local-stats-pixel

Kimbo Slice iznīcina 17 sekundēs15

122 3

Kimbo Slice, bijušais ielu cīkstonis kurš pārkvalificējās par MMA cīnītāju, un kurš ir bijis prom no ringa jau 15 mēnešus, jo viņu izslēdza no UFC, atgriezās sestdienas vakarā uz ringa savā pirmajā profesionālajā boksa mačā. Tas gāja apmēram tik pat labi cik viņš bija iecerējis.

Sakarā ar vairākiem kontiem ko The Bout publicēja viņam tvitterī, Kimbo iznīcināja savu pretinieku, vārdā James Wade, tikai 17 sekundēs!

Ir svarīgi atzīmēt, ka Wade stājās cīņa ar 0 uzvarām un 1 zaudējumu, un viņš tika nokautēts savā iepriekšējā cīņa. Tādēļ nav jau tā, ka Kimbo uzveica ļoti iespaidīgu pretinieku. Fakts, ka Kimbo cīnijās pret 0-1 bokseri Oklahomas kasino, kuru pat nerādija caur televīziju. Kimbo Slice veicinātājs Gerijs Šaws zina, ka Kimbo vēl ir garš ceļš priekšā ko iet, lai kļūtu par "likumīgu" cīkstoni, un kurš būtu gatavs sabiedrības pakļaušanai.

Bet Kimbo ir labi pazīstams cīņas spēlēs un tas viss pateicoties YouTube un UFC. Tagad viņam ir viena uzvara savā karjerā, kā profesionāls bokseris.

Domāju, ka pēc neilga laika mēs varēsim redzēt, kā viņš izcīna savu pirmo smagsvara titulu. Šīs ir pats pirmais video, kas tika ielikts youtube šonakt. Editošu šo rakstu nepārtraukti ar jaunākiem video.

122 3 15 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://boxingnews24.com
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 15

0/2000

"Domāju, ka pēc neilga laika mēs varēsim redzēt, kā viņš izcīna savu pirmo smagsvara titulu."

Atļaušos nepiekrist autoram, nu nav Kimbo ne tas skils, ne arī vairs vecums, ka viņam vēl varētu spīdēt kāds tituls. Visticamāk, ka būs līdzīgi kā MMA - pāris cīņas, pretī nāks kāds prasmīgāks bokseris un būs vien jāatgriežas uz ielas darīt to ko Slaisa kungs prot vislabāk - cīnīties prastos ielu rubakos...

13 2 atbildēt

Normāli samaksāt gan jau prāvu summiņu ,lai paskatītos 17 sekundes ilgstošu cīņu. Jebkurā gadijumā skaists K.O.

7 1 atbildēt

man bi tādu spēku kulakos :)

5 0 atbildēt

Jauns video pievienots! Šeit var redzēt, ka beigās pat pievieda nestuves klāt.

3 0 atbildēt
   

Un!?? Vēl pāris cīņas pret šāda līmeņa "profesionāļiem" (viņiem pat amatieros nebūtu viegla dzīve...), un šeit arī parādīsies zaudējumi "par samaksu". Bokss nav malkas ciršana un tur mūsdienās šādi bez aizsardzības un prāta nekur tālu netiek + nav viņš nekāds Taisons, kurš ur savu fizuhu varētu paņemt nezko...

2 0 atbildēt

jebal

2 0 atbildēt

Šitam labāk virsū nedirst, ja ņem tavu draudzeni, tad atdod ar labu :D 

5 4 atbildēt

cerams ,ka tas čalis neastips vēlāk kātus.

1 0 atbildēt

Nu tas tachu Kimbers. Unstopable . .  

1 0 atbildēt

par ko no UFC izslēdza ?

1 0 atbildēt

Pievienoju vēl pāris video.

0 0 atbildēt
0 0 atbildēt

Nākamais Kimbo sarakstā ir Rokijs Balboa emotion

0 1 atbildēt