local-stats-pixel fb-conv-api

Par hokejistiem#61

18 0

Atgriezīsimies 2009. gadā un uzzināsim, ko par sevi stāsta Dinamo jaunpienācējs Edijs Brahmanis...emotion

- Kādas ir sajūtas pēc aizvadītajiem treniņiem Rīgas Dinamo sastāvā. Kāda bija sapratne ar jaunajiem partneriem un treneriem?

- Pēc diviem aizvadītajiem treniņiem sajūtas ir tikai tās vislabākās, turklāt pirmie treniņi jaunā komandā vienmēr ir ļoti interesanti, jo treneru treniņ metodika un vingrinājumi atšķiras. Kaut gan nevar teikt, ka treniņi Rīgas Dinamo radikāli atšķirtos no nodarbībām citās komandās, kur esmu spēlējis, jo hokeja pamatelementi jau visur ir vienādi, un atšķirība var būt tikai niansēs. Treniņos strādāju ar pilnu atdevi un daru to, ko treneri liek, jo ir pilnīgi skaidrs, ka vietu Dinamo sastāvā varu nopelnīt tikai ar smagu darbu. Sapratne ar jaunajiem komandas biedriem ir laba, jo visus spēlētājus, izņemot leģionārus, pazinu jau iepriekš un nekādu problēmu kontaktēties ar viņiem man nav. Ar galveno treneri Juliusu Šupleru pagaidām garāka saruna nav bijusi, sasveicinājāmies un iepazināmies, un tas pagaidām viss. Nedaudz vairāk parunājos ar Arti Ābolu, ar kuru 2006/2007. gada sezonā Rīga 2000 sastāvā spēlējām vienā maiņā.


- Tev laikam šī bija labākā sezona tavā profesionālajā karjerā, kad uzzināji par iespēju spēlēt Rīgas Dinamo, un kāda bija Liepājas Metalurga vadības reakcija uz tavu aiziešanu?

- Jā šīs sezona Liepājas Metalurga sastāvā Baltkrievijas Atklātajā čempionātā man izvērtās patiešām ļoti laba – treneri un partneri uzticējās, un arī pašam spēle gāja no rokas. Protams, tam visam pamatā ir milzīgs darbs treniņos, taču lielajā sportā arī bez veiksmes kaut ko izdarīt ir ļoti grūti. Katrā ziņā pats jūtu, ka pēdējos 3 gados pēc dēla piedzimšanas esmu kļuvis daudz prātīgāks, nav vairs tā jaunības trakuma, kas bija agrāk, un līdz ar to arī mana spēle kļuvusi līdzsvarotāka. Par iespēju spēlēt Rīgas Dinamo sastāvā pirmo reizi uzzināju, kad ar Liepājas Metalurgu atradāmies pēdējā izbraukumā Baltkrievijā. Pēc tam jau viss noritēja visai strauji, un visa Liepājas Metalurga vadība, ieskaitot galveno treneri Vladimiru Goluboviču, man novēlēja veiksmi KHL. Arī Liepājas Metalurga prezidents Sergejs Zaharjins pēc pēdējās spēles ar ASK/Ogre (Edijs guva uzvaras vārtus 35 sekundes līdz spēles beigām) ienāca ģērbtuvē un pateicās par līdzšinējo sadarbību un novēlēja veiksmi Rīgas Dinamo sastāvā.


- Vai sekoji līdz Rīgas Dinamo gaitām KHL čempionātā?

- Protams, ka iespēju robežās skatījos visas Rīgas Dinamo spēles pa televizoru, taču tā kā mums bija visai saspringts spēļu kalendārs Baltkrievijas Atklātajā čempionātā, tad visus mačus neesmu redzējis. Šī paša iemesla dēļ neesmu nevienu Rīgas Dinamo spēli redzējis klātienē, ja neskaita draudzības spēli Liepājā. Vispār uz hokeju Arēnā Rīga biju tikai 2006. gada pasaules čempionāta laikā.


- Ko vari teikt par pirmajiem pretiniekiem Omskas Avangard?

- Protams, tas ir ļoti ambiciozs klubs, ja jau tā sastāvā ir arī Jaromirs Jāgrs, tomēr cik izdevies šo komandu redzēt TV ekrānos šajā sezonā Avanagard nedemonstrē tik pārliecinošu sniegumu kā iepriekšējos gados. Cik lasīju internetā tad šim klubam ir kādas iekšējas problēmas, un iespējams tas atstāj negatīvu iespaidu arī uz spēli laukumā. Tomēr domāju, ka rītdienas spēle ar Avangard būs ļoti smaga, jo viņi iepriekšējā mačā visai smagi zaudēja (1:5 pret Atlant), un tagad visticamākais centīsies reabilitēties kluba vadības un līdzjutēju acīs.

- Paldies par sarunu un veiksmi tev Rīgas Dinamo sastāvā!

- Paldies.

18 0 1 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

fors))gaidu nakoso:D

0 0 atbildēt