http://spoki.tvnet.lv/sports/Kas-tev-jazin-lai-uzlabotu-skaistumu/684181">http://spoki.tvnet.lv/sports/Kas-tev-jazin-lai-uzlabotu-skaistumu/684181
Kas tev jāzina, lai uzlabotu veselību.23
Un tagad izkustinam gurnus, vēderu un visas pārējās ķermeņa daļas!
Arābu dejas var nosaukt par vissatraucošākajām un visveselīgākajām dejām. Vēderdejas ir pievilcīgas ne tikai ar savu smalko erotikas pieskaņu. Jutekliskās kustības liek īpašā veidā strādāt visdziļākajiem vēdera muskuļiem un diafragmai. Dejošanas laikā notiek viegla iekšējo orgānu masāža, tiek stimulēta zarnu trakta darbība. Vēderdejas – tā ir lieliska ginekoloģisko slimību profilakse. Tiek nodarbināti visi mugurkaula nodalījumi, kas padara ķermeni neticami elastīgu un plastisku. Bet tas vēl nav viss – nodarbošanās ar Austrumu dejām ļauj sajust sevišķi spēcīgus orgasmus pat tām sievietēm, kuras pieradušas sevi saukt par frigidām. [No pašas pieredzes vari piebilst, ka pēc šīm dejām pašsajūta ir vienkārši debešķīga.]
Ak, šī smarža! Ak, šī garša! Ak, šī mizošana!
Mandarīniem ir daudz labas īpašības, taču...
Bāžot mutē mandarīnus vienu pēc otra nedrīkst aizmirst to, ka citrusaugļi ir vieni no spēcīgākajiem alergēniem, tāpēc pārlieku liela aizraušanās ar citrusaugļiem var izrādīt negatīvu ietekmi uz nierēm un kuņģa gļotām, šī iemesla dēļ tiem, kuri slimo ar tādām slimībām, kā, piemēram, kolīts, gastrīts, čūla, nefrīts, enterīts un holecistīts, vajadzētu ļoti piesardzīgi lietot mandarīnus uzturā.
Matiem nepieciešami vitamīni, eļļas un oligoelementi, kuri baro matus no iekšpuses. Tāpēc mūsu matiem noteikti nepieciešamas gan dzīvnieku, gan arī augu valsts izcelsmes olbaltumvielas, jo mūsu mati sastāv no keratīna – olbaltumvielu elementa. Cinks, kurš atrodas jūras veltēs, palīdzēs izvairīties no blaugznām, savukārt treknās zivis parūpēsies par matu dabīgo spīdumu. Vēl vajadzētu pilnībā izslēgt vai vismaz samazināt trekno sieru, baltmaizes un balto miltu izstrādājumu lietošanu.
Esi laimīgs - ēd šokolādi! Nu ne jau "Milkas" oreo šokolādi, bet melno! Nešķobies, ja gribi būt priecīgs!
Pirmā vieta no visiem andepresantu produktiem tiek atvēlēta šokolādei. Kakao pupiņu sastāvā atrodas feniletilamīns, kurš veicina aktīvu endorfīnu (laimes hormonu) ražošanu. Bez tam, šokolādē ir liels magnija daudzums, kas palīdz stabilizēt nervu sistēmu. Šololādi jo sevišķi ieteicams lietot sievietēm slikta garastāvokļa un depresijas gadījumā. Starp citu, melnā šokolāde ir daudz veselīgāka par balto.
Kurš muļķis jums teica, ka paģiru laikā ir jādzer pa virsu alkohols?
Nekāda alkohola! Pastāv izplatīts viedoklis, ka „no kā saslimi, ar to jāārstējas”, proti, „jāārstējas” ar to pašu alkoholu, kuru Jūs lietojām iepriekšējā dienā. Tas ir maldīgs uzskats, tā noteikti nevajadzētu darīt.
Atsakieties no kafijas. Kafija, tāpat kā alkohols, tikai pasliktina pašsajūtu. Vispiemērotākais dzēriens – zaļā tēja bez cukura.
Varat lietot specializētus medikamentus, kuri paredzēti paģiru mazināšanai. Vēl varat iedzert C vitamīnu vai svaigi spiestu apelsīnu sulu. Ēdiet pēc iespējas vairāk augļus un dārzeņus. Karsts buljons vai zupa lieliski palīdzēs mazināt paģiras. Skābētu kāpostu sula – vēl viens pārbaudīts līdzeklis.
Diēta „pēc plkst. 18.00 neēdu” pazīstama daudziem cilvēkiem. Tikai ne visiem zināms par tās pareizu ievērošanu. Patiesībā jāpārstāj ēst nevis pēc plkst. 18.00, bet 3-4 stundas pirms gulēt iešanas, proti, ja Jūs ejat gulēt plkst. 21.00, tad pēdējo reizi ieturēt maltīti būtu vēlams piecos vakarā – maksimums pus sešos. Savukārt, ja Jūs ejat gulēt pusnaktī, tad droši varat ēst pēdējo reizi astoņos vai pus deviņos vakarā. Tas saistīts ar to, ka dienas otrajā pusē organismā palēninās vielmaiņas procesi, tāpēc vakariņu pārstrādāšanai tam būs nepieciešamas 3-4 stundas. Tādā gadījumā ēdiens labi pārstrādāsies, kā arī Jūs nepaspēsiet sajust izsalkumu. Protams, tas saistīts ar Jūsu ēšanas paradumiem: ja Jūs ēdat gaļu, putras, sātīgas zupas, tad to pārstrādāšanai nepieciešamas 4 stundas. Savukārt, ja Jūsu vakariņas sastāvēja no vienas glāzes biomasas un viena tomāta, tad pietiks ar 2-2,5 stundām.
Hurma ir lielisks tonizējošs līdzeklis. Tā mazina nogurumu, nomierina nervu sistēmu, rosina ēstgribu un uzlabo darba spējas.
Augļa sastāvā esošais magnijs ļauj novērst akmeņu veidošanos urīnpūslī un nierēs. Taču sula palīdz cīņā ar saaukstēšanos. Izspiediet sulu no viena augļa un sajauciet to ar trīs ēdamkarotēm silta un vārīta ūdens un dzeriet iegūto maisījumu vairākas reizes dienā.