local-stats-pixel

Melnais veic Interviju - ChingChongChang5

Labs vakars dārgie spoki un spocenes,kārta nākamajai intervijai. Šoreiz intervija ir veikta ar daiļā dzimuma pārstāvi ChingChongChang. Ja ,kāds vēl vēlās tikt intervēts piesakieties uz interviju komentāros vai PM.

Melnais:Sveika, vai esi gatava tikt nointervēta?

ChingChongChang:Nu čau

ChingChongChang:Jā. emotion

Melnais:Tad sāksim ar manu ,nu jau klasisko jautājumu. Ko tu spokiem vari īsāk vai garāk par sevi pastāstīt?

ChingChongChang:19 gadi, Īsa auguma meitene, intraverte , strādāju par asistenti organizātori, mācību vadītāju.

ChingChongChang:biku drukas kļūda, bet tas nekas emotion

Melnais:Interesants apraksts. Ja saki esi introverta,tad droši vien nevēlēsies atklāt dvēseles dziļākos jautājumus un domas

Melnais:Kāpēc vēlies šo interviju? Kas uz to pamudināja?

ChingChongChang:Tas, ka esmu intraverte, nenozīmē, ka esmu kautrīga. Un pie tam, šī ir virtuāla intervija, neviens mani nezin un šoreiz esmu atvērta grāmata.

ChingChongChang:Gribēju izmēģināt ko jaunu.

ChingChongChang:1.reizi mani kāds intervē spoki.lv

Melnais:Es personīgi ievēroju tevi kādā Spoki.lv konkursā.Kā tu domā vai tu esi no pamanāmajiem spokiem vai tādiem klusajiem,dziļajiem,kuri pa retam izlien laukā?

ChingChongChang:Man ļoti patīk spoki.lv , katru dienu ielīdu, palasīju un tā 5 gadus. Bet tikai šogad uzdrošinājos piedalīties kādā konkursā un uzcept pāris rakstus.

Melnais:Tad jau droši vien piederi pie otrās kategorijas. Kas tev visvairāk patīk spokos? Kāda tipa raksti? Varbūt kādi noteikti autori,sadaļa?

ChingChongChang:Nu, man patīk mistika, viss ,ko vēl nav izdevies nevienam pierādīt. Lasu arī daudz komiksus. Principā, viss,kas ir interesants. Vienīgi man nepatīk tie raksti, kur ir kaut kādi stāsti ar kādām 10+ daļām. Tā, klusiņām sekoju visiem līdzi.

Melnais:klusiņa pašreklāma (ir šis tas no mistikas) Zinot,ka tuvojās Valentīndiena vai tev ir kādi plāni? Varbūt,kāds spoks var pasapņot par tavu kompāniju šajā dienā? Un vispār,kāda ir tava attieksme pret šiem svētkiem?

ChingChongChang:Kad ir otra pusīte pie sāniem, tad patīk, kad nav - ir kā ir. emotionemotion Šoreiz ar dzīvesbiedru iesim ar zirgiem pajāt un uz kino pēcāk. Un tu ?

Melnais:Jāatzīstās neatkarīgi no sava attiecību statusa esmu diezgan negatīvās domās par Valentīndienu. Drīzākais filma un kāds garšīgs dzēriens,ēdiens

Melnais:Vai ir kāda lieta,kas tev spoku portālā ļot,ļoti nepatīk?

ChingChongChang:Nu jā, kā tad bez tā. Un kāpēc negatīvās domās? Nuu,es jau pateicu ,kas man tā ne īpaši patīk - kaut kādi stāstu raksti ar vairākām daļām.. Tikai garš teksts un kāda bilde, kura neatbilst nevienam no teikumiem stāstos. Nu tā, pārējais ir ok. Daudz ko uztveru neitrāli spokos, piemēram, FunFaceTV

Melnais:Jo man tie šķiet lieki svētki dēļ komercializācijas un ta ,ka jūtas ,mīlestība ir jāizrāda visu gadu nevis noteikta datumā.

Melnais:FFtv.tā noteikti lasītajiem būs sāpīga tēma. Vai tu interesējies par kādu no neminētajām lietām? Piemēram, to pašu sportu,datorspēlēm jebko citu? Ja kāds spoks vēlēsies ar tevi pačatot laika nosišanai,kāda tematika viņām jāizvēlās?

ChingChongChang:Nu tad tas pats jāsaka par sieviešu dienu. emotion Tāk, jā, esmu liela Porziņģa fane. Tāds potenciāls. Hokeju patīk tikai dzīvē paskatīties, pašam DINAMO līdzi nesekoju. Datorspēles, jā. Man patīk portāls un GTA ...Kādreiz man brālis mācīja CS spēlēt, kļuvu baigi atkarīga emotion man bija kādi 14 gadi...

ChingChongChang:haha... Tāk .. ar puisi bieži Mortal Kombat spēlējam. Es ,protams, vienmēr zaudēju, bet pati spēle man patīk emotion .. Vēl es zīmēju, spēlēju klavieres, dziedu, nodarbojos ar fotogrāfēšanu... Meklēju modeles dažādiem projektiem fotostudijās.. Nu tā, ja gadījumā kāda meklē darbu emotion

Melnais:Ak tad KP6 .Balsoji arī par viņu? Ko saki par Olu veltīto dziesmu?

ChingChongChang:Es diemžēl neesmu reģistrēta iekš Twitter, tāpēc nesanāca man nobalsot. Un Olas? - nē, tā dziesma ir slikta. Man patīk Transleitera parodija labāk. Ja neesi redzējis, iesaku. Un Transleiteri pirmie uzrakstīja dziesmu par KP. Bet Olas paši pa sevi slavenāki, diemžēl.

