34

 157  0

Varbūt esmu sajaukusi numerāciju savās piezīmēs, bet lietas būtību tas nemaina.

Ir man tāds netikums uzzināt to, par ko spokos skaļi nerunā. Bija uzsākta man patīkama rakstu sērija par notikumiem spoku aizkulisēs, bet tā man nezinšamu iemeslu pēc pārtraukta.

Nebiju šoreiz domājusi rakstīt par šo tēmu, bet, ikdienā pārsktot jaunāko Top informāciju, jau vakar ievērību piesaistīja sekojošs ieraksts. Skat. 1. bildi

Komentāri 34

0/2000

''Bija uzsākta man patīkama rakstu sērija par notikumiem spoku aizkulisēs, bet tā man nezinšamu iemeslu pēc pārtraukta.'' - Es to sāku kā iknedēļas atskaiti pirms gada, lai pašiem vieglāk sekot līdzi nekārtībām un arī mirstīgie var iemest aci kā nedēļa izskatās no administrācijas puses. Pēcāk pienākumu pārņēma Kalens, kurš to pārveidoja par ikmēneša atskaiti un galu galā vispār atmeta ar roku. Skumīgi.

 9  0 atbildēt

Tu esi kā tāds Spoku administrācijas ārpusštata darbinieks

 6  0 atbildēt

Neko no šī nebiju manījis un arī nebūtu pamanījis, ja vien tu nebūtu to pananījusi,

interesanti novērojumi. 

 5  0 atbildēt

''Pirms dažām dienām sāku rakstīt jaunu rakstu. Tas bija kā vienkāršais, bet tad sapratu, ka tas varētu būt sorgs, izdzēsu (..)'' 

Šādos gadījumos, lūdzu, sūdzības formā sazinies ar portāla administrāciju. Mēs vajadzības gadījumā piešķirsim (s)orga statusu.

 4  0 atbildēt

Papildinot kaķūna teikto par to kāpēc pārtrauca itin interesanto rakstu sēriju par aizkulisēm - diemžēl, bija maz to, kuriem tā sērija likās interesanta. Ārpus administrācijas pavisam maz. Pats tikai priecātos ja to atsāktu.

 4  0 atbildēt
Nu baigi, baigi. Tas jau it kā katram bija jāsaprot, ka neko nevar izdzést. Tik no sava profila var aizvākt, bet jēga jau maza.
 2  0 atbildēt

Interesanti novērojumi.    

 2  0 atbildēt
Es īsti neko nesapratu kas te bija teikts , bet laikam tas bija svarīgi . Pluss .
 0  0 atbildēt

Brīnos, kā tu vienmēr atrodi, par ko uzrakstīt

Vienmēr ir kaut kas, kas liekas tik pašsaprotams, bet iedziļinoties, kaut kas tomēr nav tā, kā tam vajadzētu būt.

 2  5 atbildēt