local-stats-pixel

Trīs iemesli kāpēc ēdot kompānijā mēs apēdam vairāk7

Pirms došanās uz restorānu sev stingri piekodinām, ka nebūs nekādas knakstīšanās ap saldumiem un uzkodām?! Tad kāpēc tik un tā jūtamies pārēdušis?! Iemesls ir vienkāršs – tu vakariņoji kopā ar draugiem. Trīs iemesli kāpēc kompānijā apēdam vairāk:

Jūs sen nēsat tikušies, un jums ir tik daudz, ko pārrunāt.

Džordžijas Valsts universitātes zinātnieki konstatēja, ka, pusdienojot vai vakariņojot kopā ar citiem, cilvēki mēdz apēst par 44 % vairāk, nekā ēdot vienatnē. Sarunās pie galda tiek pavadīts daudz ilgāks laiks. Uz tura konsultante no Kalifornijas Mistija Gverona iesaka: “Mēģini neēst automātiski”. “Proti, kad runā vai klausies, labāk noliec dakšiņu un nazi malā.”

Citi pasūta kokteiļus un desertu – kā gan atšķirties no kolektīva?!

Saskaņā ar pētījuma datiem, sievietēm ir tieksme atdarināt to sieviešu rīcību, ar kurām viņas sēž pie viena galda. Ieklausies sevī – vai tev tiešām kārojas brulē krēma, vai arī tu grasies to pasūtīt tikai tāpēc, ka tā dara citi? Ja nekārojas, pasūti to, kas satur mazāk kaloriju vai neko.

Vairāk stundu restorānos – mazāk stundu sporta zālē.

Šad un tad satiekamies ar draugiem, lai pēc garās dienas relaksētos kādā krodziņā, ir jauki, bet draudzības dēļ nevajadzētu upurēt regulāras sporta nodarbības. “Tu vari sarunāt tikšanos pēc treniņa vai ieplānot to vakarā, kad treniņu nav.” Ja nakādi nespējam saskaņot šos vaļaspriekus, tad dienā, kad gatavojamies izlaist sporta zāles apmeklējumu, dodies vismaz divās 15 minūšu garās pastaigās un atsakies no vienas uzkodas, jo vakarā droši vien iemalkosi kokteili.

Ja patika raksts nospied plusiņu!

59 0 7 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

Nezinu, es vairāk apēdu mājās, jo cilvēku sabiedrībā ēst tik daudz, cik es gribu, nebūtu pieklājīgi. emotion

2 0 atbildēt

Kārtējais populisma, mītu raksts. Zālē tu zaudē tikpat daudz svara cik rubinot degunu. Arī ēdiena daudzumam nav nozīmes svarīgāk ir kad tu ēd un ko ēd. Tikpat labi šo tekstu var aizstāt ar - bla bla bla. Pseidoloģika tā sacīt. Izklausās tas viss loģiski, bet ir pilnībā absurds. 

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt