local-stats-pixel

Uztankojies spokos!37

216 69

Man Tev nav jāstāsta, ka attapīgākie spoki jau sen ir sapratuši, ka papildināt spokos savas LMT tīkla priekšapmaksas kartes ir ne tikai ļoti ērti, bet arī izdevīgi. Pievienojies gudrākajiem arī Tu!

Arī maijā teiksim paldies visiem, kas atbalsta spokus un izmanto "papildini kredītu" "spoku mobilajās lietās", lai papildinātu savas priekšapmaksas kartes. Mēs, savukārt, darīsim visu, lai Tev būtu interesanti iesaistīties šajā pasākumā. Arī turpmāk, papildinot kredītu, saņemsi jaunas medaļas un citus patīkamus bonusus. Maijā, visi, kas papildinās savas priekšapmaksas kartes LMT veikalā, saņems pilnīgi jaunu un svaigu medaļu. Maija medaļas tēma - arbūzs. Arī turpmāk katru mēnesi tiks ieviestas jaunas "Man ir kredīts" medaļas.

Atgādināšu, ka pagājušā gada augustā mēs uzsākām jaunu sadarbības projektu ar LMT un ZetCOM (Amigo). Visi reģistrētie spoki, kas "spoku mobilajās lietās"papildināskredītu savā OKartes vai Amigo priekšapmaksas kartē, saņem īpašu medaļu "Man ir kredīts" un bonusā 100 cepumus par katru papildināto latu.

Ja, papildinot kredītu, spoks nebūs ielogojies, diemžēl bonusa medaļa un cepumi ies secen. Tieši tādēļ es visus aicinu reģistrēties un papildināt savas priekšapmaksas kartes OKarte un Amigo, izmantojot spoku "mobilas lietas".

Ja esi piesaistīts pie cita operātora tīkla spoki piedāvā Tev nomainīt mobilā telefona operatoru un ar savu tālruņa numuru pāriet uz LMT tīklu, kurā darbojas arī O!Karte un Amigo. Tagad to vari ātri un vienkārši vari izdarīt sadālā "Mobilās lietas", "Numura migrācija". Anketas aizpildīšana pāriešanai uz LMT tīklu Tev aizņems dažas sekundes.

216 69 37 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 37

0/2000

Vai te kāds no TELE2 , ir nopircis speciāli Amigo ,vai kādu no citām kartiņām ,lai vienkārši dabūtu medaļu ? emotion

42 2 atbildēt

Uzpildies un dabū ar arbūzu pa galvu! emotion

18 2 atbildēt

attapigakie? Bhahhahahahahha :D

16 3 atbildēt

Nu lūdzu, Jacky BEIDZ!

14 3 atbildēt
MJ avatarsMJ

Viens no retajiem žaka aicinājuma rakstiem kuram mīnusi tiek nežēloti!! emotion 

9 1 atbildēt

Atvainojos, bet šai cititāta daļai man diemžēl negribētos piekrist:"Man Tev nav jāstāsta, ka attapīgākie spoki..." gluži vienkārši pašreiz attapīgākais mobilo sakaru lietotājs ir tas, kurš izvēlās tādu mobilo sakaru operatoru, kāds ir viņa ģimenes un draugu lokam, tapēc strikti LMT lietotājus par attapīgākajiem gan nevarētu saukt (lai gan teksta kontekstā Jacky to tika domājis savādāk-proti LMT klientiem u.t.t.) un tomēr nereklamējot tīklu kuru pats lietoju (un tas noteikti nav nedz LMT, nedz Tele2 :D ) gribetos teikt ka attapīgākie izvēlās savam dzīvesveidam un paziņu,ģimenes,draugiem ... pieskaņotu operatoru - bet nu redz sadarbība ir sadarbība un ja rezi ņemts LMT tad grūti ir savienot to ar citu operatoru reklāmām , kuras būtu abpusēji izdevīgas, gan spoki.lv , gan spokiem un konkrētajam (citam) operatoram... Un tomēr šī bezjēdzīgā komentāra noslēgumā prieks , ka kādam citam prieks, lai gan citu operatoru lietotāji netiek pie medaļām - komercdarbība ir nežēlīga (to jau sapratu sen-sen pirmajā kursā) emotion

11 3 atbildēt

Pasaki ka lmt ir sūds tev iemet mīnusus...pasaki ka tele2 ir sūds atkal iemet mīnusus..[etc]

Da nu nahuj jūs visus..emotion

9 1 atbildēt

Diskriminācija Jacky, diskriminācija...

10 2 atbildēt

emotion 

7 2 atbildēt

Kaut kā jau tā naudiņa ir jādabū

6 1 atbildēt

Zini mēs sapratām kad tu jau ievietoji pirmo reizi tādu rakstu.emotion

4 0 atbildēt

emotion 

3 1 atbildēt

Tagad ir medaļa ar arbūzu? emotion

Vispār... kā to var nosaukt par medaļu :D tu nopērc kredītu un esi baigais varonis? emotion

3 1 atbildēt

Labākais tīkls Latvijā ir LMT, ko Jūs plēšaties.

7 6 atbildēt

Man Tev nav jāstāsta, ka attapīgākie spoki jau sen ir sapratuši

protams nē, debīli tāpat lietos tele2 un būs uzvarētājos emotion

5 4 atbildēt

viens jautajums tieshi zhakijam- kapec lmt un amigo?  es zinu ka tele2 pec tarifiem meedz iesuukat, pec kapec nav tele2 seit??? tomer ljoti daudzi no spokiem ir tele2 un zz klietni

2 1 atbildēt

Nu kad beidzot būs piedāvājums par kreiso saļarku? KAD?

2 1 atbildēt

kpc visu laiku tiek ignorēti deviņdesmito gadu stacionārie telefoni ar Zelta Vimbiņa pieslēgumu? domā, viņiem nav jūtu? 

1 0 atbildēt

tik garšīgi arbūzi izskatās..emotion

1 0 atbildēt