Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
28
1588

Raksts veidots pilnībā balstoties uz manu subjektīvo viedokli, tu vari piekrist, vari nepiekrist, tākā nestreso ja domā savādāk.

http://spoki.tvnet.lv/stilsmode/Problemas-ar-musdienu-meitenem/779677

1 Puiscaroni ar presītēm... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu puišiem
1.

1. Puiši ar presītēm uzskata, ka var dabūt jebkuru meiteni.

Presīte ir protams laba lieta, bet esmu tā novērojis gan dzīvē, gan internetā, ka puiši uzskata, ka meiteni gultā var dabūt tik vien kā pareklamējoties ar savu presīti. Turklāt, šādi puiši uzskata, ka viņiem pieder pasaule un ka ir baigie mačo, viņi kļūst lecīgi un agresīvi. Man bija draugs, kuru pazinu kopš bērnības, jauks un sirsnīgs zēns, vienu vasaru viņš nolēma patrenēties, dabūja presīti, kļuva par tā saucamo Svegeri, un mainījās gan rakstura, gan izskata ziņā, kļuva lecīgs un agresīvs un man ir zināmi vēl vairāki tādi piemēri. Protams, puiši apzinās, ka meitenes lielākoties izvēlas puišus pēc ārējā veidola, nevis pēc viņu rakstura, tākā nākotnē pieaugs agresīvu un iedomīgu 13-18 gadīgu knēveļu ar vēdera presēm. 

2 Mūsdienu puiscaroni domā... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu puišiem
2.

2. Mūsdienu puiši domā ar savu locekli nevis galvu (TO KAS UZ PLECIEM).

Es domāju tas ir visiem zināms un neapgāžams fakts. Mūsdienu puišiem, vismaz lielākajai daļai ir svarīga viena lieta, proti sekss. Esot attiecībās puiši uztraucas par to, kā apmierināt sava mazā draudziņa tieksmes, nevis par to kā jūtas meitene. Bieži vien domāšana ar locekli noved pie kļūšanas par tēvu jau 14-15 gados, reizēm pat par vairāku bērnu tēvu (no dažādām meitenēm) Iedomāsimies situāciju: Skolā ir divas meitenes: viena ir vistīrākā palaistuve, minisvārciņos ar milzīgu dekoltē, kur krūtis gandrīz vai izkritušas ārā, savukārt otra ir smaidīga, gudra teicamniece ar brillēm, mazām krūtīm un dažiem izsitumiem uz sejas. Protams, ka 90% puišu izvēlesies to, kura vairāk patiks viņu draudziņam biksēs. Tik daudzas gudras, labsirdīgas un varbūt ne tik skaistas un seksīgas meitenes mūsdienās paliek vienas, tikai tāpēc ka mēs-puiši domājam ar locekli, tas ir tik skumji.

3 Mūsdienu puiscaroni ir... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu puišiem
3.

3. Mūsdienu puiši ir pārāk gļēvi un bēg no atbildības.

Ikvienai meitenei taču patīk uzticēties puisim un stāstīt viņam visus savus noslēpumus, tomēr bieži vien mūsdienās ir tā, ka puisis kautko par meiteni uzzinot, pēkšņi iežmiedz asti starp kājām un aizlaižas. Piemērs no dzīves: mana skolā mācās ļoti skaista un jauka meitene, īsts puišu magnēts, tomēr viņai ir kāda reta slimība, viņa man ir stāstījusi, ka puiši vēlas būt ar viņu kopā tikai un vienīgi līdz brīdim, kad viņa pastāsta par savu slimību, pēc tam visi nozūdot, viņa to stāsta, jo vienkārši vēlas lai puiši viņu pieņemtu tādu kāda viņa ir. Viņa apgalvo, ka viņasprāt būs ļoti grūti atrast puisi, kurš pieņems viņu, zinot par viņas slimību.  Mēs pat nespējam pieņemt meiteņu trūkumus. Tas ir nožēlojami. To tik vien mākam kā pakniebties, uztaisīt bērnu un pamest, reizēm pat esam par gļēvu lai kautko paskaidrotu. Protams, es nerunāju par visiem, bet šādu gļēvu puišu ir ĻOTI daudz un zinot, kā jaunā paaudze tiek audzināta, tad gļēvuļu un meiteņu izmantotāju skaits pieaugs nākotnē.