Melnais:Esmu redzējis Transleitera versiju.Jāatzīstās man nepatika ne viena, ne otra.Pieņemu esi bijusi uz Dinamo vai izlasi dzīvē, bet vai kādreiz apmeklē Latvijas hokeja virslīgas spēles? Vai tev ir kādi hokeja suvenīri?

ChingChongChang:Nē.

Melnais:Kāda ir grūtākā dziesma,skaņarbs ko tu spētu nospēlēt uz klavierēm?

ChingChongChang:Es mēģināju iemācies Hans Zimmer - First Step .. bet tas ir pavisam cits līmenis. Manuprāt, visgrūtākais skaņdarbs pasaulē emotion Es nezinu, kura būtu visgrūtākā... Jo ,kad iemācies, tad viss ir viegli.

Melnais:Vai tu arī ikdienā klausies klaviermūziku,kaut vai to pašu Hans ZImmer un viņam līdzīgus mūziķus?

ChingChongChang:Jā, es klausos visu. No Operas līdz metālam.

ChingChongChang:Atkarīgs no garastāvokļa.

Melnais:Kādas 3 grupas/izpildītāji ir tavā topā šovakar?

ChingChongChang:Īsta melomāne :d

ChingChongChang:Nu es tagad tieši klausos Hans Zimmer - Time ... šodien biju darbā un tur vienkārši uzliku youtubē Indie/Folk music playlist'i.

Melnais:Ja tev patīk Zimmer ieteiktu paklausīties mūziku no Interstellar

Melnais:Vai Batman Begins

ChingChongChang:Intersellar theme ir First Step emotion

Melnais:Vai tu meklē tikai modeles vai arī modeļi arī ir nepieciešami? Ja nu,kāds vīriešu kārtas spoks jūtās skaists un atbilstošs?

Melnais:Paldies par manis korektēšanu, nezināju pēc nosaukumiem

ChingChongChang:Ļoti reti...drīzāk nē nekā jā... vīrieši ir vajadzīgi reklāmas rullīšiem ,piemēram, lai reklāmā parādītu ģimeni.. Notiek kastings utt. Bet tas Latvijā ir ļoti reti vajadzīgs. Pārsvarā reklāmās ir jau visas redzētās sejas.

Melnais:Kāda ir trakākā reklāma kuru esat uzņēmuši?

ChingChongChang:Ja es tev pateikšu man vajadzēs tevi atrast un nogalināt. emotionemotion

ChingChongChang:Nu nē, es nestrādāju tik ilgi tur.. 4 mēnešus..un pagaidām vēl neesmu pieredzējusi reklāmas kastingus.

Melnais:Tad,kas ir tas ko tu esi paspējusi pieredzēt ar ko tu varētu palielīties?

Melnais:Un ja tu mani atradīsi un nogalināsi,kas šo te publicēs?:d

ChingChongChang:Nu meitenes,kuras ir gājušas uz kastingu.. dažas ir fotogrāfējušās apakšveļās, peldkostīmos... nesen bija projekts ,kur vajadzēja modelei demonstrēt kurpes, takā jā, ko grib fotogrāfs, to arī viņš dabū. Mans darbs ir atrast cilvēkus, kas ir gatavi to darīt par nelielu samaksu.

Melnais:Vai tu pati gribētu piedalīties savas firmas kastingos?

(ChingChongChang uz mirklīti izzuda no intervijas telpas)

Melnais:kādas neta problēmas?

Melnais:vai arī varbūt velies jau noslēgt interviju?

ChingChongChang:Nē, ne to pogu uzspiedu un patina uz atpakaļu...

ChingChongChang:Lēnā garā, varam,jā.

Melnais:Tad labi,jo ir vēl pārītis jautājumu un tad varētu arī nobeigt visu

ChingChongChang:Ok! emotion

Melnais:Tātad pēdējais bija pirms uz mirkli pārtrūka intervija, vai tu pati gribētu piedalīties savas firmas kastingos?

ChingChongChang:Es gāju modeļskolā , gāju uz fotosesijām... bet tagad vairs nav tā forma. Es labāk tagad koriģēju jaunās. Man patīk apmācīt cilvēkus

Melnais:Skaidrs.Kāds ir tavs lielākais un kvēlākais sapnis?

ChingChongChang:Daudz naudas emotion

ChingChongChang:Pārējos jau esmu piepildījusi

ChingChongChang:Manā pirmajā rakstā es nedaudz par sevi uzrakstīju, sapņu piepildīšanu utt.

Melnais:(dodieties uz ChingChongChang profilu un uzzināsiet viņas sapņus)Un tad arī mūsu noslēdzošais jautājums.Ko tu novēlētu visiem pārējiem spokiem gan kas lasīs mūsu interviju, gan tiem,kas to neatvērs?

ChingChongChang:Nevar nopīpēt visu šodien, jāatstāj kaut kas arī rītdienai!

ChingChongChang:Cheers! Paldies par interviju emotion

Melnais:Nu skaidrs. Paldies par interviju,ceru,ka šī jaunā pieredze patika un nesagādāja neērtības.

236 2 5 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 5

0/2000
Es visu laiku domāju - Tu vēstulēs vai facebook intervē?
5 0 atbildēt
Novēlējums 😂😁😀
1 0 atbildēt

Gribēju nokomentēt ko salty, izdomāju ka labāk nevajag... emotion

1 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt