2

 84  0

Iesākumā droši vien precizēšu, ka neesmu dramatisks futbola entuziasts un fans, ik pa laikam paskatos kādu Latvijas izlases spēli, reti noskatos kādu no interesantākajām Čempionu līgas spēlēm un vienīgais futbola pasākums, kam sekoju līdzi aktīvi, ir Pasaules kauss reizi četros gados.

Tad nu vakar noskatījos Latvija-Izraēla kārtējo “11 vilku” zāģi un sapratu, ka tā futbola daļa, kas ir ārpus laukuma, man ne tikai nav skaidra, bet pat šķiet absolūti absurda. Proti, kā izrādās – uz spēli Izraēlā ir aizbraukuši 26 spēlētāji. Tiem, kas nezina – katrā futbola spēlē no komandas piedalās 11 spēlētāji un mača laikā drīkst veikt tikai 3 spēlētāju maiņas. Respektīvi – vairāk par 14 spēlētājiem vienā izlases spēlē piedalīties vienkārši nevar.

Komentāri 2

0/2000

11 pasisti kranči ar 3 kājām, nevis vilki

 6  0 atbildēt
Šie pārējie spēlētāji, kas pie spēles laika netiek, pārsvarā sastāv no jaunajiem spēlētajiem, kuri tiek sūtīti līdzi lielajai izlasei, tādēļ, lai tie gūtu pieredzi trenējoties kopā ar Latvijas komandu un sāktu pierast pie visa šī procesa. Tas tiek darīts, jo šie jaunie spēlētāji tiek audzināti kā nākotnes izlases pamatsastāvs. Vajadzības gadījumā tie ir gatavi doties arī laukumā palīdzēt izlasei.
 3  0 atbildēt