4 Alkohols un... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu puišiem
4.

4. Alkohols un narkotikas.

Tāpat kā meitenes, arī puiši mūsdienās pārāk daudz un bieži lieto alkoholu un narkotikas, grūti spriest vai biežāk dzer meitenes vai puiši. Dzer visi, dzer pat 10 gadīgi, arī zēni ar to lepojas stāstot visiem kā pagājušajā naktī dzēruši un liekot bildes sociālajos tīklos ar pudelēm rokās. Tā jau ir kļuvusi par normu un modes kliedzienu. Piedzēries+ar locekli domājošs puisis ir īpaši bīstams, it īpaši ja tuvumā atrodas kāda pārdzērusies meitene, tādēļ jau ziņās stāsta par izvarošanām. Pārāk pretīgi, lai uzkavētos pie šī punkta.

5 Sēdēscaronāna pie stūres... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu puišiem
5.

5. Sēdēšāna pie stūres alkohola reibumā.

Nu davaj puiši, kuriem ir auto atzīstas cik no jums ir braukuši ar auto esot galīgā pālī? Neviens neatzīsies tomēr, paskatoties kriminālziņas var secināt, ka tā dara ļoti daudzi. Bieži vien braukšana mājās no ballītēm ar draugiem beidzas cietumā, slimnīcā vai vēl labāk morgā. Protams ir jau diezgan kruti izrādīties meitenēm, kā tu spēj savaldīt savu vecāko pirkto bembi, līdz kamēr tu iebrauc grāvī, kokā vai sazin kur vēl un nosities gan tu, gan tavi pasažieri. Un tieši gados jauni puiši visbiežāk tiek noķerti pie auto stūres dzērumā, dažkārt arī meitenes, tā diemžēl ir. Pats pazīstu jauniešus, kuri nositās, jo bija pie stūres dzerumā.

6 LamāscaronanāsJūs teiksiet... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu puišiem
6.

6. Lamāšanās.

Jūs teiksiet visi lamājas. Jā tā ir, kurš gan nelamājas, tomēr es uzskatu, ka neviens nelamājas tik daudz un bieži gados jauni puiši. Ja pavēro, kas notiek uz ielām, gaišā dienas laikā pa ielu staigājoši zēnu bari to tik vien dara, ka lamājas un bļaustās, galvenais, ka viņiem neinteresē, ka to iespējams dzird gados vecāki cilvēki, vai meitenes. Jo lielāks bars, jo vairāk un skaļāk lamājas. Arī šežot autobusā un paklausoties kā, piemēram, zēni viens ar otru sarunājas, viss ko var dzirdēt ir lamuvārdu plūdi un runāšana , kad atkal varētu kopīgi sadzert. Sakiet, ko gribat, bet meitenes tik ļoti nelamājas. 

7 Neiecietīga... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu puišiem
7.

7. Neiecietīga izturēšanās pret veciem cilvēkiem un bezpajumtniekiem.

Kā jau teicu pie iepriekšējā punkta, bariņš bravūrīgu puišeļu lamāsies ikviena gadagājuma cilvēka klātbūtnē, esmu pat redzējis gadījumus, kur tiek apsmieti vai aizvainoti veci cilvēki, bez jebkādas kauna sajūtas. Atkal pēc personīgās pieredzes, zinu gadījumu, kurā bariņš pārdzērušos zēnu līdz nāvei piekāva bezpajumtnieku un ziņās esmu dzirdējis vēl daudzus tādus gadījumus. Ne visi zēni protams būtu spējīgi pacelt roku vai mutiski aizvainot vecu cilvēku, bet pēc savas pieredzes saku, ka redzot šādas ainas, tas vienkārši mani vairs neizbrīna.

