Brīdinājums:
Pirmstreniņa enerģētiķus (piem. Jack3d) NELIETOT sirds un asinsvadu slimniekiem, NEKĀDĀ gadījumā NELIETOT AR ALKOHOLU – dēļ tajos bieži atrodamās vielas: 1,3 dimethylamylamine, iznākums var būt letāls!!
Kā arī tālāk minētos enerģētiķus NAV ieteicams lietot cilvekiem, kas maz vai arī vispār nenodarbojās ar fiziskajām aktivitātēm!
Brīdinājums:
Neskaitot Incredible HULK cienīgu enerģijas pieplūdumu, kā slāpekļa monoksīda blakus efektus var sagaidīt: zemāku asinsspiedienu un llabāku asinspiegādi orgānos, visos orgānos... jā, arī tajā ko padomāji! Not so bad, huh?
Slāpekļa monoksīds šajā rakstā ir īpaši bieži pieminēts un tas ir viens no galvenajiem efektu izraisītajiem.
Tāpēc tiem kas nezin ko dara slāpekļa monoksīds:
• Palielina spēku un izturību (veiksmīgu treniņu ierocis).
• Uzlabo atmiņu un garastāvokli, piedaloties informācijas pārsūtīšanā starp smadzeņu nervu šūnām.
• Palīdz imūnsistēmai cīnīties ar baktērijām un vēzi.
• Samazina un regulē asinsspiedienu (paplašinot artērijas).
• Viagras efekts (nejauciet ar libido).
• Samazina iekaisumus.
• Uzlabo miega kvalitāti.
• Uzlabo maņas, piemēram, ožu.
• Uzlabo kunģa motoriku.
Droši vien esiet dzirdējusi par pirmstreniņa energētiķiem (pre-workout supplements), varbūt pat pamēģinājuši. Tie ir bieži sastopami un tos visbiežāk izmanto atlēti, lai uzlabotu treniņa kvalitāti, palielinātu fokusu un intensivitāti, kuru efekts ir pat pielīdzināms amfetamīnam (enerģijas un fokusa ziņā). Šādi produkti ir atļauti (legāli) – tikpat legāli kā kafija un pieejami attiecīgajos sporta uzstura veikalos, tiesa gan, par attiecīgi augstām cenām un ar šaubīgām sintētiskajām piedevām, kuras pārdozējot var dot bīstamas un ļoti nepatīkamas blakus parādības - gluži vai apgriezti proporcionālas pozitīvajiem efektiem.
Principā pirmstreniņa enerģētiķa sastāvā galvenie komponenti: vairāki vitamīni, minerālvielas un augi, kuru specifiskā kombinācija var dot neticamus HULK cienīgus enerģijas uzplūdumus nepilnā stundas vai īsākā laika posmā un pēc paša pieredzes varu apstiprināt – efekts ir!
Bet, ja sastāvdaļās ir tik dabīgas, tad kādēļ lietot sintētiskus dranķus ar kaut kādiem dimetilamilamīniem, un vēl pārmaksāt par spīdīgām bunžiņām ar Roniju Kolmenu uz etiķetes, ja šo pašu un vēl labāku efektu var sasniegt lietojot dabīgas izejvielas?
Efekts ir labāks par pirmstreniņa enerģētiķi Jack3D. Un šo pirmstreniņa kokteili droši var lietot pat ar alkoholu pirms naksnīgajām izklaidēm! Izklausās gana interesanti?
Brīdinājums:
Ar mēru, ar mēru, pirāt! Tas nenozīmē, ka janodzerās līdz komai – tas tāpat var beigties letāli!
Tad ķeramies pie lietas, kas atrodas šajā pirmstreniņa kokteilī: