4

 58  1

Sveiki spoki! Šodien ir pieejams video ar Ati Matvejevu, Atis ir viens no garākajiem sportisitiem kas ir bijis pie mums - gandrīz 2 metri. Video vinš rādīs savu treniņu un dos ieteikumus ko un kā darīt labāk, kā arī stāstīs ko labāk nevajadzētu darīt.

Tiks aizskartas tādas nianses kā labāk turēt rokas lai efektīvāk ieslēgtos tas vai cits muskulis un būtu lielāka efektivitāte.

Patīkamu skatīšanos!

Ja rodas jautājumi droši raksti te, vai mūsu mājas lapā, kā arī mūsu lapā.Izmantotie avoti:
http://sportway.org

Komentāri 4

0/2000

Esmu naturālis, man labāk patīk tā sauktamais pampings un jūtu to es daudz labāk, muskuļi arī atsaucas dikti efektīvāk, pēc tavām sarunām čaļi izņemot steroidus nelieto... interesanti kā viņi visi iziet cauri dopinga kontrolei ja visu laiku lieto ? Bez nekādas strīdēšanās piekrītu kad bāze ir galvenais priekš tiem visiem kas ir pirmajos treniņu gados, bet kad iet runa par muskuļu kvalitāti un izstrādāšanu, bāze tiek mazliet pastumta malā un pievēršas noteiktām grupām... lai muskulis augtu tas visu laiku ir jāšokē, nevis jādroči viens paņēmiens 10 gadus...

Man liekas dīvaini kad cilvēks anonīms izsaka savu kritiku baidīdamies parādīt seju jo iespējams viņš kļūdās un viņš var tikt pats nokritizēts... kā saka nesodi un netiksi sodīts... Video tiek parādīta viņa treniņa variācija un es teiktu ka ir labi... pirms kaut ko saki pamēģini pats! bodybuildings atšķirās no powerliftinga tieši ar savu intensitāti un svariem un tehniku... 

 0  0 atbildēt

Mazliet vairāk pieatvēršu acis par dopingu, daudz maz produktus ko piedāvā mūsu LV tirgū ir diezgan sliktas kvalitātes... par Jeralabs vispar klusēju... gada laika +- sportists var iziet 1-2 kursus, pēc kuriem ir ļoti cītīgi jāattīra organisms arī ar palīgvielām un tas viss maksā diezgan lielu naudu, nerunāšu par augšanas hormonu... 90% cilvēku domā kad visi lielie ir dopingā kaut arī gluži tā nav... 50 uz 50 no sportistiem latvija lieto vai ir mēģinājuši iziet kursu, vai nu lai uzturētu formā vai arī lai pārkāptu kādam slieksnim... patstāvīga tādu preparātu lietošana ļoti slikti iedarbojas uz orgāniem... kā jau minēju ir jāatjaunojas... plus mīnus tas sauktamais dopings ir testotesterons kas ir katra cilvēka organismā , citiem viņa ir pietiekami citam ir jāgriežas pie preparātiem... runājot par Ati... neskatoties uz to kad viņš ir liela auguma viņam ir laba ģenētika un viņa formas ir veidotas gadiem, ja viņš lietotu būtu 2 liels un būtu daudz labāki rezultāti, tas ir tas sportists kurš sporto priekš sevīm. Domāju ja kāds vismaz pameiģinātu vismaz pusi lietot uztura cik vinš un trenēties 4 reizes nedēļa jau pēc mēneša pamanītu rezultātu... un jā dopingu bieži vien jauc visu viena liela čupā... ir kas palīt atjaunoties un augt, ir priekš tauku dedzināšanas, ir priekš katabolisma nomākšanas... jebkurā gadījumā būs vien jauztaisa kkas par steroīdiem arī savādāk maz tās informācijas ! 

 0  0 atbildēt
Nu par sevi varu pateikt, 2 gadu laika biju bik vairak par 20 kg uzdzinis diezgan kvalitativas masas jo esmu ektomors un ar speki nav tik viegli apaugt, bet tagad jaunajam projektam jamet nost gan muskuli gan nelielais taucins.... jadedzina sevi... varu pateikt kad iesacejam ir jamochi baze bez nekadiem iebildumiem... bet ka tu iedomajies atnak uz parraidi cilveks kurs sporto vairak ka 20 gadus un kuram ir savas metodes ka augt , un sak radit to kas vinam neder... ari par so jautajumu tiks pacelts kads video... un man liekas ar andreju murnieku video tas jau tika minets.
 0  0 atbildēt

mazliet tomer esmu pabijis zale  http://spoki.tvnet.lv/sports/Fitness-Mana-Dzive-KONKURSS/757299 neliels raksts par un ap manu gajienu, pus otrs gads +- trniņu + ~20 kg

Negribu tevi aizvainot, bet esi nekompitents - profesionalajā bildinga nevar bez farmas, bet tas neliedz iespēju  trenēties priekš sevis un progresēt parastajiem mirstigajiem!

tavs teksts izklausas kā atruna par to kad iespējams esi maziņš un apaļš !

 0  0 atbildēt