local-stats-pixel

Stilīgi ir brīvdienās palikt mājās, nevis piedzerties klubiņā57

 1696  17

Visi foršie cilvēki tā darās. Tas ir stilīgi.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 57

0/2000

Vārds "stilīgi" vairs nav stilīgi! emotion

Piekritīšu, raksta pamatdomai. Kā tas jociņš par gultu un Dj Spilvenu! Kas var būt labāks par šo?

 36  0 atbildēt

rakstu veidojis cilvēks, kas sēž mājas arestā emotion 

 25  1 atbildēt

Šie visi ir tie iemesli kuru dēļ jau ilgu laiku vairs neapmeklēju bārus. Jo nu piekritīsiet, ka ir taču foršāk mājās paballēties, justies brīvi, staigāt kaut basām kājām, ēst naktī pasūtītu fast food'u vai uzceptus kartupeļus, skaļi klausīties mūziku, izdejoties neriskējot izskatīties muļķīgi un pēc tam aiziet gulēt savā mīļajā gultā zem siltas segas un no rīta pamosties un uzreiz uzvārīt kafiju vai atkal ieraut aliņu, nekā tupēt klubā vai bārā, nakts vidū domāt kur aiziet paēst, vai nauda pietiks, saprast, ka pa viena kokteiļa cenu varēji mājās atļauties izdzert alus četrpaku, beigu beigās vēl štukot kā tikt uz mājām un brīdī, kad nauda taksim vairs nav, sērīgi samierināties ar domu, ka nakts jāpavada kur pagadās, bet no rīta paģirainam jāmēģina tikt no punkta A uz punktu B jeb - uz mājām.

Es te tā ar humoru, taču katrā jokā ir sava taisnība. Mājas ballītes un arī vienkāršas pasēdēšanas ir daudz foršākas.

 19  0 atbildēt

Stilīgi ir arī reizēm izvākt savu pēcpusi no mājas ārā un aiziet uzdejot, patrakot, pasmieties, parunāties ar apkārtējo sabiedrību TUR ĀRĀ. 

Bet arī var sēdēt mājās, taisīt rakstus par cilvēkiem, kuri iedzer par daudz! emotion Tavas dzīves izvēles. 

 15  0 atbildēt

Palasot komentārus un rakstu, sapratu to, ka loģika ir tāda - tu aiziesi uz klubu un pārsvarā būs 2 problēmas - nauda un meitenes. Nauda - jo ātri tērējas un meitenes, jo viņas visas ir *****as, stulbas, drāžami objekti un vainīgas. Acīmredzot čalim ir visas tiesības uz vēlmi sex, pat ja ir piedzēries, jo vīriešu "reputācija" nav atkarīga no partneru daudzuma un vienasnakts sakariem un viņiem gribēt un dzērumā rīkoties neadekvāti ir normāli. Nenoliedzu, ka čaļiem ar ir savi mīnusi klubos dēļ meitenēm, bet nejau visas meitenes ADRESĒJOT VISUS PRETĒJĀ DZIMUMA PĀRSTĀVJUS sauc par cūkām, izvirtuļiem utt. Vemt gribas, ka rakstos un komentāros nevar pierakstīt vārdu kā "vairums, daudzas, dažas vai pāris", bet pa taisno visas. "meitenes naktsklubos ir reālas mauķeles" un "dažas meitenes naktsklubos ir reālas mauķenes" - liela starpība starp abiem teikumiem -.- Bet ko lai saka, vairums vīriešu ir tik ļoti augstās domās par sevi dēļ saviem daiktiem, ka nespēj domāt racionāli.

 14  1 atbildēt
Nevar piekrist vairāk. Biju klubā 2x, vairs neiešu. Šausmīga atmosfēra un meitenes - mauķenes.
 10  2 atbildēt

Nu ir cilvēki kuriem šis viss patīk un katru nedēļās nogali dodas ballēties.

 7  1 atbildēt

Meitenītēm tak vajag paflirtēt ar "sabiedrību" - ka zi, varbūt izdodas kāda bagātnieka atvases peni paņemt mutē, tur pat kluba tualetē.

 6  0 atbildēt

Ne visi ir ir intraverti, bet es labprāt pierītos pie Gaujas un gulētu teltī emotion

 6  1 atbildēt
Ta nelaba sajuta kad aizej uz klubu copet zakus bet redzot cenas alkaholam nolem piedzerties.
 5  0 atbildēt
Un vēl ir tādi eksemplāri kas nomazgātas ejot uz klubu
 7  2 atbildēt
Klubi kā jau klubi, 1x var aiziet kārtīgi izdancoties, iztrakoties. Bet tā zaļumballes ir foršas vai arī paši rīkot pie sevis kādu ballīti ar foršiem draugiem emotion
 4  0 atbildēt
tas tak joks vaine forever maša kuločkova?
 4  0 atbildēt

Bet tomēr klubu "laiks" ir jāizdzīvo, tpt kā koju laiks.

 6  2 atbildēt

Foršs raksts emotion Nekad neesmu sapratusi jēgu no "tusēšanās" klubos, jo pat mūzika labāk skan uz kārtīgām austiņām vai kārtīgas kinozāles mājās emotion Par pārējo nemaz nerunājot. 

 4  0 atbildēt

Nu ja godīgi man klubi nepatīk...Labāk ar draugiem savācos un iedzeru..

 4  1 atbildēt

Raksta autors ir nostādījis divus pretstatus klubs un mājas. Nav objektīvi salīdzināt, ir vēl vietas, kur doties atpūsties un var jau arī nelietot alkoholu. Komentētāji, kuri klubos satiktās meitenes sauc par mau*ām, vajadzētu paturēt savu vērtējumu pie sevis, jo cik atceros, tad mau*a ir sieviete kura saņem naudu par dzimumaktu. Ja kāds ir gatavs izteikt šādu apgalvojumu, tad ir tikai viens veids kā šis apgalvojums var būt pilnīgi ticams...

 3  0 atbildēt

nekad neesu bijis klubā jo tā dikti neinterese tas, bet piekritu daudzam no šī visa emotion bet ārī tāpēc ir citas  labas vietas kur atlaist kā zaļļumballes vai vienkārši parastas balles kur meitenes ir un dejot un dzert ar var! emotion

 2  0 atbildēt

es ar labprātāk aizleju seju mājās emotion

 2  0 atbildēt

+ no majas sedetaja. Un pedejais gifs- emotion

 2  0 atbildēt
« 1  2  3 »