Neticamās futbolistu pārejas 2017!8

 113  1

Gan jau daudzi futbola lietpratēji, sekotāji, vai parasti garāmgājeji ir dzirdējuši par neticamā brazīlieša Neymara pārēju, kurš 2x reizes pārsniedza, iepriekšējā rekorda summu. Šī pāreja ne tikai ievērojami pārsniedza iepriekšējo summu, bet ievērojami paaugstināja, un turpinās paaugstināt futbolistu tirgu cenas. Daudzi eksperti uzskata, ka pēc šī transfēra, spēlētāju tirgus vērtības ir ievērojami augstākas. Ja ''Manchester United'' uzbrucējs ''Lukaku'' tika nopirkts par aptuveni 76m, tad tā cena, pēc ''Neymar'' pirkuma svārstās no 130-150m.

Sīkāk par cenām un spēlētājiem varēsim iepazīties zemāk. Cenas, dažādās mājaslapās var atšķirties un bonusi netika ierēķināti.

Atceramies, ka ievērojamas ir arī īres līgumi, tādiem spēlētājie, kā ''James Rodríguez'' , ''Kylian Mbappé'' , ''Vitolo'' un citiem), kuras turpmāk rakstā nepieminēšu. Šovasar lielu un dārgu pāreju ir ļoti daudz, tāpēc pieminēšu tikai dažas.

Izmantoju transfermarkt piedāvātos datus.

« 1  2  3 »

Komentāri 8

0/2000

Ousmane Dembélé atnākšana uz FC Barcelona, nepēj aizstāt Neymaru. Tā kā tu viņiem vajadzētu nopirkt nākamā transfēras Beilu un kadu vel aizsargu ar ko viņiem iet švaki. Svādāk būs mazas izredzes uzvarēt, tiešos konkurentus.

 2  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt
Labi !!
 1  0 atbildēt

Njā, bet mūsējie vakar atkal satriecoši zaudēja...

 1  0 atbildēt

Jā, traks tas 2017. bija transfēru ziņā, bet janvāris arī tagad solās būt interesants, kaut vai sākoties ar van Dijka (ceru, ka uzrakstīju pareizi) pāreju uz Liverpool par kaut kādiem 70M!

 1  0 atbildēt

hmm nekas neticams lielakaja dala pareju, iznemot Neymara.  Parejie vnk transferi 

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt