Mairis Briedis 3. raundā iznīcina Kšištofu Glovacki un iekļūst WBSS finālā18

 166  2

Naktī no 15. jūnija uz 16. jūniju Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis aizvadīja WBSS (World Boxing Super Series) pusfinālu pret poļu bokseri Kšištofu "Āmuru" Glovacki. Pusfinālā Briedis tika uzskatīts par favorītu (gluži, kā visā turnīrā), ar piebildi, ja Briedis ir labā sportiskajā formā.

Ja pagājušajā gadā pusfināls, kurā piedalījās Mairis Briedis noslēdzās ar ļoti saistošu 12 raundus ilgu cīņu pret nākamo WBSS 1. sezonas čempionu Oleksandru Usiku, kurā pēc punktiem nācās piedzīvot pirmo zaudējumu karjerā, tad šīs dienas cīņu grūti nosaukt par saistošu tās īsumu dēļ.

1. raunds bija kā lielākajā daļā boksa maču - izlūkošana, kurā abi bokseri nepaveica neko sevišķu. 2. raunds, visticamāk, bija izšķirošais - bokseri ieslēdza aktivitāti un arī "netīru boksu" - vispirms, poļu bokseris iesita Briedim pa pakausi, uz ko Mairis atbildēja ar rupju pārkāpumu boksā - sitienu ar elkoni. Par šo pārkāpumu Briedis zaudēja 1 balli. Pēc visu sodu izdales, Briedis punktu ātri atguva nosūtot poli uz grīdas. Pēc poļa piecelšanās misēklis arī no tiesneša puses - izlaists gongs un cīņa turpinās pēc gonga, kas beidzās ar otro poļa kritienu uz grīdas. 3. raunds izrādījās pavisam īss - pašā sākumā Briedis veic ofensīvu un Glovackis atkal nonāk uz grīdas, seko TKO jeb tehniskais nokauts un Briedis dodās uz finālu (kurš, visticamāk notiks rudens otrajā pusē vai ziemas sākumā), lai cīnītos pret kubieti Junielu Dortikosu.

Ar šo uzvaru Mairis Briedis ieguva arī WBO jostu, kura pēc Oleksandra Usika aiziešanas uz supersmagsvariem, nesen tika atdota Glovacka īpašumā. Savukārt, paša zaudēto WBC versijas jostu Briedis ar šo uzvaru neatguva, jo cīņas dienā organizācija paziņoja, ka nesankcionē šo cīņu WBSS attieksmes pret Briedi un Latvijas boksa federāciju, dēļ.

Pēc cīņas intervijā Briedis arī atzina, ka dzirdējis gongu, bet ja jau cīņa nav apturēta turpinājis cīnīties. Tāpat arī mūsu bokseris-policists pēc cīņas palūdza skatītājus neaiziet un bildināja savu draudzeni. Apsveicam Mairi ar uzvaru, lai arī netīra un ne tā skaistākā, toties pārliecinoša. Veiksmi gan karjerā, gan ģimenes dzīvē!

Komentāri 18

0/2000

Liels malacis.   

 14  0 atbildēt

Šonakt britu tualetes tiks tīrītas ar īpašām dusmām.   

 10  0 atbildēt
Vismaz kāds Latvietis kautkur vinē. Briedis ir malacis!!!💪
 8  0 atbildēt

3 raundi, kas satricināja boksa pasauli!

Varbūt, ka sist ar elkoni nav pats pareizākais, bet ja polis sāka netīru spēli, viņš par to bija jāsoda!

 4  0 atbildēt
Nu admin piedod! Bļa nedzēs komentāru... Poļi ir ļoti nejauki kā nâcija. Protams atkarīgs no kura reğiona ñācis pans. Nav iebildumu kā tādu pret paniem. Ir bijuši uzticami kolēği kā ari bastardi.. PoļA loğika...ja sataisiji sū..s skrien sūdzēties jo nebija vainīgais...tas cits palika ķieğeli priekšā Secināju to strādājot vienam polish compānijā būtam latvietim. Glāba tikai tas ka runāju un saprotu poliski. Tā ari ar MAIRI
 0  0 atbildēt

4.pretinieks tāds maziņš un nobijies.Nekad neesmu atdzinis un nekad neatdzīšu šo sporta veidu.

 0  0 atbildēt

Tikai tiesnesis dirige cinju ,tikai no vinja darbibas atkarigs , kads bokss ,cik tirs vai netirs, bus jaredz. Lai ari ka,izskatijas ka polis tur nejausi nokluvis un darija ka vienmer .Nevaru iedomaties citu iznakumu ,pat ja tiesnesis butu savu uzdevumu augstumos .

 0  0 atbildēt

  

 2  5 atbildēt