Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
198

Senākos laikos nav trūcis rakstu, kuros ar humoru pafantazēju, kas spoki būtu ja spoki veidotu armiju, nokļūtu citā pasaulē, iemiesotos spēļu vai pusaudžu seriālu varoņos, kļūtu par picām utt. Šoreiz laiks pajokoties un iedomāties, kas būtu spocēni, ja nokļūtu līdzas slavenajiem Džordža R.R. Mārtina grāmatu un HBO seriāla Game of Thrones jeb latviskojot Troņu spēļu varoņiem. Ņemot vērā, ka tiks pieminēti arī reāli grāmatas/seriāla tēli un notikumi Spoiler Alert jeb brīdinājums par satura izpaušanu. Visiem lūgums acerēties, ka raksts ir ar humoru un nevajag apvainoties, ja, kādam nav tikusi tīkama loma.

MobyDick ndash scaronī... Autors: Latvian Revenger Kas būtu, ja Spoki kļūtu par seriāla "Game of Thrones" varoņiem
1.

MobyDick – šī pasaule ir viņa sapņu pasaule. Ja savu jaunību viņš pavadīja, ķerstot zemnieku meitas, tad kļūstot vecāks, pievērsās  bordeļiem un uz vecumdienām var nodarboties ar savu otro sirdslietu – fekālijām, jo vecumdienās MobyDick pārcēlās uz Citadeli, kur brīvprātīgi tīra naktspodus.

Ģenerālis Hansijs – kā jau īstens vienas “tautas” atbalstītājs, iestāsies Boltonu armijas rindās, kur ātri vien tiks pie augsta ranga, jo spēs turēt līdzi nežēlībā Remzijam un Rūzam.

kartupelis ar mugurkaulu – varbūt, kāds atcerās Krasteru, kurš dzīvoja aiz lielās ledus sienas un neļāva nevienam aiztikt savas sievas/meitas? Kartupelis ar mugurkaulu reizēm naktīs lavās apskatīt viņa meitas. Aiztikt neaiztiek, jo zina, kas par to tiks, bet pa lodziņiem lūr gan.

ezkins – Valstībā, kurā notiek  bagātīgas kāzas, nevar iztikt bez kārtīga mielasta. Par mielastu rūpēsies ezkins, kuram traukos mīsies kārtīgs Ziemeļu alus, Dornas augļi un Augšdārzu labības ražojumi.

Vinnīts – daudzi ir dzirdējuši, ka Vinnītim patīk meičas ar pārsteigumu. Tieši tāpēc Vinnīts dosies ceļojumā uz Dornu – vietu, kur pamīcīties var visi ar visiem.

Banančiks00 – zemēs, kurās karo ir svarīgi zināt visas vēstis. Banančiks00, sēdēs kalna galā un ar teleskopisku ierīci vēros zvaigznes, debesis un pētīs – no, kuras puses tuvojās ziema, kur ir naidnieku kuģi

Troņu spēlēs netrūka to, kas aktīvi un bez apdomas ticēja Gaismas Lordam -  SAMS ar saviem īkšķiem, turpinās izpaust viņa mācību ik katrā rakstā, jo jūs, taču esat pamanījuši, ka īkšķītis ir dzeltens – nu gluži kā liesmas un gaisma.

Blistered Ooutlaw, pazīstams arī kā Pidarsons, Bloudžāb, Žaks Paganels un citiem vārdiem – klusi slēpsies aizkulisēs, lai reizi pa reizei, kā zirneklis savērptu savus tīklus ar vien ciešāk un ciešāk, no informācijas, ko viņam atnes viņa mazie putniņi.

Intel Inside – Dzelzs salu iedzīvotāji ir vareni kuģotāji, un Intel Inside dzīvo starp viņiem. Viņa lielākais prieks ir kārtīgi izkuģoties un pēcāk nokapt no kuģa, lai ierautu vien šļuciņ.

The Diāna – gudras sievietes sasniedz daudz. The Diāna savas dienas pavada vadot, kādu attālāku Pītera Beiliša bordeli, malkojot labu vīnu, spēlējoties ar kaķīšiem un klusi, vācot resursus, lai tiktu pie varas.

Fosīlijas – pazudušie spoki nesadeg. Pazudušie, izdzēstie spoki pievienojas Nakts Karaļa armijai un kļūst par baltajiem staigātājiem. Gadiem viņi gulēja, bet ar viena no galvenajiem Nakts Karaļa ģenerāļiem – Arhivāra darbībām, Fosīlijas un viņu senie, dzēstie raksti, beidzot ir modušies un lēnām viņu raksti pārņem Spokus.

Dark Magician – savulaik jauns un mazzinošs spociņš, piekļuva tuvumā Dzelzs Tronim un samaitājās, kļūstot kā visi “augstdzimušie” – apaļš, vīnu dzerošs un ēdienu mīlošs, īgns vīriņš.

janisjanis70 – un atkal jau par bordeļiem. Tieši viņš būs biežākais bordeļu ciemiņš, bet ne jau, lai “pielietotu preci.” Janisjanis70 gremdēsies atmiņās par jaunību un zīmēs bildītes, kuras pēc tam dalīs uz ielām.

The Four, Ciema Sensejs un citi kašķu mīļi un grēkāži dosies taisnā ceļā uz Sienu, lai izpirktu savus grēkus, kalpojot kā Naktsardze līdz mūža galam.

Zviedriete un Eduard Frolov EFG – abi katrs savā pasaules galā apgādās citus ar dziesmām, kā jau dziedošiem izklaidētājiem nākās, no viņu mutēm nāks gan tādi, lipīgi un saldi meldiņi kā “Bear and Maiden fear” un skumji, drūmi kā “The Rains of Castamere.”

