Problēmas ar mūsdienu puišiem147

 1588  28

Raksts veidots pilnībā balstoties uz manu subjektīvo viedokli, tu vari piekrist, vari nepiekrist, tākā nestreso ja domā savādāk.

http://spoki.tvnet.lv/stilsmode/Problemas-ar-musdienu-meitenem/779677

Komentāri 147

0/2000

Presīte man ir [esmu sportisks] , bet ne tāda super izteikta, nesmēķēju, praktiski nedzeru, to daru tikai kompāijās un viesībās vienu... divas glāzes pie ēdiena. Neesmu cirvis esmu normāli domājoš mazliet klusāks nemētāju bravūru, bet jautājums, kur ir mana meitene ???? Nēē viņām patīk tie sliktie, kuri viņas vazā izmanto tēlojot, ka mīl palielās draugiem pāris reizes uzdāvina konfektes un ziedus un aidā visas krāpšanas aizmirstas, jo viņš taču mīll utt.       Tādas ir mūsdienu meitenes , kā viņas saka ? Nav īstu vīriešu ? Es saku - nav īstu sieviešu ne tādu bērnam par māti neko, padauzas un no sievietes tikai tik daudz, cik šķirbiņa starp kājām !!!!

 151  2 atbildēt

Vecīt par šadu " Meitenes ir naivākas par puišiem" frāzi var iekūlties auzās

 84  0 atbildēt

Lielākā daļa "presīšu" īpašnieki ir kārni tirliņi, kuri nekādi nevarētu lepoties, ka šo "presīti" ir ieguvuši nodarbojoties ar sportu. Ir liela starpība starp trenētu vēdera muskulatūru un "presīti", kas ir redzama dēļ ātras vielmaiņas un nepietiekama uztura.

 54  0 atbildēt

Man viss vairāk riebjās tie sīči kuri bez problēmām var tev kā vecākam virsū uzbraukt un domā ka viņiem nekas nenotiks jo viņus aizstāv policija un vecāki (Negribu izklausīties kā vectēvs bet kad es vēl mācijos skolā mēs ar draugiem baidijāmies no vecākiem puišiem un negribējām viņiem braukt visrū jo labi zinājām kas būs pretējā gadijumā.

 41  0 atbildēt

Visiem, kuri brauc pālī, ar pannu pa galvu un tiesības nost. 

 39  0 atbildēt

Un tad esmu es, nesēžu pie stūres dzērumā, jo nav tiesību, nedzeru, jo nav naudas, palīdzu veciem cilvēkiem, lai būtu nauda, presītes nav - neuzskatu ka varu dabūt katru meiteni, nelamājos, jo mamma teica, ka tas ir slikti, noteikti necenšos būt saldais, esmu īsts romantiķis. Been single since forever.

 35  0 atbildēt

Kātad, zēnos vaina, zin tādu problēmu nebūtu ja meitenes tādus neizvēlētos, normālie vienmēr tiek atraidīti un tādi spogulīši patīk .. Tos kuri zīmē vai ko dzejo pa tiem pasmejas un : Būsim draugi. Drīzāk jau meitenēs vaina, jo ja nebūtu pieprasījuma nebūtu preces..   

Reali man visa rakstā ir pretēji izņemot pa to pašu pirmo un still es viens : bet draugu man dafiga Kuri stāsta kādi bijušie maitas

 32  1 atbildēt
Mūsdienu jaunatni vajag sist.
 27  0 atbildēt
Personīgi es apgāžu gandrīz visus šos principus bet savos 25 gados nez kāpēc man sāk likties ka meitenes vēlās tieši tādus puišus kā ir aprakstīts nevis tā sauktos vecmodīgos.
 24  0 atbildēt

Tā domāšana ar ''locekli''ir ļoti viegli izskaidrojama. Mēs dzīvojam civilizācijā un esam tik tālu attīstījušies, ka spējami sevi kontrolēt. Tā ir. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka pirmām kārtām mēs esam dzīvnieki. Tēviņi, kas meklē mātītes, un mātītes, kas meklē tēviņus. Jā, visi mēs to darām. Kāds meklē skaistas un priekšā ņemamas, kāds ņem gudras un inteleģentas. Tas ir atkarīgs no katra vērtībām. Bet pirmām kārtām, kā jau teicu, tas ir instinkts.

Mūsu laikmetam manuprāt ir vairāk attiecināms tas presītes fenomens, lamāšanās un saldie. Visā civilizācijas vēsturē ir bijuši cilvēki, kas bēga no atbildības, bija gļēvi, necietīgi izturējās pret bezpajumtniekiem, dzēra, narkojās un smēķēja. Mīlas un jūtu spēles. O jā! Tās arī vienmēr bija modē.   

 24  0 atbildēt

Tikai pēdējās un tā pat forever alone.   

