local-stats-pixel

Bīstami! Izplatās gripa! Uzzini, kā no tās izvairīties!!!9

 42  1

Ak, nē, tikai ne gripu !!!

Ļoti bieži rudenī un līdz pat vasarai ir iespējams saķert gripu, kuru daudzi nevēlas redzēt savos tuvinieku vai ģimenes cilvēku organismos. Tieši tāpēc šeit padomi kā no tās izvairīties !!! Jauku lasīšanu un mazāk gripas slimnieku !!! emotion emotion

1. Ja jūti kad nāk gripa izmanto veco labo ķiplociņu !!! Ķiploks, kā zināms, ir lielisks dabīgais organisma aizsarglīdzeklis un baktericīds jeb baktēriju iznīcinātājs (piemēram, zināms, ka tas iznīcina vairāk kā 500 stafilokoku paveidus). Apēsts, iedzerts (sasmalcināts tējkarotē ar ūdeni), iekarināts kaklā, virs bērna gultiņas vai vienkārši nolikts uz deguna, apsmērēts deguns vai kakls arī palīdz - šeit iespējami visplašākie radošie un noderīgie risinājumi.

2.Dzērvenes, smilšērkšķi un svaigi spiestas sulas !!! Tas viss tev dod vitamīnus un enerģiju lai izvairītos no gripas. Tāpat kā ķiplociņš arī dzērvenes, smilšērkšķi un svaigi spiestas sulas ir aizsarglīdzeklis tavam organismam !

3.Miegs, miegs un vēlreiz miegs !!! Pārguruši un neizgulējušies esam gards kumosiņš vīrusiem. izgulēties ir ļoti svarīgi cilvēka organisma ikdienā, tas nozīmē, jo labāk izgulēsies jo labāk jutīsies un kā saka vīrusiem nepatīk veselīgi, priecīgi un enerģiski cilvēki.

4.Izvēdinātas telpas - Ideāls !!! Katru dienu - ja iespējams izvēdini savu telpu vai telpas kurās viss biežāk uzturies. Tas ļoti daudz nozīmē tavai veselībai. Noteikti reizi dienā kārtīgi izvēdini telpas. Un, atceries, ka putekļi ir visbiežākie deguna un kakla gļotādu kairinātāji, kas var izraisīt ne vien iesnas vai klepu, bet arī alerģiju. Ideāli, ja atrodi dienā vismaz stundu laika, ko pavadīt ārā – svaigā gaisā! Izej pastaigājies vai vienkārši pasēdi uz soliņa un apskati sniega noklāto Latviju !!!

5.Pirts !!! Gripai nepatīk siltums un temperatūras maiņas un kas var būt labāk kā atminēties seņču tradīcijas. Pirtsslotiņas- The Best !!! Noperies un jūtīsies daudz labāk, kā arī ja ir kur ieliet kādu zāļu tēju, lai tā izgarotu pa visu telpu un tu varētu saelpoties veselību, tad noteikti to dari !!! Jo stiprāks cilvēks jo stiprāka tā veselība !!!

6.Ēdiens, ēdiens un ēdiens !!! Jāievēro ne vien vasarā, kad viss tepat pa rokai, zaļš un svaigs. Galvenais to neaizmirst arī rudenī un ziemā, kad sākas vīrusu laiks un vitamīni kļūst mazāk pieejami. Diemžēl mums neizdosies vasarā pieēsties vitamīnus tā, lai pietiktu visai ziemai, tādēļ iegaumē šo punktu, jo ne tikai gripa ir vienīgā slimība, bet gan parastās saaukstēšanās, iesnas, klepus un viss cits kas jau parasti pienākas !!! Pamatprincipi zināmi – vairāk dārzeņu, augļu un graudaugu produktu.

8.Jo labāk kusties, jo labāk jūties !!! Izkusties katru dienu, tas tev dos spēku uzveikt slimības un kā jau pieminēju viss labāk - Izej ārā, pastaigājies vai vienkārši ievelc svaigu gaisu !!! Izkusties -aizej padejo, paskrien, aktuāli - paslido, bļitko, slēpo vai arī izej pašļūc pa kalniņu. Viss ir zelta vērts, ja jūti kad lēnām sāc sašļukt !!!

9.Ūdens ko viegli dabūt, bet grūti tik daudz izdzert !!! Citēju : Mediķi uzsver, ka ikdienā dzeršanai jālieto 1,5 līdz 2,5 litri ūdens. Parādoties pirmajiem saslimšanas simptomiem, izdzertā ūdens daudzums jāpalielina līdz 3- 3,5 litriem dienā. "Ūdens izskalo infekciju no organisma. Labi, ja saslimis cilvēks bez parasta ūdens izdzer arī liepu, kumelīšu vai dzērveņu tēju, jo tās saturā ir vielas, kas palīdz organismam ātrāk atgūties no slimības," – iesaka ārste. Kas var būt labāks kā vīrusu no sevis izskalot !!! Ņemt tik glāzi un dzer. Ūdens nav tik dārgs kā zāles, bet ticu kad pārbaudītāks un palīdzēs ātrāk izveseļoties !!!

Liels paldies ja izlasīji un nospiedi Like vai ieteici kādos no sociālajiem tīkliem, lai arī citi zina kā izvairīties no tā kas ir reāli bīstams. Jo nevisiem tik ļoti cik man, iemīļoti ir Spoki.lv emotion Jauku, laimīgu un protams-veselīgu jums šo vakaru (kā kuram) un visas citas dienas ! emotion

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000
Man ir 19 gadi, bet lai izgulētos ar 8 stundām ir krietni par maz! emotion
 5  0 atbildēt

Nu jā, gribulis ir kaitīga un bīstama padarīšana, tam es piekrītu.  emotion 

 2  0 atbildēt