Šis raksts nav domāts iebiedēšanai, vai kam citam, vēlējos jums sniegt interesantu informāciju.
Šokējoši atklājumi - viss nav tā, kā mums liekas!14
Mācības bērniem var dot atspērienu (uz nāvi).
Agra bērna laišana uz skolu liekas ļoti laba ideja – bērns ātrāk attīstās, kā citi, kuri palaisti uz skolu vajadzīgajā laikā, bērns saprot ātrāk, kā uzvesties sabiedrībā, kā arī ir iespēja atbrīvoties no mazajiem rezgaļiem uz pāris stundām, kas dara nedarbus mājās. Bērni varētu sūdzēties, ka ir jāceļās agri, ka ir jāpilda mājas darbi, bet ar laiku tie pateiksies, ka tika aizsūtīti uz skolu ātrāk, kā vajag. Bet par nožēlu 90 gadu ilgā pētījumā konstatēts, ka bērni, kas sāk iet uz skolu mazākā vecumā, kā vajadzētu, tiešām dzīvo īsāku dzīvi kā citi. Pētnieki apgalvo, ka bērns attīstās ļoti strauji, bet tomēr tā ir ļoti neveiksmīga ideja bērnu sūtīt uz skolu par agru.
Ir milzīga atšķirība starp piecus gadus vecu bērnu vai sešus gadus vecu bērnu. Piecgadīgi bērni ir nevisai sociāli attīstīti, kā vecāki bērni, izskata ziņā tie arī ir daudz mazāki par sešgadīgajiem. Ir bijuši arī veiksmīgi gadījumi, bet šādus bērnus “iemest” vienā klasē un likt viņiem atrast kopīgu valodu ir grūti. Gadu laikā zinātnieki konstatēja, ka tieši atstumtie bērni iegūst mūža emocionālo traumu, kas rada daudzas problēmas, piemēram maina uzvedību. Šādas problēmas ļoti ietekmē bērna turpmāko dzīvi, kā arī samazina tās kvalitāti. Tātad – ja vēlaties savu bērnu redzēt laimīgu un veselīgu, sāciet domāt arī par skolas gaitu pareizu uzsākšanu.
Esot vecākajam bērnam ģimenē, ir lielāks risks nomirt jaunākam.
Ir daudz trūkumu, ja tev ir mazākā māsa, vai brālis. Jums vienmēr tiks veltīts mazāk uzmanības, jūs bieži vien dabūjat pa pēcpusi mazākā brāļa/māsas dēļ, tas ļoti kaitināja. Tādejādi psihiskais stāvoklis bērnībā var būt iedragāts, jo jāsāk dzīvot pašam. Un vēl liela problēma ir tā, ka vecākiem dēliem ir daudz lielāka iespēja saslimt ar sēklinieku vēzi.
Pētījumā tika analizēti vairāk kā milions vīriešu, un tika konstatēts, ka jaunākiem dēliem iespēja saslimt ar šādu vēzi bija vairāk kā par 20% mazāka. Teorija ir tāda, ka pirmais bērns vienmēr saņem lielāku daudzumu estrogēnu, kas nav īpaši veselīgi sēkliniekiem. Bet labā ziņa ir tā, ka iespēja izdzīvot pēc šīs slimības ir 95%, tātad nevajag ļoti stipri satraukties. Līdzīgs pētījums arī atklāja, ka liela iespēja pirmdzimušajiem ir ciest no sirdslēkmēm.
Jo lielāks tev dupsis, jo garāka tev dzīve.
Gribi atbrīvoties no sirdslēkmes? Iegūsti lielāku duspi. Nesenā pētījumā ir konstatēts, ka, ja sievetei ir bumbierveida augums, tad viņai ir mazāk iespēju ciest no vielmaiņas un sirds slimībām. Nāksies apbēdināt tos, kas domā skriet uz Hesīti un pierīties burgerus, lai uzaudzētu sev lielāku dupsi.
