24

 410  3

Kas notiek ar Tavu ķermeni, kad Tu noveco? Kas notiek ar Taviem dzimumorgāniem? Tas ir jautājums, kuru uzdod daudzi un beidzot atbilde ir man pirkstu galos... tas izklausās nepareizi. It kā es pati to būtu pētījusi. Es to nedarīju.

Komentāri 24

0/2000

Interesanti no cik gadiem sākas tā saraušanas.. varbūt jau jāpērk lineāls, klade un jāsāk reizi dienā pierakstīt mērījumus..    

 36  0 atbildēt

Matilde atkal veikusi pārdrošu pētījumu  

 29  2 atbildēt

Regulārs sekss un aparāts darbosies.  

 27  0 atbildēt
Vadžeidžei 😂😂😂😂😂
 13  0 atbildēt
Es ZINĀJU autoru jau izlasot virsrakstu vien!
 12  0 atbildēt

Pateicoties muskuļu masas neesamībai, džonijs nokarāsies. (..) tam līdzi aizšļūks arī džonijs, kas beigās var izvērsties nepatīkamā pieredzē, kad džonijs mācās nirt tualetes podā, vismaz galviņu pamērcēt.

Šito gan es nesapratu. Vai autore uzskata, ka jebkādā čurāšanas procesā veselīgiem vīriešiem stāvus uz augšu stāv, bet neveselīgiem nokarājas?

Atklāšu mazu noslēpumu - uz poda sēžot un čurājot, locekli parasti liek podā iekšā, un tā nokarāšanās ir visai pašsaprotama (neba nu uz augšu stāv un rezultātā jāčurā sev uz vēdera). Pie tam ir daudzi podi, kuri vienkārši nav piemēroti "normāliem" vīriešiem, kā rezultātā "džonijs" vienkārši skaras klāt poda iekšmalai. 

Turklāt "saraušanās" ar "izstiepšanos" ir pretrunā. Saraujas vai izstiepjas - kā tad tur īsti ir?

 12  0 atbildēt
Aiznirsi pierakstit ka apmatojums nosirmo un ar laiku izkrìt
 11  0 atbildēt
Onanējam vīri, kamēr jauni mēs
 9  0 atbildēt

Matilde no VIPKLUBS.

 10  2 atbildēt
Lielākai baudai ir labāk bez prezervatīva, bet tas ir labāk tiem, kuri ir pieredzējušāki, bet no otras puses, ar prezervatīvu nevajag uztraukties, ka būs iespējami alimenti.
 8  2 atbildēt

labs raksts

 5  0 atbildēt
1. Bildē čalis izmanto lupu lai varētu tur kko saskatīt
 5  0 atbildēt
Paldies tev par foršo mācību stundu, matilde!
 4  0 atbildēt

D:

 0  0 atbildēt
Jebkurā ziņā, nedomāju ka džoniju likšu pie darba vecumdienās, līdz ar to būs vienalga vai karāsies vai rotēs kā helikopters
 0  0 atbildēt