Jeb īstajā vārdā Grejsons Bušērs.Parastam cilvēkam šis nikneims neizsaka neko, bet citam pilnīgi visu.
Ne vienmēr basketbolā svarīgākais ir augums un masa. Neviens to neparāda labāk kā Grejsons "The Professor" Bušērs.
Grejsons Bušērs ir tikai 1,78 m garš un sver 70 kilogramus. Varētu šķist, ka viņš ir ikdienišķs zēns. Sava auguma dēļ daudzi treneri viņu nenovērtēja, tāpēc Bušērs aizgāja uz citu skolu – Salemas Akadēmiju, kas bija privāta skola – un tur kļuva par sākumsastāva saspēles vadītāju. Viņš cītīgi turpināja strādāt, iekļuva līgas "All-Star" spēlē un palika vienas balss attālumā no MVP balvas.
2003. gadā viņš kā fans devās apskatīt "And-1 Mixtape Tour", kas tajā laikā viesojās Portlendā. Bet tajā dienā viss izmainījās – Bušērs noskaidroja, ka "Mixtape Tour" pieņem izmēģinājumus tikt komandā, kuriem viņš pieteicās. Nu jau tā vietā lai skatītos spēli, vinš pats tajā piedalījās. Viņa lieliskais sniegums pārteidza spēlētājus, un viņi uzaicināja viņu uz autobusu. Skatītāji nobalsoja par viņa palikšanu komandā, un tā dzima "The Professor".
Jau 2004. gadā Profesors parādījās vairākās "And-1" reklāmās un piedalījās dažādu strītbola DVD filmu izveidē. Dalība slavenajā turnīrā viņam atnesa slavu kā izcilam dribla meistaram. No sākuma daudzi par viņu nezināja un gribēja pārbaudīt viņa īsto spēju, bet Profesors viņiem iemācīja strītbola patiesību "You reach, I teach".
Lai gan Bušēra dalība "Mixtape Tour" ietvaros bija visai veiksmīga, viņš šā gada janvārī pameta "And-1" un pievienojās citai strītbola tūrei "Ball Up Tour". Par to viņš izsakās šādi: "Kad piekritu spēlēt "Ball Up", man bija sajūta, ka tur cilvēki zina patieso kombināciju starp strītbolu un izklaidēšanu. "Ball Up" svarīgāka ir spēle un spēlētāji, bet "And-1" lielāka nozīme bija aksesuāriem un botām."
Savu strītbola laukumā izcīnīto slavu Profesors izmanto arī citur. Piemēram, viņš ir ņēmis dalību vairākās filmās par basketbolu mazākās lomās, bet tagad strādā pie filmas "Ball Don't Lie", kurā tēlo galveno lomu. Filma ir par jaunieti, kurš daudz pārcietis bērnībā, bet cenšas sasniegt savu sapni par profesionālu basketbolu koledžu līmenī. Jautāts par to, kā atšķiras īsts basketbols no basketbola uz ekrāna, Profesors saka šādi: "Galvenā atšķirība ir tāda, ka filmā visu var atkārtot vairākas reizes, bet laukumā tev ir tikai viena iespēja. Tomēr daudzas epizodes no filmas ir taisītas pa īstam, bez scenārija un tamlīdzīgi. Īstiem basketbola faniem tas patiks."
Protams, Profesors nav tikai lielā strītbola zvaigzne bet arī parasts cilvēks. Viņš lieto tehniku, kas ir no "Apple" – iPod, iPhone, Macbook Pro... "Man patīk tehnika, kas ir ērta lietotājam un ir izturīga," saka pats Bušērs. Vina mūzikas atskaņotājā var atrast pamatā hiphopu, repu un R&B. Viņam ir arī šis tas no 80-ajiem un 90-ajiem gadiem. Bez tam Profesors ir arī NBA fans. Viņa visu laiku labākais piecinieks būtu "Magic" Džonsons, Maikls Džordans, Lebrons Džeimss, Tims Dankans un Šakils O'Nīls. Bet strītbolā viss būtu daudz vienkāršāk: "Es un vēl četri čaļi no "Ball Up" un aiziet!"