Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
99

Socialajiem tīkliem bieži ir slikta reputācija, it īpaši vietnei «Instagram». Kritizētāji teikst, ka tā ir tikai vieta, kur publicēt savas bildes un video, taču tajā ir viens milzīgs mīnus - tas atspoguļo tikai pozitīvo un skaisto dzīves pusi, kas spēj atstāt sliktu pašvērtējumu citiem cilvēkiem - tas var būt nepatīkami. Taču Emelas stāsts ir par to, kā Instagram viņai palīdzējis nevis grāvis viņas pašvērtējumu.

Emela Levis Emelle Lewis ir... Autors: Bitchere Anorektiķes atzīšanās: Kā Instagrams izglāba manu dzīvību
1.

Emela Levis, (Emelle Lewis) ir 22 gadus veca sieviete no Anglijas. Lai arī tagad bildēs redzam skaistu sievieti, aiz tām slēpjas tumša pagātne. 15 gadu vecumā viņa sāka slimot ar smagiem ēšanas traucējumiem. Kopš tā laika viņas dzīve ir bijusi kājām gaisā un atveseļošanās ceļš nav bijis viegls.

Tas viss sākās ar diētu un... Autors: Bitchere Anorektiķes atzīšanās: Kā Instagrams izglāba manu dzīvību
2.

Tas viss sākās ar diētu un vingrinājumiem. Emela bija jauna pusaudze, kad sāka justies neiederīga draugu vidū. Viņa stāsta, ka jutās resna un nepievilcīga, jo citām meitenēm bija puiši, bet viņai neviens uzmanību nepievērsa. Tā viņa sāka dažadas diētas un vingrinājumus, devās uz sporta zālīti, taču neredzēja tādus rezultātus, kādus viņa cerēja ieraudzīt. 

Un tā viņa stingrāk sāka... Autors: Bitchere Anorektiķes atzīšanās: Kā Instagrams izglāba manu dzīvību
3.

Un tā viņa stingrāk sāka ierobežot savus ēšanas paradumus un sāka sportot ļoti daudz, kas, protams, bija par traku. Kad ģimene un tuvinieki jautāja, kas notiek ar viņas augumu un tā aprisēm, viņa vienkārši noteica, ka tas tāpēc, ka viņa ir vegāne. Viņas ēdiens pārsvarā sastavēja no rīsu maizes, brokastu pārslām un salātiem.

Treniņu apsēstība turpinājās... Autors: Bitchere Anorektiķes atzīšanās: Kā Instagrams izglāba manu dzīvību
4.

Treniņu apsēstība turpinājās, viņa katru dienu divas reizes devās ārā ar savu suni. Viņa nodarbojās ar jogu un intensīviem muskuļu treniņiem. Viņa atzīst, ka neļava sev atpūsties līdz 16.00 pēcpusdienā, visu laiku nodarbojoties ar sportu. 

Un notika ļaunākais  Emela... Autors: Bitchere Anorektiķes atzīšanās: Kā Instagrams izglāba manu dzīvību
5.

Un notika ļaunākais - Emela svēra šokējoši maz - tikai nedaudz virs 30 kg! 30kg!!!!!! Viņa ģērbās bērnu drēbēs tikai tadēļ, ka bija neiedomajami tieva. Viņa septiņas reizes tika hospitalizēta, taču viņa turpinaja sev skaidrot, ka ar tik zemu svaru viņa vienalga var dzīvot normālu dzīvi .

Taču slimība tevi muļķo... Autors: Bitchere Anorektiķes atzīšanās: Kā Instagrams izglāba manu dzīvību
6.

Taču slimība tevi muļķo. «Kad biju slima, es neticēju, ka man kaut kas nav kārtība,» atzīst Emela. «Es neatlaidīgi ticēju, ka varu dzīvot ar šādu svaru un mana dzīve būs normāla. Es negribēju atbrīvoties no saviem ēsanas paradumiem.» Tas parāda to, cik skaļa balstiņa var būt tavā galvā, kad esi slims.

Kad viņa atkal nonāca... Autors: Bitchere Anorektiķes atzīšanās: Kā Instagrams izglāba manu dzīvību
7.

Kad viņa atkal nonāca slimnīcā, viņai galvā bija kārtējais apjukums. Tobrīd viņa bija pārliecināta, ka visi ir pret viņu un cenšas izpostīt viņas dzīvi, un visu to, ko viņa bija sasniegusi. Tomēr viņas galvā notika klikšķis, un tas nozīmēja, ka viss mainīsies.

Emela sāka Instagramā sekot... Autors: Bitchere Anorektiķes atzīšanās: Kā Instagrams izglāba manu dzīvību
8.

Emela sāka Instagramā sekot cilvēkiem, kuri ir cīnījušies ar šo slimību,  un jutās iedvesmota. Vienā rītā viņa saprata, ka nevēlas mirt jauna. «Es atceros kā gulēju gultā, jutos tuvu nāvei un sapratu, ka savā dzīvē neesmu neko sasniegusi, un tam it nebūt nav jābūt mana stāsta beigām,» atceras Emela.

Viņa pieņēma lēmumu uzņemt... Autors: Bitchere Anorektiķes atzīšanās: Kā Instagrams izglāba manu dzīvību
9.

Viņa pieņēma lēmumu uzņemt svaru gluži kā citas jaunas sievietes Instagramā. Viņa pamazām sāka ēst vairāk un trenejās tikai tik, cik nepieciešams. Zem viena no saviem Instagram postiem viņa raksta: «Es apsolīju sev, ka es cīnīšos un atlabšu.»

Viņa arī pirmo reizi 7 gadu... Autors: Bitchere Anorektiķes atzīšanās: Kā Instagrams izglāba manu dzīvību
10.

Viņa arī pirmo reizi 7 gadu laikā mielojās ar mammas gatavoto ēdienu. 

0
99
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [4]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Vietējais Karalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Vietējais Karalis 30.11.18 16:47  
 
4
0
Nezinu, man neliekas nekas īpašs. Acīmredzami viņai ir daudz naudas un radu.
fmfatral avatars
Medaļa BakalaursMedaļa SpoksSpēja Mana Latvija!
  fmfatral 30.11.18 16:54  
 
3
1
Blad na*uj visus tos anoreksikus! Vajag normali est un tad nebus nekadu problemu! Taa ir, kad cilveki ir retardeti un seko visai tai modei un popkulturai! Retardets aitu bars!
mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 30.11.18 14:10
 
2
2

    

dzigiiiitsss@speles avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa BakalaursMedaļa Recidīvists
  dzigiiiitsss@speles 01.12.18 09:35
 
0
0

Nu ljoti labas pārvērtības, meičai vēl kādu 1 izmēru krūtīm, un būs labs vīriešu magnēts