8 Pārāk daudz zēnu mūsdienās... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu puišiem
8.

8. Pārāk daudz zēnu mūsdienās cenšas būt tā saucamie Saldie.

Kas pie velna notiek ar mūsdienu zēniem? Manuprāt, ja tu esi piedzimis, kā zēns tad tev ir jāuzvedās un jāizskatās vīrišķīgi, bet ja pavēro tās modes tendences zēnu vidū tagad, tad smiekli uznāk. Visi tagad ir kautkādi Svegeri, staigā iespīlētās biksēs ar tādām sejas izteiksmēm kā zēnam tajā bildē. Reizēm pat grūti pa ielu ejot atšķirt zēnus no meitenēm, tieši pēc ģērbšanās stila. Ja pavēro sociālo tīklu bildes, tad pat zēni bieži vien izmanto sejas pielabošanas programmas, liek kautkādus depresīvus un dziļus tekstus, valkā stulbas cepures un uzvedās kā skuķi. Sakiet ko gribat, bet pirms 10 gadiem tā viss nebija. Man ir kauns par mūsdienu zēniem.

9 Puiscaroniem patīk... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu puišiem
9.

9. Puišiem patīk izmantot meiteņu vājības.

Daudziem puišiem mūsdienās, NE VISIEM, patīk izmantot meiteņu naivumu un stulbumu. Meitenes ir naivākas par puišiem un biežāk meitenes ir tās, kuras dzenās pēc zēniem, nevis otrādi. Kā jau teicu, iepriekšējā rakstā, tad mūsdienu meitenes domā, ka sūtot zēnam savus kailfoto tas liks zēnam viņās iemīlēties ātrāk un daudziem pat pietiek nekaunības no meitenes prasīt seksu, draudot ja viņa nedos tad visiem tiks parādītas viņas kailfoto un tiks pamesta. To sauc par šantāžu.  Daudzi jo daudzi zēni mūsdienās gūst baudu no spēlēšanās ar meiteņu jūtām un meitenes kā muļķītes skraida šādiem zēniem pakaļ. Iepriekšējā rakstā teicu, ka meitenes mētājās ar vārdiem: Es tevi mīlu. Arī zēni to dara. Mīlestība ir nodrāzts jēdziens gan puišu gan, meiteņu starpā.

10 Mūsdienu puiscaroni nav... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu puišiem
10.

10. Mūsdienu puiši nav pietiekami romantiski.

Bieži vien esmu dzirdējis meitenes savā starpā runājam, ka viņai trūkst mīļuma un sirds siltuma no sava puiša, puisim nekad viņai nav laika vai arī viņš nevelta viņai tik daudz laika cik viņa vēlētos. Un tā arī ir, puiši mūsdienās nav romantiski, ar dažiem izņēmumiem. Meitenes, pajautājiet sev, vai jums liekas, ka jūsu puisis ir pietiekami romantisks pret jums? Zinot mūsdienu puišu vētraino dzīvesveidu, nākas secināt, ka daudziem vienkārši nav laika vai vēlēšanās būt romantiskiem. Vai meitenes ir gana romantiskas ir cits jautājums, tomēr zēniem, esot attiecībās ir jābūt tiem, kuri aplido meitenes. Laikam jau tagad svarīgāk ir nodrāzties, kāda jēga būt romantiskiem. 

28
1588
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [147]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Nafta avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa MaskaMedaļa Dienas joks
  Nafta 15.12.15 20:12
151
2

Presīte man ir [esmu sportisks] , bet ne tāda super izteikta, nesmēķēju, praktiski nedzeru, to daru tikai kompāijās un viesībās vienu... divas glāzes pie ēdiena. Neesmu cirvis esmu normāli domājoš mazliet klusāks nemētāju bravūru, bet jautājums, kur ir mana meitene ???? Nēē viņām patīk tie sliktie, kuri viņas vazā izmanto tēlojot, ka mīl palielās draugiem pāris reizes uzdāvina konfektes un ziedus un aidā visas krāpšanas aizmirstas, jo viņš taču mīll utt.       Tādas ir mūsdienu meitenes , kā viņas saka ? Nav īstu vīriešu ? Es saku - nav īstu sieviešu ne tādu bērnam par māti neko, padauzas un no sievietes tikai tik daudz, cik šķirbiņa starp kājām !!!!

