5

 92  1

Šoreiz laikam iztiksim bez gariem ievadvārdiem, jo laikam visiem jau zināms par ko ir runa. Paldies, ka klausies un gaidu arī Tavu viedokli!

Ja epizodes laikā rdas kādi jautājumi/komentāri/ieteikumi nekautrējies un raksti komentāros vai privāti tepat vai arī uz mmmpodcast@inbox.lv !

KAS IR PODKĀSTS?

Podkāsts ir audio formāta raidījums, kas neprasa ne jūsu acu, ne roku aizņemtību. Brauc uz darbu vai skolu/pastaigājies/brauc ar riteni/gatavo ēst uzslēdz to fonā un uzzini ko jaunu! To var salīdzināt ar radio raidījumu tikai priekšrocība ir tā, ka nav jāklausās noteiktā vietā, noteiktā laikā kā arī netiek vilkts laiks ar nejēdzīgām reklāmām un iestarpinājumiem. Tev nav laika lasīt garus rakstus un meklēt informāciju interneta dziļumos, uzslēdz šo un es Tev visu pastāstīšu!

Pievienotie video

Komentāri 5

0/2000

Ļoti nejaukas beigas , cerams Khabibs saņems sodu par tādiem izgājieniem .

 7  0 atbildēt

Nu prieks par to ka Konoram iedauzija viņa vietu, balamute vairāk kā darītājs. Bet nu Habibs tā nesmuki gan, varēja saņemt jostu un nospļauties uz to visu, Bet nu dagestānieši paliek dagestānieši, godu aizskart viņiem smaga lieta

 8  2 atbildēt

šitai tautai ar uzvaru nepietiek, vajag vēl pa tribīnēm paārdīties

 2  0 atbildēt
Kad ar uzvaru nav gana tad jāskrien izrādīties!!!
 2  1 atbildēt
Mcgregors bija un būs labākais ufc cīkstonis,tas ir skaidris jeb kuram,tas ka viņš taisa šovu,tas ir normāli,var būt ir mazliet par skarbu viņa izlēcieni,bet viņš var to atļauties darīt,paskatieties you tubē video par Habibu un sapratisiet ka nemaz tik balts un pūkains viņš nav,bet ka pēc cīņas kkads gļēvukis uzbrūk no aizmugures un ar kailām dūrēm sit nogurušam cīkstonim,tas ir pilnigs idiots
 4  3 atbildēt