local-stats-pixel

Ziemas mode 20121

 28  4

Tākā nāk ziema, padomāju par to, lai spokiem būtu silti un kas būtu stilīgi. Atradu kko interesantu. :)

Iečeko :) būs arī otrā daļa.

ORIENTĀLISMS Šajā rudens un ziemas sezonā viena no modes tendencēm ir orientālisms. Tie ir apģērbi un aksesuāri, kas radīti iedvesmojoties no Tālajiem Austrumiem. Šim stilam raksturīgas košas un piesātinātas krāsas, kā arī grezni un pat gleznaini apdrukāti audumi Tālo Austrumu etnikā. Orientālisms sevišķi mīl tādus audumus kā zīdu un atlasu. Šajā stilā radītie apģērbi ir ļoti spēcīgi, pamanāmi, taču, nenoliedzami – sievišķīgi.


ADĪJUMI Otra no šīs rudens un ziemas sezonas modes tendencēm – adījumi. Viena no praktiskākajām un arī skaistākajām modes tendencēm šosezon. Adīts tiek it viss – gan apģērbi, gan aksesuāri. Krāsas – visdažādākās, sākot ar klasiski balto, melno, pelēko un bēšo un beidzot ar visiem košajiem toņiem, kas ļauj nezaudēt dzīvesprieku arī gada tumšajos mēnešos. Īpaša šīs sezonas adījumu tendence – adītas kleitas! Skaisti, praktiski un sievišķīgi!

KAŽOKĀDAS Trešā šīs rudens un ziemas modes sezonas tendence – kažokādas. Tas, protams, nozīmē to, ka modē ir gan paši kažoki, gan arī viss, kas veidots, izmantojot kažokādas. Mode šajā sezonā sevišķi mīl izmantot kažokādas kā akcentu, ar ko papildina gan apģērbus, gan aksesuārus. Kažokādas redzēsim gan uz apģērba, piemēram, elegantas vestes vai džemperi ar kažokādas apdari, gan āra apģērba, piemēram, mēteļi un jakas, ar kažokādas apdari, gan arī aksesuāros piemēram, somas, kas darinātas no kažokādas!

ĢEOMETRIJA Lai šī rudens un ziemas modes sezona nebūtu pārlieku pelēcīga, modē ir ģeometriskas apdrukas! Turklāt, tām raksturīgas arī košas un ļoti pamanāmas krāsas. Ģeometriskā apdruka manāma gan uz apģērba, gan aksesuāros. Kombinējot šos krāsaino un dzīvespriecīgo tendenci ar ko pieklusinātāku un klasiskāku, tu iegūsi skaisti rudenīgu koptēlu – izmēģini!

VOLĀNI Vēl viena no šī rudens un ziemas sezonas modes tendencēm, kas bija jūtama jau vasarā – volānu izmantošana apģērbā. Taču, ja pavasarī un vasarā volāni rotāja galvenokārt sievietes auguma vidusdaļu ar svārku un kleitu palīdzību, tad tagad volāni kļuvuši daudzveidīgāki. Rudenī un ziemā volāni redzami gan blūzēs, gan kleitās, gan arī žaketēs un citur. Tie var koncentrēties gan auguma vidusdaļā, gan arī citur, piemēram, žaketēs, kā interesantas aizdares papildinājums.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

varēji jau kautkādus piemērus arī pielikt klāt kā attēlus , uzreiz daudz labāk būtu

 5  0 atbildēt