Šis lielais dibens palīdz tikai tad, kad cilvēka organismam ir ģenētiska nosliece taukus audzēt uz jūsu dibengala un augšstilbiem, nevis uz vēdera un citās vietās. Ilgu laiku tika pētīts, kā tauku atrašanās vieta ietekmē uz cilvēku dzīves ilgumu. Tātad tika konstatēts – tauki uz pakaļgala ir īpaši, tie apsorbē taukskābes, tātad tās mazāk iekļūst artērijās. Tātad – ja tev ir liels dupsis, tev ir mazāka iespēja ciest no sirds slimībām. Un vēl tika atklāts, ka tauki uz dupša izdala noderīgus hormonus, kas cīnās ar tādām slimībām, kā diabēts. Pusmūža vīriešiem parasti tauki ir vēderā, bet sievietēm augšstilbos – tātad sievietēm ir mazāka iespēja iegūt sirdslēkmi.
Bieži lidojumi ar lidmašīnu – biļete uz nāvi.
Bagātie cilvēki, pēc statistikas datiem, neizceļās ar savu ilgo mūža garumu. Ja jums bankas kartē ir sešu ciparu skaitlis, un jums patīk aizlidot uz citu valsti, lai vienkārši paēstu, atpūstos, vai vienkārši pastaigātos, tad saprotiet, ka jums dzīves ilgums ļoti ātri samazinās. Ticiet man, kaut vai bagātnieks aizlidos uz pasaulē labāko baseinu, kamēr mēs peldamies piesārņotā dīķītī, tā pat viņam draud lielākas briesmas.
Katru reizi, kad jūs lidojat lidmašīnā, jūsu ķermenis ir pakļauts starojuma iedarbībai, kas ir nopietns risks saslimt ar vēzi. Nē, šeit nav vainojamas tie skeneri, ko izmanto, lai pētītu jūs, vai nevedat kaut ko nelegālu. Tie ir daudz drošāki par to starojumu, par ko iet runa. Tas ir kosmiskais starojums, kas mums rada lielus draudus. Šis starojums visu laiku arī bombardē zemi. Piemēram karstās vasarās mediķi brīdina, lai mēs neietu ārā, karstā saule, bet iedomājieties, kā ir, ja jūs paceļaties pāris kilometrus virs zemes? Ja jūs lidojat vairāk kā 85.000 km gadā, tad jūs var uzskatīt par radiācijas darbinieku. Tas nozīmē, ka, ja jūs esat uzņēmējs, kas lido no Ņujorkas uz Tokiju reizi pāris mēnešos, jūs apsorbējat vairāk starojuma, nekā tie cilvēki, kas strādā ar radioaktīvajām vielām.
Bezrūpīgi dzīvot viesnīcās ir nāves spriedums.
Daudzi sapņo par to, ka kādreiz būs ļoti daudz naudas, un nevajadzēs strādāt, gatavot, īsāk sakot pilnīgi neko. Jūs baudītu dzīvi – ietu peldēties katru dienu, jūs pabarotu numuriņā, veiktu masāžas. Bet par nožēlu, tas ir nāves spriedums.
Pētījumi liecina, ka cilvēki, kas aiziet pensijā vēlāk, dzīve ir garāka un veselīgāka, nekā tiem, kas pensijā iestājās agrāk. Kamēr jūs bezrūpīgi dzīvosiet, un neparko nedomāsiet, iespējams, ka jums ar laiku būs jāmirst no stresa. Ja jūs nonāksiet vietā, kur jums nebūs nekādu mērķu, priekšnieku, kas mocīs jūs, jūsu ķermenis un prāts iemigs, un tas gan nav labi, jo ar lieliem soļiem sāk tuvoties nāve. Cilvēki, kas dzīvo aktīvi, strādā un domā, kā dzīvot, paliek veselīgāki un dzīvo ilgāk.