 23  0 atbildēt
Lasot šo un "Problēmas ar mūsdienu meitenēm", nācu pie vienkārša secinājuma - tāds tādu atrod! Ir degradējušās meitenes,kas mau*ojas visur kur vien iespējams, un ir puiši,kas tādas meklē,lai cik bēdīgi un nožēlojmi tas nebūtu,tā ir šausmīga ķēdes reakcija! 😟
 20  0 atbildēt
Ir gadījies braukt pali ,mašīnu par savu naudu pirku,nezinu kam jānotiek lai pārtrauktu kontaktēties ar kādu kura man iespējams ir iepatikusies ,slimība taču nemaina cilvēka personību ,ja vien nav lipīga protams. Esmu stulbs klišejisks romantiķis. Tagad meitenes ņemiet mani!
 18  0 atbildēt

Es laikam neesmu mūsdienu puisis tad   

 16  0 atbildēt
Par pirmo - vai nu Tu esi meitene vai puisis bez preses? Par otro - loceklim arī ir galva. /ģēnijs/
 14  0 atbildēt

Cik cilvēku, tik likteņu. Nepazītu slikto, nenovērtētu labo.

 14  0 atbildēt

Ta jau ir ar taam meitenem/sievietem.  Saka ka tadi ka raksta aprakstitie nepatiokot utt, gribot milus, romantiskus, patiesus, nedzerosus calus....

Bet tiklidz satiek pirmo saldo puiku ar sespaku uz vedara un rokas taa kust aiz laimes.

Piemeram, skatijos tv paraidi vienreiz. Prasija 6 sievietem vai viriesa dzimumlocekla izmeram ir nozime. Visas ka viena teica ka nee, galvenais lai maak apieties un virietis butu patikams, jauks utt.

Tad prasija lai no plastalina uztaisa locekli kas vinam liktos perfekts..  VISAS uztaisija zirga metamos..

Tapat ar caliem,. saka ka grib vienu bet dzive taa nenotiek, skrein pakal tiem biberiem   

 13  0 atbildēt

Esmu laikam no citas planētas, jo esmu pilnīgs pretstats ikvienam no šiem punktiem, bet tas nebūt nenozīmē, ka meitenes to spēj novērtēt. Gluži otrādi- vidējā meitene jau ir pieradusi pie Tevis raksturotā vidējā puiša, un jab kas cits viņai jau liekas dīvains un nesaprotams.

 12  0 atbildēt

Meitenēm maz uzmanības??? Čaļi mož arī grb pabūt vieni vai ar draugiem?! Nevis tikai čakarēties ar savu meiteni.   

 11  0 atbildēt

Taisnība.

Es pat nebaidīšos pateikt, ka mūsdienās puiši sāk līdzināties kaut kādiem debīliem biseksuāļiem un transvestītiem, jeb līmējas pie citiem puišiem un ģērbjas kā vecenes.

Es dzīvoju laukos. Šeit ir nedaudz savādāka atmosfēra, taču pat šeit sāk vilkt uz to, ka veči uzvedas kā vecenes. Bet - jo tālāk no laukiem, jo vairāk pārveceņošanās var redzēt. Par visu kaunās, ar visu neapmierināti, izvēlīgi un izlutināti kā maitas.

Par tām presītēm - labi atzīmēts, tikai ir viena lieta. VISIEM IR PRESĪTE!!! Citam tā ir redzama, citam nav, un nav fakts, ka tam, kam tā presīte ir tāda, ka muskuļi drīz ne sprāgst laukā ir spēcīgāka par to, kas grimst taukos. Ķermeņa reljefs nav spēka mērvienība. Spēka mērvienība in Njūtoni!!!

Ja runāt par alkoholu - tur vispār nav ko teikt! Alkohols pār visu!

Ar atbildību ir nedaudz savādāk. Atbildību ir jāmāk ieaudzināt. Un ja cilvēk ir neatbildīgs, tad tas visticamāk nozīmēs tikai to, ka vecāki to nav spējuši ieaudzināt. Nu un jā... Nejau pie visa tikai vecāki ir vainīgi. arī mūsdienu izglītības sistēma īsti neparedz to, ka audzēknis ir ne tikai jāapvelta ar zināšanām, bet arī jāsagatavo dzīvei. Visi jau māk tikai par to runāt, ka skola sagatavo turpmākai dzīvei. Nē! Skola neiemāca neko, kas derētu izdzīvošanai. Skolā nemāca kā iekurināt ugunskuru. Skolā nemāca kā dabūt ēdienu, skolā nemāca kā strādāt. Es protams neko īpaši nevaru spriest, bet padomju laiku apmācības sistēma, vismaz pēc dzirdētiem nostāstiem bija labāka nekā mūsdienās. Jā, vēsture bija cenzēta un nepatiesa, arī citi mācību priekšmeti tika maksimāli noslēgti no ārpasaules, lai radītu iespaidu, ka PS ir labākā un pareizākā. Par to vājību izmantošanu - Nu... Man tādi cilvēki ir pretīgi, jo personīgi es  pat tādu domu nevarētu pievilt, ka es varētu izmantot meitenes vājības. Ir jābūt pēdējam mudakam, lai ko tādu izdarītu.

Romantika atkal ir relatīva lieta. Tur neko īsti nevar teikt, bet vienīgais, ka sīkumi ir tieši tie, kas var sabojāt priekštatu par visu. Pilnīgi visu, tāpēc tiem ir jāpievērš liela nozīmē, jo meitenes tiem pievērš nozīmi. Nu... Vismaz es tā domāju, turklāt arī vārdam sīkumi ir relatīva nozīme.

Vienkāršāk sakot - Esi vecis - audzē ūsas lai ar tām lielītos, nevis aizsmērētu ar tonālo.

Joptī vai.... Man jau te vesels raksts komentārā sanāca...

 10  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »