local-stats-pixel fb-conv-api

FK Liepāja kompensācijas laikā izrauj neizšķirtu Jelgavā0

Svētdien, 9.augustā Jelgavā tika aizvadīta SMScredit.lv Virslīgas 17.kārtas centrālā spēle, kurā ''Jelgava'' tikās ar ''Liepāju''. Aizraujošā cīņā jelgavnieki burtiski pēdējās sekundēs neizmantoja iespēju nodrošināt uzvaru un mirkli vēlāk zaudēja vārtus pretuzbrukumā, mačam noslēdzoties neizšķirti 1:1 (0:0).

Abi vārti tika gūti spēles 2.puslaikā. 67.minūtē uz FK Liepāja vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kad pretinieku neatļauti nogāza vārtsargs Raivo Varažinskis. Soda sitienu realizēja Boriss Bogdaškins, vadībā ar 1:0 izvirzot mājiniekus. Spēles turpinājumā likumsakarīgi iniciatīva pārgāja liepājnieku pusē, taču līdz pat mača izskaņai ar rezultāta izlīdzināšanu nesekmējās. Kompensācijas laika 3.minūtē jelgavnieki uz viesu vārtiem sarūpēja izgājienu trijatā pret vienu aizsargu, taču sitienu atvairīja Varažinskis, zibenīgi ievadot savas komandas pretuzbrukumu. Šoreiz ''Liepājai'' viss izdevās - pa kreiso malu uz Ikstena sargātajiem vārtiem izrāvās Iļja Šadčins un sita precīzi, panākot 1:1!

Nākošo spēli FK Jelgava aizvadīs sestdien, 15.augustā, kad savā laukumā uzņems ''Spartaku'', savukārt liepājnieki šajā pašā dienā tiksies ar FS Metta/LU.