2

 70  0

Kā zināms, bērnu stress tiek paaugstināts. Tikai daži vecāki to zina. Jo īpaši ir daudz vecāku, kuri piespiež savus bērnus daudz mācīties, tas ir stresa cēlonis, kas nopietni ietekmē viņu veselību un attīstību. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai vecākiem būtu jāatrod veidi, kā izvairīties no stresa, lai izvairītos no daudziem bērnu negatīviem efektiem.

Stresa pazīmes

- smags un skumjš
- Trauksme un panika
- Sirds sitas ātri
- Biežas galvassāpes un sāpes vēderā
- slikti
- Vai miega problēmas
- Skolu jautājumi
- mainīt ēšanas un dzeršanas veidu

Zemāk jūs atradīsiet dažas vienkāršas terapeitiskas darbības, lai mazinātu stresu. Jūs varat piedalīties visās ar saviem bērniem.

Palaist, Pārlēkt un atskaņot

Ja bērnam ir psiholoģiska trauksme vai trauksme pārāk ilgi, tas var būt iemesls galvassāpēm, sāpēm vēderā vai miega traucējumiem.

Lai palīdzētu uzlabot šo situāciju, ļaujiet bērnam darboties, spēlēt sportu vai spēlēt āra spēles kopā ar draugiem, ģimeni, dzīvniekiem vai rotaļlietām ... vai katru dienu iepeldēt bārus ... Tas ir veids, kā atvieglot stresu.

Bungas atskaņošana

Mūzikas atskaņošana var efektīvi mazināt stresu bērniem. Mēģiniet spēlēt bungas. Ja jums nav bungu komplekta, jūs varat arī padarīt bungu no dobas spaini. Tas ir ļoti interesanti!

Peldēšana

Jautra aktivitāte visai ģimenei baudīt. Atkarībā no bērna vecuma, jūs varat izbaudīt jautrību mazuļu un mazuļu vietās, lai tos iepazītos ar ūdeni. Piešķirtā informācija par ūdeni var būt biedējoša pieredze dažiem bērniem, taču jo ātrāk viņus iepazīstina ar to, ka ir gludāka pieredze. Izmantojiet vecāka gadagājuma piedāvājumus - slaidi, ūdensdzirnavas, viļņu baseini, slinks upes. Tas viss papildina kopīgu izklaidi starp vecāku un bērnu. Ūdens var būt milzīgs nomierinošs efekts.

Ļaujiet bērnam praktizēt jogu

Joga samazina stresu. Ļaujiet savam mazulim praktizēt vienkāršas kustības ar vairākiem kaķu, govju, vulkano pozām. Joga tiek ieviests ar pašdisciplīnu līmeni bērnam. Tas arī palīdz kustībā un koordinācijā, un tas arī nodrošina klusu, mierīgu vietu visiem, lai to novērtētu. Šādi apstākļi ļoti veicina labklājību un lielāku optimismu. Un stresu iet uz aizmirstību, vismaz kādu laiku ...

Coloring Pages

Sēžot un koncentrējoties vienīgi uz vienkāršu krāsošanas darbību, jums un jūsu bērniem būs iespēja "būt tajā brīdī". Krāsošana līniju iekšpusē, vienlaikus atzīstot fiziskās un garīgās sajūtas, veicinās saprātīgu domāšanas veidu. Tas atnesīs jūs līdz līmenim, kas vairāk apzinās jūsu tuvāko apkārtni, nevis dzīvo ar "automātisko pilotu".

Apmeklējiet zoo vai saimniecību

Dzīvnieki ir labi zināmi, lai nodrošinātu cilvēkiem ar unikālu nomierinošu efektu. Tos izmanto bērnu un pieaugušo terapijas formās, lai palīdzētu cilvēkiem grūtos laikos. Padariet laiku, lai apmeklētu savu vietējo zooloģisko dārzu vai lauku saimniecību, un uzziniet, kā vienkāršs dzīvnieku barošanas vai petting rīks var pozitīvi ietekmēt visu.

Klausieties savu iecienīto mūziku

Mūzika padara cilvēkus labus. Tas var palielināt jūsu noskaņojumu dažu sekunžu laikā. Tātad, kāds ir labāks veids, kā izvairīties no stresa pēc grūta darba dienas, nekā klausīties dažus no saviem iecienītākajiem māksliniekiem ar saviem bērniem? Viņi kopīgi saista mūziku ar prieku. Varbūt ņemiet to pagriezienos, lai izvēlētos savas iecienītākās dziesmas. Dejot pa istabu, vai vienkārši sēdēt un atpūsties uz dīvāna.

Ēdienu gatavošana

Lielisks veids, kā pārvaldīt stresu, ir radīt kaut ko garšīgu virtuvē, kuru jūs un jūsu bērni bauda. Viņi, iespējams, var palīdzēt sajaucot un sautējot, jūs varat padarīt to pēc iespējas vienkāršāku. Varbūt mest papildu šokolādes čipsus jautrībai. Padarīt haoss! Bezkaunam nav jābūt stresa spilgtai. Tas var likt jums visu smieties. Un tas ir tas, kas būtu jāuzmanās, vai jūs nepiekrītu?

Atslābinieties ar dažām jautrām spēlēm

Elektroniskās spēles ir jautras, taču tās nepalīdz atpūsties bērniem un padarīt viņu prātus smagākus. Tā vietā atrodiet citas lietas, ko mazi bērni vēlas izdarīt: zīmēt, lasīt, spēlēt ar Lego vai fotografēt ... Šīs ir darbības, lai bērni atpūsties, palīdzot bērna ķermenim justies labāk.

Smejiet skaļi

Vairāki klīniskie pētījumi ir parādījuši, ka pēc smiekli mēs palielinām imūnās šūnas, kas efektīvi iznīcina patogēnās šūnas. Spēlējot un izklaidējot, bērns jūtas ērti, iedvesmots un stimulē pozitīvas emocijas.

Runājiet ar draugu

Bērna intīms draugs var būt vecāks vai jebkura cita persona, kuru viņš vai viņa uzskata par mīlētu un uzticamu. Pat suņi, kaķi ... var palīdzēt bērniem mazināt trauksmi vai trauksmi, kamēr bērni uzskata, ka klausās.

Komentāri 2

0/2000

Varbūt bērns ir piedzimis par nepareizā dzimuma pārstāvi? Piedāvājiet viņam saģērbties pretēja dzimuma drēbēs.

 1  0 atbildēt
Nelietderīgs raksts, bērniem problēmu nav, bet pusaudžiem gan.
 0  0 atbildēt