Trakais Jēgers avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada RAKSTS 2016Medaļa Cacans
  Trakais Jēgers 15.12.15 19:13
84
0

Vecīt par šadu " Meitenes ir naivākas par puišiem" frāzi var iekūlties auzās

Deviņvīruspēks avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Deviņvīruspēks 16.12.15 12:08
54
0

Lielākā daļa "presīšu" īpašnieki ir kārni tirliņi, kuri nekādi nevarētu lepoties, ka šo "presīti" ir ieguvuši nodarbojoties ar sportu. Ir liela starpība starp trenētu vēdera muskulatūru un "presīti", kas ir redzama dēļ ātras vielmaiņas un nepietiekama uztura.

garlaikotā kaķu mīle avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa KallaMedaļa Spoks
  garlaikotā kaķu mīle 15.12.15 19:18
48
1
atbildot uz Neons komentāru " Un tad esmu es, nesēžu pie stūres dzēru... "Šāds puisis jāliek muzejā, retums.
breezy18 avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorīts
  breezy18 15.12.15 20:05
39
0

Visiem, kuri brauc pālī, ar pannu pa galvu un tiesības nost. 

 

kafuta avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa SensācijaMedaļa Dienas doma
  kafuta 21.12.15 04:36
39
0

Man viss vairāk riebjās tie sīči kuri bez problēmām var tev kā vecākam virsū uzbraukt un domā ka viņiem nekas nenotiks jo viņus aizstāv policija un vecāki (Negribu izklausīties kā vectēvs bet kad es vēl mācijos skolā mēs ar draugiem baidijāmies no vecākiem puišiem un negribējām viņiem braukt visrū jo labi zinājām kas būs pretējā gadijumā.

Anonīms
Neons 15.12.15 18:52
35
0

Un tad esmu es, nesēžu pie stūres dzērumā, jo nav tiesību, nedzeru, jo nav naudas, palīdzu veciem cilvēkiem, lai būtu nauda, presītes nav - neuzskatu ka varu dabūt katru meiteni, nelamājos, jo mamma teica, ka tas ir slikti, noteikti necenšos būt saldais, esmu īsts romantiķis. Been single since forever.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.12.15 21:27
32
1

Kātad, zēnos vaina, zin tādu problēmu nebūtu ja meitenes tādus neizvēlētos, normālie vienmēr tiek atraidīti un tādi spogulīši patīk .. Tos kuri zīmē vai ko dzejo pa tiem pasmejas un : Būsim draugi. Drīzāk jau meitenēs vaina, jo ja nebūtu pieprasījuma nebūtu preces..   

Reali man visa rakstā ir pretēji izņemot pa to pašu pirmo un still es viens : bet draugu man dafiga Kuri stāsta kādi bijušie maitas

maarts avatars
Medaļa FledermausisMedaļa KlaunsMedaļa Veiksmes lāde
  maarts 16.12.15 15:17
27
0
Mūsdienu jaunatni vajag sist.
victorian avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  victorian 15.12.15 19:42
24
0

Tā domāšana ar ''locekli''ir ļoti viegli izskaidrojama. Mēs dzīvojam civilizācijā un esam tik tālu attīstījušies, ka spējami sevi kontrolēt. Tā ir. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka pirmām kārtām mēs esam dzīvnieki. Tēviņi, kas meklē mātītes, un mātītes, kas meklē tēviņus. Jā, visi mēs to darām. Kāds meklē skaistas un priekšā ņemamas, kāds ņem gudras un inteleģentas. Tas ir atkarīgs no katra vērtībām. Bet pirmām kārtām, kā jau teicu, tas ir instinkts.

Mūsu laikmetam manuprāt ir vairāk attiecināms tas presītes fenomens, lamāšanās un saldie. Visā civilizācijas vēsturē ir bijuši cilvēki, kas bēga no atbildības, bija gļēvi, necietīgi izturējās pret bezpajumtniekiem, dzēra, narkojās un smēķēja. Mīlas un jūtu spēles. O jā! Tās arī vienmēr bija modē.   

