local-stats-pixel

LongBoard (kas tas ir?)12

60 0

Sveiki spoki es jums pastāstīšu ,kas ir longbords.

Es šo rakstu veidoju tādēļ ,jo longboardošana ir viens no maniem mīļākajiem extrēmajiem sporta veidiem un gribu ar to padalīties emotion .

LongBoarding ir extrēms sporta veids ,kurā ar garu dēli brauc lejā pa kalnu ar lielu ātrumu.

Longbordam ir diezgan platas un lielas riepas atšķirībā no skrituļdēļa un tas ir garāks.Longborda garums ir apmēram 122cm. Dēļ lielajām riepām un kvalitatīvajiem gultņiem ,tas spēj uzņemt ātrumu līdz pat 80 km/h tā vidējais ātrums ir apmēram 50 km/h. Ir iespējams arī izgriest asus pagriezienus. Longborda virsma var būt arī savādāka piemēram daudzi longbordi ir ovāla veida ,bet citi nedaudz kvadrātaina veida.

Longborda sacensības notiek gan latvijā ,gan ārzemēs. Latvijā sacensības notiek tādās vietās ,kur ir kvalitatīvs ceļš jo pārsvarā ceļi ir grubuļaini un tajās ir plaisas. Sacensībās straujos pagriezienos vai arī visā trasē tiek izlikti no salmiem vai kāda cita mīksta materiāla piepildīti taisnstūraini matrači ,lai avārijas gadijumā braucējs smagi neciestu un longbordistiem ir jāvelk speciāli aizsargi un ķiveres (Obligāti ,jo bez tiem ir iespējam stipri savainoties ja nokrīt no dēļa lielā ātrumā un arī mazā ātrumā). Latvieši ,kuri ir ļoti labi longbordisti un arī brauc uz sacensībās ārzemēs tie ir Gustavs Gailītis ,Jānis Jirgens ,Aris Muitinieks un ne tikai.

Uz longborda ir iespējams taisīt arī trikus piemēram kickflip, ollie un citus ,jo longborda virsma ir stingra ,bet izskatās ka būtu vāja un ļengana.

Pasaulē ātrākais longbordists ,kas uztādijis pausaulē ātrāko braucienu ar longbordu ir Lane Segerstrom kurš brauca ar 126 km/h.

Ja vēlaties zināt kur iespējam iegādāties longbordus iejat boards.lv , tur ir dažāda veida longbordi un cenas ir diezgan lielas vismaz man tā šķiet.

Paldies ,ka lasijāt ,vairāk neko par to nevaru pastāstīt ,bet jūs varat vel kautkur citur palasīt par longbordiem un ja jums interesē varat paši sākt mācīties braukt ar longbordu.

Reku dažas bildes un video.

60 0 12
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000

Nu nesaprotu kāpēc nevar vienkārši nopirkt velosipēdu ? Ar to ir daudz drošāk un ja vēlies  tad var sasniegt pat lielākus ātrumus.

2 0 atbildēt

Es pati arī sāku mācīties braukt. Jau kaut kas sanāk, un sajūtas ir daudz savādākas (superīgas) nekā, braucot ar velosipēdu. Tikai ir diezgan grūti manā pusē atrast labus ceļus. Es uz saviem ceļiem un pleciem esmu izjutusi Latvijas brīnumainos ceļus. XDD 

1 0 atbildēt

Jā, kaut kas interesants ar braucienu uz longboarda ir.

1 0 atbildēt

Labs. emotion

1 0 atbildēt

Meklēju riepiņas. pm.

0 0 atbildēt
Visur kur meklēju,visi izskatās meiteņu..
0 0 atbildēt

kur vel var nopirkt normālas kvalitātes dēļus izņemot boards.lv  ?

gribu pašu klasiskāko pintail . boards.lv tāda nav  , vismaz viņu lapā ne.

0 0 atbildēt
Kurš šo Sporta veidu izdomāja?
0 0 atbildēt