14

 168  0

Latvieši vienmēr bijuši un būs dziedātāju tauta. Tautas dziesmas tā dzied gan vecas, gan jaunas, kas parasti rodas mūsu ikdienā. Arī spokos tās rodas un vairo mūsu kultūras bagātības.

Par ļoti nozīmīgu notikumu spoku dzīvē uzskatu spēles Klanu kari slēgšanas procedūru. Šajā spēlē bija iesaistīti ne tikai rakstu, bet arī mīklu un zoles spēlētāji. Katru nedēļu spēlē trijos klanos spēlēja vairāk kā trīs tūkstoši dažāda krutuma līmeņa spoki, ieskaitot arī administrāciju.

KK spēlē sākumā bija daudz trūkumu, spēles gaitā daudzus novērsa. Man izraisīja pārdomas par slepenību, kādā turēja spēles slēgšanu atkal iepriekšējā naktī.

Aizdomas par to jau bija 17.01.18. Tad 13:46 izsūtīju vēstuli administrācijai, jo bija pazudusi klanu aizstāvēšanas iespēja, klikšķinot uz savu klanu ģērboņiem. Tikai vakarpusē saņēmu šim faktam apstiprinājumu ar šādu tekstu:

17.01.18 19:30

Klanu karos kopš šodienas aizstāvēšanas/uzbrukuma opcijas nebūs.
Admins The Diāna

Pārējiem KK spēlētājiem nekādu publisku paziņojumu par šo faktu neredzēju. Uzbrukuma/ aizstāvības banera vietā bija parādījies un arī ir tagad jauns rakstu reklāmas baneris. Kādus rakstus un kadā kārtībā tas reklamē pagaidām nezinu. Vai nebūtu bijis vienkāršāk, ja tur būtu bijusi atrasta arī vietiņa tikai vienam paziņojuma teikumam, ko saņēmu no Admina The Diāna.

Līdzīgi notikumi bija nupat pusnaktī, kad bez brīdinājuma KK darbību pārtrauca pavisam un dienas laikā arī lēnām pazūd visas iezīmes, kas bija saistītas ar KK.

Šodien 14:20 beidzot pienāca pastā ilgi gaidītais Jacky paziņojums Saulainajā pirmdienā.

Gaidot šo svarīgo paziņojumu, radās mans pienesums tautasdziesmām.

Lasiet, vērtējiet, kritizējiet!

Komentāri 14

0/2000

Nu re, atkal var laikot bez pakaļējās domas .,.

 8  0 atbildēt
Nu gaidīsim, varbūt izdomā kaut ko interesantāku...
 7  0 atbildēt
 6  0 atbildēt

bija nav ne vainas bet nja varēja vrbt pie noteikumiem piedomāt

 6  0 atbildēt

    Pārāk aizrāvies ar KK  

 5  0 atbildēt

  

 4  0 atbildēt

A kas tur notika?

 2  0 atbildēt
Skaisti
 2  0 atbildēt