nodarbes mājās sēžot! 🙂

1.Nodarbojies ar kulināriju! Atrodi interesantas receptes (it īpaši labi ir atkārtot no video pamācībām), tas ir aizraujoši! Izmēgini pavisam nemēģinātas receptes, iepriecini savu ģimeni ar gardu maltīti!

2.Vingro.Tas, ka trenežieru zāles ir ciet tas nenozīmē, ka jāaizmirst par sportu! Vai, ja arī tu iepriekš nenodarbojies ar vingrošanu, lūk ir īstais brīdis to uzsākt! Jau pēc mēneša redzesi pirmos rezultātus!

3.Atrodi sev jaunu hobiju! Uzlabo sev noskaņoju, dzīvo pozitīvāk!

4. Mājokļa lielā tīrīšana! Izmazgā pilnigi visus stūrīšus zem mēbelēm, sakārto arī balkonu, ja tev tāds ir. Padari savu māju tīru, kā jaunu!

5. Ja tev ir mājdzīvnieks, tad izveido savam mīlulim pašdarinātu mājiņu, vai kādu rotaļlietu pēc pamācībām internetā! Nodarbe tev, un prieks tavam kaķim/sunim!

6. Sāc rakstīt dzejoļus, stāstus! Ja pietiek pacietības sāc rakstīt savu grāmatu, kas to lai zin cik tālu tu patiesībā vari tikt.

Bet, ja negribi lauzīt galvu, vienkāršākais ko tu varētu darīt, tas ir rakstīt dienasgrāmatu. Atbrīvo savu prātu, nebaidies izpausties!

7. Glezno/zīmē skatu aiz sava loga! Izdari to dažādās tehnikās, lai ir interesantāk un var salīdzināt!

8. Fotografē, veido radošas fotosesijas tieši mājās! Ieslēdz fantāziju!

9. Dziedi karaoke, ievadi savas mīļākās dziesmas karaoke versiju youtube un dziedi līdz! Tas būs jautri! Dariet to kopā ar visu ģimeni un kaķi!

10. Iepriecini blakus esošos cilvēkus ar parsteigumiem, izdari kaut ko labu vai ari izveido pašdarinātu dāvaniņu! Liec blakus esošajiem cilvēkiem justies īpašiem!

Novēlu visiem labi pavadīt laiku!

Komentāri 8

0/2000

1. Tas ir vislabakais ieteikums jo pirms pagatavot jaunu un interesantu edienu naksies doties uz veikalu pec sastavdalam.

 6  1 atbildēt

Man ļoti patika šis raksts!😃gribētu vēl vienu!😉

 2  0 atbildēt

Pilnīga tufta, bet dzīvokļiniekus nekad neesmu apskaudis 😂

 3  2 atbildēt