 

Anonīms
Ess 15.12.15 20:37
24
0
Personīgi es apgāžu gandrīz visus šos principus bet savos 25 gados nez kāpēc man sāk likties ka meitenes vēlās tieši tādus puišus kā ir aprakstīts nevis tā sauktos vecmodīgos.
Laciz avatars
Medaļa Gada spoks 2014Medaļa LācītisMedaļa Gada spoks 2014
  Laciz 15.12.15 18:05
23
0

Tikai pēdējās un tā pat forever alone.   

KirSiiCLZ avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ZebraMedaļa Veiksmes lāde
  KirSiiCLZ 15.12.15 18:39
20
0
Lasot šo un "Problēmas ar mūsdienu meitenēm", nācu pie vienkārša secinājuma - tāds tādu atrod! Ir degradējušās meitenes,kas mau*ojas visur kur vien iespējams, un ir puiši,kas tādas meklē,lai cik bēdīgi un nožēlojmi tas nebūtu,tā ir šausmīga ķēdes reakcija! 😟
Ultrasn0w avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Tīģeris
  Ultrasn0w 15.12.15 18:55
18
0
Ir gadījies braukt pali ,mašīnu par savu naudu pirku,nezinu kam jānotiek lai pārtrauktu kontaktēties ar kādu kura man iespējams ir iepatikusies ,slimība taču nemaina cilvēka personību ,ja vien nav lipīga protams. Esmu stulbs klišejisks romantiķis. Tagad meitenes ņemiet mani!
ElRoberto avatars
Medaļa ZebraMedaļa JubilārsMedaļa Sviestmaize
  ElRoberto 16.12.15 01:13
16
0

Es laikam neesmu mūsdienu puisis tad   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 15.12.15 20:34
14
0

Cik cilvēku, tik likteņu. Nepazītu slikto, nenovērtētu labo.

taisnība avatars
Medaļa Gada RAKSTS 2016Medaļa NostradamsMedaļa Ziņnesis
  taisnība 15.12.15 18:06
14
0
Par pirmo - vai nu Tu esi meitene vai puisis bez preses? Par otro - loceklim arī ir galva. /ģēnijs/
Dr Reality avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Vidusskolnieks
  Dr Reality 15.07.17 19:39
13
0

Ta jau ir ar taam meitenem/sievietem.  Saka ka tadi ka raksta aprakstitie nepatiokot utt, gribot milus, romantiskus, patiesus, nedzerosus calus....

Bet tiklidz satiek pirmo saldo puiku ar sespaku uz vedara un rokas taa kust aiz laimes.

Piemeram, skatijos tv paraidi vienreiz. Prasija 6 sievietem vai viriesa dzimumlocekla izmeram ir nozime. Visas ka viena teica ka nee, galvenais lai maak apieties un virietis butu patikams, jauks utt.

Tad prasija lai no plastalina uztaisa locekli kas vinam liktos perfekts..  VISAS uztaisija zirga metamos..

Tapat ar caliem,. saka ka grib vienu bet dzive taa nenotiek, skrein pakal tiem biberiem   

epitets avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa SensācijaMedaļa Redaktors iesaka
  epitets 22.01.16 12:01
12
0

Esmu laikam no citas planētas, jo esmu pilnīgs pretstats ikvienam no šiem punktiem, bet tas nebūt nenozīmē, ka meitenes to spēj novērtēt. Gluži otrādi- vidējā meitene jau ir pieradusi pie Tevis raksturotā vidējā puiša, un jab kas cits viņai jau liekas dīvains un nesaprotams.

Piena paka avatars
Medaļa NakļeikasMedaļa NostradamsMedaļa Testaments
  Piena paka 22.12.15 13:46
11
0

Meitenēm maz uzmanības??? Čaļi mož arī grb pabūt vieni vai ar draugiem?! Nevis tikai čakarēties ar savu meiteni.   

« 1  2  3  4  5 »