Elys – gluži kā mazā Ārija Stārka no mazas un kašķīgas meitenītes pārtaps slepkavā, kuras īsto seju neviens nezina. No viņas dunča kritīs troļļi un propagandisti, lieli un mazi, jauki un ļauni.

kaķūns – reti, kurais zina kas ir kaķūns. Viņa/š slēpj savu īsto seju un atklājās tikai kā dažāda veida kaķīši, kas mēdz būt jauki un pūkaini, mēdz atriebīgi pietaisīt čības un mēdz noēst otra ēdienu. Kā tas iespējams? Jo kaķūns dzīvo būdiņā, meža vidū un turties pie koka, kontrolē visus apkaimes kaķīšus, kas veic viņas pavēlētās darbības.

exkluzīvais – sēžot savā vecajā pilī, klusi vēros, kā pārējā pasaule lēnām mainās un atcerēsies vecos, labos laikus, kad bija viens no varenākajiem spokiem, šad un tad izejot ārā, pavicinot dūres citu virzienā un atkal atgriežoties mājās.

WildBananasTrip – ceļos pa pasauli un dokumentēs savus ceļojumos, norādot, kuru zemnieku mājās iespējams tikt un droši pārlaist nakti, kuros bordeļos lētākās meitas un labākais vīns, kur vislielākā iespēja, ka uzklups bandīti vai mežoņi.

MJ un MoonWalker apvienosies 2 mediķu un cilvēku dīvainību izpētes brālībā. Tiem, kas skatījās šķita, ka briesmas tiek izdarītas ar Gregoru Kligeinu – pēc šo 2 darbībām, tas šķitīs, kā bērnu šļupsti.

jacky – Kā jau mūsu visu saimnieks un visusenākais spoks, jacky iesēdīsies kokos un kļūs par jauno Trīsacaino kraukli un vēros mūs visus, kontrolēs pasaules notikumus, nu un šad tad arī pakaitinās mūs ar asprātīgiem jokiem.

Lestets un Kalens – šīs divas augstu stāvošas būtnes parādījās nez no kurienes un nu jau ir spoku virsotnē. Kā viņiem tas izdevās. Tikai 2 vārdi vajadzīgi atbildei kā viņi to spēja – Asins maģija.

Charged – arī šajos laikos vajag izklaidi. Charged ceļos pa Dotrakī, apdzīvotajām teritorijām, cenšoties izklaidēt trakos jātniekus ar īpašiem šoviem, kuros uzēd visu sākot ar zirga sirdi, beidzot ar uzveikta pretinieka bizēm.

Pensionāris – vecs un vieds Ziemeļu vīrs, kurš ar humoru un draudzību, pārbaudīs, katra zināšanas.

Mao Meow – kad Karaliene Sērsija nepratīs atrast risinājumu pret pūķiem, kad Džons Snovs nespēs izdomāt, kā uzveikt Nakts Karali – idejus un jau gatavus ieročus pievedīs tieši viņš.

pyrathe – kopā ar labākajiem Esosas sirotājiem viņš meklēs dārgumus un laupīs karaļa kuģus, lai savāktu sev bagātību un slavu.

Aniii7 – Kad pavāres karjera neizdevās, viņa devās uz Veilu, kur galvenajā pilī atrada sev un savam raksturam ideāli piemērotu nodarbi – pirms nāves soda, tieši viņa atver “ Mēness durvis.”

Ļaļaka – viņa parādīsies ne no kurienes, izbiedēs bērnus ar briesmu stāstiem un mēģinās notirgot lielisku koka krēslu. Tiesa viņa vienmēr, cik ātri parādīsies, tik ātri arī izgaisīs.

 

 

 Autors: Latvian Revenger Kas būtu, ja Spoki kļūtu par seriāla "Game of Thrones" varoņiem
2.
0
198
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [11]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ĶerCiet avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  ĶerCiet 11.06.18 04:30  
4
0

   Labs.

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Vecīša cepure
  Drakonvīrs 12.06.18 01:52  
2
0

Patika  +

1k99 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpoksMedaļa Dienas doma
  1k99 11.06.18 21:17  
2
0
Kāpēc es nevaru kļūt par parastu trolli?
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 11.06.18 17:17  
2
0
atbildot uz Blistered Outlaw komentāru " Kāpēc Ļaļiņa pašā apakšā?   ... "Kāpēc tavs vārds tiek cenzēts?
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 11.06.18 17:12  
2
0
pi*arsonam laikam ir Zviedru aristrokrātu zilās asinis!
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.06.18 14:46
2
0

  Esmu vienā eksemplārā.  

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 11.06.18 14:20
2
0

    

Anonīms
Anonīms 04.08.18 18:37  
0
0
Esmu redzējis Kaķūnu un ,jā,tā ir viņa!
SemiSuns avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa 2. gabaliņš no konkursaMedaļa Dienas joks
  SemiSuns 03.08.18 14:36  
0
0

SemiSuns-Atceļoja laivā kopā ar saviem trīs suņiem un ķluva par pilsētas bendi, metot noziedzniekus bedrē pie izsalkušiem suņiem un katru dienu dodamies uz vietējo ēstuvi pēc iecienītajiem šokolādes batoniņiem. (Dark Magician lūdzu lievieno mani ar šo aprakstu savam rakstam.)

Syder avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Nedēļas redaktors
  Syder 12.06.18 15:18
0
0

  

Babadūks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Babadūks 11.06.18 00:52
1
5

Kāpēc Ļaļiņa pašā apakšā?