local-stats-pixel fb-conv-api

Dortmundes Borussia savu supertalantu pārdos tikai par "kosmisku naudu"4

14 1

Fytbola kluba Dortmundes Borussia šefs paziņo, ka Halands prom varēs doties tikai tad, ja par viņu piedāvās milzīgu naudu!

Dortmundes Borussia izpilddirektors Hanss Joahims Vatske uzstāj, ka klubs šovasar nejutīs spiedienu pārdot Erlingu Halandu un apsvērtu iespēju viņu palaist tikai par cenu, kuru viņi uzskata par taisnīgu.

Pēc Halanda satriecošajām spēlēm Bundeslīgā un Čempionu līgā 20 gadus vecais uzbrucējs ir piesaistījis daudzu elites komandu intereses visā Eiropā.

Ap viņu virmo milzīgas spekulācijas, ka sezonas beigās par viņu varētu tikt solīta liela nauda, un, domājams, Mančestras “City” un Madrides “Real” ir vieni no galvenajiem pretendentiem.

Tomēr, runājot ar BBC Sport, Watzke brīdināja, ka Dortmunde ir finansiāli pozitīvā situācijā, un pēc viņa teiktā, būtu vajadzīgs finansiāli ĻOTI izdevīgs piedāvājums, lai Halands varētu doties prom no Dortmundes.

“Kad sākās Covid-19, mums nebija parādu,” sacīja Vatzke. Tāpēc mēs esam ļoti labā situācijā. Mums nav jāpārdod spēlētājs. Tas ir svarīgi.”

“Bagātajiem pasaules klubiem ir jāzina, kad viņi vēlas spēlētāju no Dortmundes Borussia, tad ir divas iespējas. Pirmā ir tāda, ka es viņiem saku, ka viņiem nav izredžu. Citreiz es viņiem teikšu: “lūk kāda ir cena “. Tad viņiem jāzina, ka tieši tāda arī ir cena, tā nav citu variantu.”

“Mūsu gadījumā viss ir ļoti skaidrs. Mēs esam ļoti atklāti.”

14 1 4 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

Ērlings Breuts Holanns.

0 0 atbildēt

tā jau tik uzsit cenu, sakot, ka nemaz īsti negrib pārdot

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt