local-stats-pixel fb-conv-api

Play-off sākam ar uzvaru!!!14

58 1

Perioda sākums un turpinājums patiešām bija ļoti līdzīgs un pat brīžiem lieliskas un ekselentas iespējas palaida garām dinamieši, par to „SKA” var pateikties savam vārtu vīram Ešam, kas glāba savu komandu pat ekstremālākajās situācijās. Tomēr Miķelis pašā perioda noslēgumā spēja noķert momentu, kad Roberts Ešs nebūt nebija modrs, raidot tālu un precīzu metienu mājinieku vārtos, tādējādi apklusinot tā jau ne pārāk skaļos „SKA” līdzjutējus- 1:0 mūsu labā un ejam pārtraukumā ar pozitīvajām emocijām. Otrais periods ir nosaucams patiešām par „SKA” trešdaļu, jo mājinieki dominēja gandrīz visos rādītājos, taču galvenais viņiem neizdevās- Edgara mūris palika neieņemts… Saspringta sišanās un meistarīga spēle visa perioda garumā. Lieliska spēle abu komandu vārtsargu izpildījumā. Periods, kura laikā vairums cilvēku gan arēnā, gan pieļaujams  pie TV ekrāniem nograuza visus nagus pagarākos roku nagos un vēroja spēli ar aukstiem pirkstu galiem, jo tam bija pamats. Kā jau zināms un Sanktpēterburgu devās arī saujiņa mūsu līdzjutēju, kas arī arēnā bruņojušies ar komandas krekliem un karogiem pēc vislabākās sirdsapziņas bija gatavi atdot savas balsis, lai kaut drusku piebļautu milzīgo „SKA” arēnu ar latviešu saukļiem- tas arī sanāca. Taču interesantākais šajā visā bija tas, ka kārtējo reizi Rīgas „Dinamo” fani bija kārtīgā apsardzes ielenkumā, pie 15 „Dinamo” līdzjutējiem, tos aplencot sēdēja 72 kārtības sargi, jeb omonieši. Lai arī pirms spēles bija manāma šī lielā ažiotāža par izslēgšanas turnīru Sanktpēterburgā, arēnā par to nekas neliecināja. Viena iemesla dēļ, jo Sanktpēterburgas arēna salīdzinot ar šīs sezonas „Dinamo” spēlēm Rīgā valdīja „kapa klusums”. Protams, saprotams, ka tik klusa arēna nemaz nebija, taču vienīgais skaļuma avots bija aktīvais „SKA” fanu klubs, kas manās acīs asociējās tiešām ar labi organizētu un skaļu fanošanu un loģiski, ka lieki būtu piebilst par to, kad tomēr „Dinamo” fani nobālēja uz „SKA” fona, bet saprotam, ka Rīgā būs otrādāk!

Puiši super pastrādāja! Uzvara! Dinamo Rīga 2:0 SKA