Populārs ir viedoklis, ka aptaukojies cilvēks ir bumbulis, bet tā nav. Šī problēma kļūst arvien aktuālāka un ir liela iespēja saslimt ar 2. tipa diabētu, vēzi, sirds slimībām, locītavu un muguras problēmām. Ir vērts pievērst uzmanību !
Skaties, kur krājas tavi tauciņi, un uzzini, kā no tiem efektīvāk atbrīvoties18
1. Ēdiena apsēstība. Visbiežāk sastopamā problēma rietumvalstīs. Šāda veida tuklums rodas no pārmērīgas ēšanas un cukura pilnām diētām. Mazākas porcijas, mazāk cukura un kaut nelielas, bet regulāras fiziskās aktivitātes krasi uzlabos situāciju.
2. Garīgās problēmas. Depresija, stress un dusmas arī ir iemesli, kas var novest cilvēku līdz rīšanai. Šie ļaudis savu garīgo stāvokli cenšas palutināt ar saldumiem vai uzkodām novadot negatīvo enerģiju vēdera rajonā. Raizējies mazāk, tas nevienam vēl nav nācis par labu
3. Aterogēnā metabolīta aptaukošanās. Sievietes labākajos gados bieži saskaras ar gurnu aptaukošanos, jo ir sākusies otrā jaunība. Lai uzlabotu figūru ir jāsamazina alkohola patēriņš.
4. Apsēstība ar glutēna produktiem. Raksturīgi pusaudzēm vai sievietēm menopauzes laikā - hormonu nelīdzsvarotības dēļ. Vēlmi pēc glutēna palielina cigaretes, alkohols, sēdēšana un darbošanās ar smagumiem.
5. Asins ne-cirkulācija. Tieši tā, tuklas kājas var parādīties no neriktīgas asins cirkulācijas ķermenī. Tas visbiežāk novērojams grūtniecēm un sievietēm ar pietūkušām kājām. Pietūkušas kājas var novērst ar ūdens dzeršanu regulāri un pietiekoši, bet grūtniecēm būtu vēlams kāpt pa trepēm nevis braukt ar liftu.
6. Neaktivitāte. Šāda aptaukošanās rodas tajās vietās, kas reiz bijušas aktīvas, bet esi pārtraucis trenēties. Ēdiena uzņemšana regulāri ar laiku paātrinās vielmaiņu un lēnā garā atbrīvos tevi no liekā.
Raksta morāle ir vienmēr būt kaut mazliet aktīvam un ierobežot kaitīgo vielu nonākšanu organismā. Lieto mazāk cukurotus ēdienus un ievēro ēdienreizes kā arī lieto šķidrumu pietiekošā daudzumā !