Sup, spocēni tākā, nenāk miegs un skatijos, kā pret wizards iemeta 20 punktus, tad attcerējos, pa Andri
( Vells viņu zin kurš šis palicis ). Ceresim, ka viņš attgriezisies, basketbolā nu vismaz eirolīgā.
Lai labi lasās.
Sup, spocēni tākā, nenāk miegs un skatijos, kā pret wizards iemeta 20 punktus, tad attcerējos, pa Andri
( Vells viņu zin kurš šis palicis ). Ceresim, ka viņš attgriezisies, basketbolā nu vismaz eirolīgā.
Lai labi lasās.
2004. gada NBA draftā 18 gadus veco latvieti izraudzījās Goldensteitas ‘Warriors’ pirmajā kārtā ar kopējo 11. numuru. Biedriņš kļuva par pirmo latviešu basketbolistu, kas ticis draftēts spēcīgākajā līgā un otro latvieti, kurš tur ir spēlējis.
Savu debijas maču latvietis aizvadīja 5. novembrī. Biedriņš laukumā pavadīja 7 minūtes, kuru laikā meta divus soda metienus (viens no tiem bija precīzs), kā arī ieguva vienu atlēkušo bumbu. Kaut arī ‘Warriors’ piedzīvoja zaudējumu pret Jūtas ‘Jazz’ ar 80:102, tas nemaina lielo notikumu - 18 gadus vecais latvietis bija debitējis NBA. Un šis bija Andra pēdejais klubs, NBA. (UTAH)
Pirmos divus gadus Biedriņš pavadīja cenšoties sevi apliecināt un iegūt trenera uzticību, taču trešajā sezonā sākās veiksmes stāsts. ‘Warriors’ komandai pievienojās leģendārais NBA treneris Dons Nelsons, kurš 1996. gadā tika nosaukts par vienu no 10 izcilākajiem treneriem. Viņš uzticējās Andrim Biedriņam, kas atspoguļojās turpmākajos notikumos.
Dons Nelsons Andri Biedriņu iekļāva ne tikai starta pieciniekā, bet arī nosauca par labāko centru, ko jebkad ir trenējis. Šāda motivācija latvietim bija viss, kas nepieciešams - turpmākajā sezonā viņš vidēji spēlē guva 10,3 punktus un izcīnīja 9,5 atlēkušās bumbas, savukārt sezonas beigās ieguva piekto vietu balsojumā par visvairāk progresējušo NBA spēlētāju.
Savu varenību latviešu centrs apliecināja arī 2007. - 2008. gada NBA sezonā, piedaloties 76 no 82 spēlēm, turklāt 56 no tām iesākot starta sastāvā. Tāpat sešās spēlēs viņš guva vismaz 20 punktus, piecās spēlēs - aizvadīja spēles laiku, kas pārsniedza 40 minūtes, bet 27 spēlēs guva ‘double-double’. Vairāk nekā pusē no visiem mačiem Biedriņš savāca vismaz desmit atlēkušās bumbas.
Jau nākamo sezonu Latvijas labākais basketbolists iesāka kā viens no komandas līderiem, kurš bija noslēdzis iespaidīgu līgumu par 54 miljoniem ASV dolāru, paredzot, ka sešu sezonu laikā viņš kopumā NBA nopelnīs līdz pat 62 miljoniem dolāru. Tas basketbolistu padarīja par vienu no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem un visvairāk pelnošo sportistu Baltijā. Lauzis teju visus savas karjeras statistikas rekordus, Biedriņš arī šajā sezonā ne mirkli nelika apšaubīt, ka noslēgtais līgums ir loģiska un droša rīcība.
Diemžēl nākamajā sezonā latvietis cīnījās ar vairākām traumām, kā rezultātā piedalījās tikai 33 spēlēs (no kurām 29 izgāja starta sastāvā). Ar statistiku un spēles laiku bagātais Biedriņš nevarēja lepoties, plus, arī treneris Nelsons beidzot sāka kritizēt Andri. Neveiksmju sērija turpinājās atlikušās karjeras gaitā - centieni saņemties bija jūtami 2010./2011. gada sezonas sākumā, taču līdz galam veiksmīgi tie neizrādījās un tālākais scenārijs jau ir zināms.
Ar curry, sit bazaru..
Un šeit, Andris Latvijas izlases kreklā, kas tie pa laikiem bija, Arena bija, pilna, Derbijs pret Leišiem, ahh, bet nu ugunskurus, viesnicas izstabiņās nevajag kurināt. ;)
Biedriņš bija labs sportists, pat izcils, tikai nauda un Madara lika aizmirst par sportu...
Nepiekritīšu- Brocēnu laikā Andris bija snaiperis, kurš prata ne tikai zem groza, bet arī pusķikus un trejačus. Aizejot uz NBA pazuda tie. Sodi arī sākumā nebija tik tragiski, jāņem vēra, ka no spēles Andris meta izcili..Līdz nesākās "traumas", motivācijas zudumi, tusi un Madara. Jo tad pazuda pilnīgi viss.