2

 43  2

Pff! Esmu sašutis! Protams, The Diānas raksts (vari izlasīt šeit) ir, protams, tikai joks, taču es iedomājos dažiem parādīt, kāpēc tā tieši ir. Nē, nav nekādi papildus orgāni!

1. Alkohola plaušas. Kas par muļķībām! Droši vien cilvēkiem ir vienkārši tāds ieradums - smēķēt tikai tad, kad iedzer.

2. Kinoteātra pūslis. Es nesaprotu, kāpēc smadzenēm vajadzētu katru reizi aktivizēt šādu orgānu. Galu galā, Brāļi Limjēri kinoteātri izdomāja tikai 1895. gadā, un ēdienu tajā sāka nest daudz vēlāk - pēc 2. pasaules kara. Nav nemaz iespējams tik ātri bioloģiski izveidoties veselam orgānam. Kinoteātra kafejnīcā vienkārši tev LIEKAS, ka tu nopērc mazo pudelīti, bet patiesībā salīdzini to ar jebkuru krūzi savās mājās! Būs tādā pašā lielumā! Bet, tā kā pudele ir konusa formā, kolu tur var ieliet ievērojami vairāk. Ņemam arī vērā, ka urīnpūslis jau pirms tam ir diezgan pilns.

3. Mātes visuredzošā aizmugurējā acs. Lai gan māte neko neredz... var taču dzirdēt! Tie, kuri ir bijuši lielākie brāļi/māsas ar aptuveni divpadsmit gadu vecumu, un viņiem ir bijuši brālis(ļi)/māsa(s) ar aptuveni 5 gadu vecumu, tad tu noteikti arī esi, piemēram, skatoties uz citu pusi, dzirdējis, kā sīkais ielavās tavā istabā. To var dzirdēt! Tāpat ar Māti. Viņa, turklāt, arī vislaik uz jums pievērš uzmanību.

4. Deserta kuņģis. Kā stāsta Braiens Vansinks, kuņģis nav pilns, kad tev vairs negribas ēst. Te ienāk garša, tauste, temperatūra, izmērs un pat forma. Smadzenes to visu satur kopā, un, lai gan kuņģis nav pilns, smadzenes saka, ka kuņģis TŪLĪT būs pilns, lai gan nebūs. Tas ir līdzīgi kā ar to, ka telefonā rādās "Atlikuši 5%. Telefons tūlīt būs tukšs". Taču tad, kad ieraugi kaut ko garšīgu, izdalās Endorfīna hormoni, un tev šausmīgi sāk gribēties. Te smadzenes aizmirst savus paredzējumus, un balstās uz kuņģa nerviem, kuri saka, ka kuņģis nav pilns. Kad tu savu našķi apēd, smadzenes atkal balstās uz savu paredzējumu, ne uz nerviem.

5. Konkrētas lietas dzirdošais auss kanāliņš. Tā ir tikai Apofīnija tavās smadzenēs. Izmantojot šo fenomenu, smadzenes var dzirdēt arī to, kas tev patīk, jo tas ir labi saglabājies tavā atmiņā. Tas nozīmē, ka tas no atmiņām ir bieži "pārcilāts", un, līdzko kaut ko, ko esi labi iegaumējis/usi, smadzenes to var redzēt/dzirdēt.

6. Bezgalīgo puņķu krātuve. Te The Diāna trāpīja tuvu īstenībai! Nav nekāda krātuve, ir gan dziedzeris, kas tik bieži gļotas neražo, taču, kā zināms, gļotas ir aizsargāšanās veids, lai baktērijas neiekļūst pa degunu, un tāpēc, kad ķermenis ir pamanījis, ka viņā ir kāda infekcija, tad, protams, dziedzeris sāks veidot vairāk gļotu daudz ātrāk, lai neielaistu vēl kādu baktēriju. Tad būtu divreiz grūtāk iznīdēt infekciju!

7. Vīriešu otrās smadzenes. Katram ir tikai vienas smadzenes, cik tas skolā ir teikts!

8. Sieviešu superādas slānis. Tā kā sievietes bieži cep, viņas ar laiku sāk pierast skarties ar vien karstākām un karstākām virsmām, un nekāds superādas slānis nav. Ir tikai biezāka āda. Apsveicam, domājat par skaistumu un esat slinkas, lai paņemtu cepšanas cimdu reizē!

9. Melodramatiskais asaru kanāls. Ir pat Youtubē atrodami videoklipi, kā uztaisīt ļoti skumju video. Tie, no kuriem raudat, ir tie paši asaru dziedzeri!

10. Dibengala nervu sistēma. Pirmkārt, kāds sakars ar nerviem? Otrkārt, caureja rodas, kad kāda nelaba baktērija ielavās tavā organismā. Tādās reizēs dažreiz arī kuņģis tiek inficēts, un visu... izlaiž. Cauri zarnām visu izlaiž bez apstrādāšanas, taču, protams, vajag kādu laiku, līdz viss iztek, un tāpēc sākumā tev tikai ir spazmas, tikai pēc tam sākas process...

Tātad, cerams, sapratāt, visu, visu. Es, PROTAMS, saprotu - tas bija joks. Taču vēlējos parādīt, kas izraisa katru lietu. Uz dažiem pat atbildes nezināju, bija jāmeklē internetā. Vismaz tagad zināt.

ES ĻOTI CERU, KA ŠIM RAKSTAM NEBŪS COPYRIGHT!

Kāpēc vispār lai tāds būtu?

Komentāri 2

0/2000

  

 0  0 atbildēt

Bija jau...   

 0  1 atbildēt