27

 154  7

Jau gads ir pagājis kopš iepriekšējās daļas izlaišanas un, manuprāt, ir laiks jaunai daļai!
Lūdzu, visu uztvert ar humoru!
Droši dalies ar aptauju draugiem!
Iepriekšējā daļa - Aptauja: Kā Tu rīkotos šādās situācijās?

Komentāri 27

0/2000

Diezgan rēcīgi. Gan situācijas gan atbilžu varianti!

 17  0 atbildēt
Pārrēkties var no tiem atbilžu variantiem
 10  1 atbildēt
1. Man tā reāli ir bijis... nu tā, ka līdz brīdim, kad atklāju, ka nav naudas Bet taksists vnk iedeva savu privāto numuru un teica, lai nākošreiz zvanot tieši viņam. Un vispār taksistiem parasti ir redzami vārdi un uzvārdi, sliktākajā gadījumā vnk var iztikt ar mašīnas numuru, tā kā nedomāju, ka viņi bārstītu šādus piedāvājumus
 9  0 atbildēt

Man nav bail lidot ar lidmašīnu. Katru reizi, kad jālido, es gaidu ar lielu prieku un izbaudu, jo lidot man bieži nesanāk.

 5  0 atbildēt

Man ir kožaks ja labu laiku, kādus 10 gadus atpakaļ apmēram decembrī, kad jau 16 paliek tumšs, nesos uz latgales priekšpilsētas tiesu, lai iesniegtu papīrus, jo kanceleja šancē līdz 17.00 (pirmdienās pat līdz 18, bet todien nebija pirmdiena), patumšs, ielas apgaismojums, es tik straujā solī špagoju, ka vietējie gopņiki/nariki pārgāja ielas otrā pusē, lai nejaušības pēc neatrautos bietē.  

Labs tests, izņemot atseviški jautājumi, kā 1., par kaķi (vajadzēja variantu kaķi pret koku lai atbrīvotu roku), 7. vajadzēja ka uz tevi lūr kungs/kundze, tad vismaz džekiem būtu izvēle par milfu.

 4  0 atbildēt

galīgi garām.lielākajā daļā jautājumu nav citu variantu kā ''cits''

1. nav bijis tā,ka  braucu ar taksi un nav naudas,pat ar sabiedrisko transportu nebrauktu,ja nevarētu nopirkt biļeti,nav naudas eju kājām.pēc aptaujas jautājuma varianta,ja makā nepietiek naudas samaksā ar karti,jo par kontu nekas netika minēts.

3.kā var atcelt pacelšanos,ja tā jau ir notikusi?

6. ir uzmests ūdens maisiņš no 12.stāva,palika bez stikliem,neiedomājās,ka kāds var tik augstu uzmest,bet paziņa ar ko tajā dienā atgriezāmies no streetbola mača nedomājot ,pacēla akmeni un  ielaida lodžijā trāpot stiklā...

7.var sauļoties pludmālē arī savādāk nekā esot pusplikam/plikam?

9. nekad neviens nav mācījis peldēt un nekad nav bijis tēva..

10.nesmēķēju,tāpēc tā arī atbildu..

 2  0 atbildēt
Man Stokholmā bija situācija, ka apmaldījos, saucu taxi un nevarēju pilnībā samaksāt, bet šoferis bija saprotošs un atlaida. Varbūt nostrādāja labā saruna un tas, ka bez Zviedru naudas piedāvāju arī eiro.
 2  0 atbildēt

Aptauja bez rezjume nav aptauja .Bet te visi par tam cigaretem un atcerejos senu(bardainu) ,,to laiku,, anekdoti.Gena ar Ceburasku pastaigajas vakara pa pilsetu.Abiem paliek garlaicigi un saruna kadam piekasities un atklapet .Sak apspriest ,ka labak piekasities.Gena saka ,uzprasit kapec bez kepockas un pa purnu . A ja nu shim ir kepocka galva ,prasa Ceburaska .Nu tad japrasa - a kapec ar kepocku ? Un pa purnu ...Ceburaska tomer saka ,labak prasit uzpipet.Ja nedo - pa purnu .A ja dod bez filtra- kapec bez filtra ? Un pa purnu .Ja ar filtru ,- kapec ar filtru ?Un pa purnu . Labs ir ,saka Gena ,tu ari prasi.Apstadina garamgajeju un Ceburaska prasa uzpipet. Tas apstajas ,izvelk no kabatas ,,Primu ,, un ,,Elitu,,- jums kadu ,ar filtru vai bez? Ceburazka samulst bet Gena ar brecienu -,,palaid mani !!! pielec klat .A kapec bez kepockas ? ....

 2  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

Ar aptaujām tālu netikt

 1  0 atbildēt
Iemet linku
 1  1 atbildēt

Un ?   

 2  2 atbildēt

Baisās ainiņas no Slinkuma dzīves.  

 0  0 atbildēt

man baigi patika, izņemot to, par mācīšanu peldēt. man to iemācija skolas peldbaseinā.

 0  0 atbildēt

murgs   

p.s. liidz humoram pataalu...

 1  2 atbildēt