local-stats-pixel

cūkas laime 1 000 000 cepumu14

217 3

Apsveicam "Cūkas laimes" uzvarētājus blackmagic96, unicornprincess un renarsa, kas laimēja pa 5 eiro savā divīša kontā! Lūk, to es saucu par "Cūceni"! Nākamajā "Cūkas laimes" spēlē tiks izlozēti 1 000 000 cepumu. Atgādināšu, ka loterijas biļetes cena ir 1000 cepumu vai 1 oriģinālais, vai super oriģinālais raksts. Loterijas biļeti vari nopirkt spoku bodē. Izloze notiks 10.oktobrī plkst. 21:00.

PIRKT> "Cūkas laimes" biļeti par 1000 cepumiem!

PIEVIENOT> oriģinālo rakstu, lai saņemtu biļeti!

Īsie noteikumi:
Par 1000 saviem godīgi nopelnītajiem cepumiem, "Cepumu bodē" vari iegādāties vienu"Cūkas laimes" spēles biļeti. Tāpat vienu "Cūkas laimes" spēles biļeti saņemsi par katru pievienoto oriģinālo, vai super oriģinālo rakstu.

"Cūkas laimes" spēles noteikumi:

1. "Cūkas laimes" spēles notiks tik bieži, cik tas vien ir iespējams.

2. "Cūkas laimes" biļeti vari nopirkt spoku bodē. Vienas "Cūkas laimes" biļetes cena ir 1000 cepumi.

3. "Cūkas laimes" biļeti vari iegūt arī ieliekot oriģinālo, vai super oriģinālo rakstu. Viens raksts atbilst vienai "Cūkas laimes" biļetei.

4. Visas nopirktās, vai par rakstiem iegūtās "Cūkas laimes" biļetes ir derīgas tikai vienai, tuvākajai"Cūkas laimes" spēlei. Pēc "Cūkas laimes"spēles beigām visas biļetes tiek dzēstas.

5. Iegādāties "Cūkas laimes" biļetes, vai saņemt tās par rakstiem uz nākamo"Cūkas laimes"spēli, var uzreiz pēc iepriekšējās "Cūkas laimes"spēles beigām.

6. "Cūkas laimes" spēles uzvarētājs tiek noteikts pēc nejaušības principa ar īpašas programmas palīdzību bez jebkādas ietekmes no malas.

7. "Cūkas laimes" spēles uzvarētājs būs redzams sadaļā "spoku rīki" apakšadaļā"Cūkas laime", par to tiks paziņots īpašā rakstā, kā arī uzvarētājam tiks izsūtīta privāta vēstule.

8. Balvu, divu nedēļu laikā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu,"Cūkas laimes"spēles uzvarētājs var saņemt TVNET birojā, elektroniski vai pie partneriem. Papildus uzvarētājs saņem oficālo "Cūkas laimes" spēles uzvarētāja medaļu"Cūcene".

Linki:
"Cūkas laimes" spēle : http://spoki.tvnet.lv/loterijas
"Cepumu bode": http://spoki.tvnet.lv/veikals

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 14

0/2000

Nu lai veicas nākamajam, kurš ķļūs par miljonāru Spokos. emotion

20 0 atbildēt

Es ieodmājos, kas notiktu, ja vinētu īstus 1 000 000 cepumus, nevis virtuālos. Tas būtu baisi. Es maziņa un cepumu daudz - pēc tam es būtu liela un cepumu maz! emotion

16 0 atbildēt

Kur jūs raujat tos miljonus emotion

10 0 atbildēt

Jacky, izdari tā, lai nākošreiz es vinnēju. Pusi atdotu tev. emotion

6 0 atbildēt

11 biļetes manā kontā emotion

0 0 atbildēt

Cūcene emotionemotion

0 0 atbildēt

Es labprāt vēlētos dabūt 1 miljonu cepumu bez nepaspēšu uzcept tik daudz rakstus emotion

0 0 atbildēt
prod