Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
96

Sveiciens spocēniem, laiku pa laikam patīk ar humoru pasapņot un pajokoties kā būtu, ja spocēni būtu mazliet, kas cits kā patiesībā esam. Esam bijuši īpašas picas, esam bijuši MMORPG spēļu tēli, esam nokļuvuši uz neapdzīvotas salas, izdzīvojuši apokalipsi, bijuši tīņu seriāla varoņi un nokļuvuši paralēlā pasaulē. Laiks kļūt par Marvel, Dc un citu komiksu radītās pasaules līdzvērtīgiem tēliem.

Dark Magician  kā... Autors: Latvian Revenger Kā būtu, ja spoki pēkšņi kļūtu par superļaundariem un supervaroņiem?
1.

Dark Magician - kā tumšam burvim pienākās viņš šķitīs nemanāms. Viņš rūpēsies, lai taisnības cīnītāji uzzina par slikto plānotajām iecerēm un tās visas astrāli projucēs citu prātos. Reizēm būs sastopams uzburot sev lielo picu.

The Diāna - viņas prasme izdzert vīnu straujāk par citiem nebūs vienīgā superspēja ar kuru šī spoce izcelsies. Tumšā vakarā uz viņu labāk uz ielas neuzdurties - var nākties pamosties nezināmā ielā, nezināmā vietā, smaržojošam pēc vīna un kaķiem. Taisnības cīnītājos, viņai būs neizmirstami svarīga loma - novadīt jebkuru sanāksmi un parūpēties, lai tā ir izdevusies.

kaķūns - Pašiem sava kaķsieviete, turklāt, neviens nezina vai viņa ir vairāk kaķis vai sieviete - pārak nemanāmi šis kaķcilvēks klīst pa tumšajām vakara ielām un uzglūn saviem naidniekiem.

agurs - Dzīvnieku kontrolētājs. Izvelkot savu telefonu viņš spēs kontrolēt jebkuru dzīvnieciņu, kuru ar īpašas programmas palīdzību notvers.

The Four - viņa ļaunie plāni, taisnības cīnītājiem jauks galvas. Vai tā būs afēra vai klusa piedraudzēšanās, lai iedraudzētos - sekas vienmēr būs pasaulei briesmas radošas.

jacky un EV1TA -viņi klusi vēro šo portālu, no debesu augstumiem, ievērojot likumu neiejaukties, ja nu vienīgi, kad SPOKU galaktika ir pārāk lielās briesmās.

Fosīlija - pēc sadursmēm starp labo un ļauno, mēdz būt kritušie.  Pieminēsim viņus ar klusuma brīdi.

Agresīvais Pirāts - ar pirāta āķi vienas rokas vietā un lakrosa nūju kājas vietā, viņš klusi vago tuvākās piekrastes, meklējot taisnīu un reizem uzkrītot uz nerviem saviem biedriem.

Pyrathe - patiesais pirāts. Bruņots ar meklēšanas tehnoloģijām atradīs jebkuru pazudušo maciņu, tehnoloģiju vai kaķīti.

Lestets - viņa apbrīnojamās zināšanas par citplanētiešiem pirms spēju iegūšanas, pēc to iegūšanas ir ļāvušas viņām kļūt par Zemes diplomātu stargalktiskās tikšanās. Ikdienā viņs visu savu laiku pavada, lai atrastu visu konspirācijas teoriju sakni.

Elys - ne varone, ne ļaundare. Antivarone. Viņas precīzo šāvienu negaidīs neviens.

Ghost Whisperer - caur mūzikas skaņām, viņš sazinās ar gariem. Viņa spēja saprasties ar aizkapa būnēm, ļauj saglabāt balansu starp realitātēm.

janisjanis70 - pēdējos laikos noklusis, taču noteikti atgriezīsies. Varenais suteners nevar vienkārši izgaist. Viņa spējām un hipnozei neprot pretoties neviena. Ja tu pēc ballītes attopies publicējusi nerātnas bildes - vaino viņu.

Trakais Jēgers - vienīgais, kurš pratis notvert kaķūnu. Ar brieža simbolu uz krūtīm, sargā ceļus un māju jumtus.

Mr. Sīpoliņš - viņa zināšanas par mežu liek apjukt. Viņa bārda spēj pagarināties un ievest tevi purvā. Viņa foto acis tevi apžilbinās. Neej slepenajā mežā!

Moby Dick - kad viņam apnika iegrābties fekālijās un kasieru atraidījumi pienāca laiks mainīties. Uzzimējis uz krūtīm un pieres vali ar paši saprotat ko, viņš kļuva par ļaunuma iemiesojumu, kurš apfekāļos ikviena durvis. IKVIENA!

bloodwork - klusi, klusi viņš uzglūn uz tevi un citiem spokiem. Viņš spēj mainīt izskatu, izliekoties par varoņiem, jauks citiem prātu un radīs iekšējo karu. Brīžos, kad spēja mainīt izskatu, izrunā gārdzošas skaņas:" Mellom, khrm, mellom."

Strāvonis - viņa hipno spējas, liks tev jaukt realitāti ar sapņiem. Sākotnēji šīs spējas izmantoja ļauniem nolūkiem, taču ar laiku labojies.

Meladze - Mr. Krievija. Ar Putina foto kabatā, lāča mugurā cīnās pret netaisnīgajiem Rietumiem, palīgos rodot daudzus , jo daudzus zombijus, kas nākuši no malu malām.

Tvītotāja - pārāk draudzīga, lai cīnītos ar ļaunumu ar ierastajām metodēm, to dara citādāk. Viņas hipno smaids un spējas skriet ātrāk kā jebkuram citam, liek  kļūt labākam ikvienam no tiem, ko viņa satiek.

SAMSS - kaligrāfists, kurš pieraksta varoņu hronikas. Dīvaina iemesla dēļ, viņš tās raksta, nevienam nesaprotamā simbolu valodā, kura daudziem izskatās pilnīgi vienāda, lai ko rakstītu.

Lagerta - ar gigantisku suni pie sāna, cīnās pret to, lai starp Taisnības cīnītajiem, iestājās rutīna un korupcija, kā arī bads.

Emchiks - Viens mirklis un viņš ir klāt. Tu nezini kā un no kurienes viņš ir radies, bet tur viņš ir, gatavs paveikt paveicamo.

ChingChongChang - uzticības un atbalsta sniedzējs, tiem, kas noguruši smagās cīņas ar ļaunumu. Ātri rod iedvesmu un vārdus, likt celties un turpināt mūžīgo cīņu.

Zirnrēklis - ar zirnrēkļa spējām, ceļo pa koku galotnēm un māju jumtiem, lai izbiedētu ļaundarus, izjokotu reportierus un vienkārši samīļotu zirnrēkļus.

ernestmalejs - viņa spēja atmodināt senās zivis un tās kontrolēt ļoti noder, kad jāglābj cilvēki no vētrās grimstošiem kuģiem. 

meža brālis - maskējies. Tu viņu neredzi. Viņš redz tevi. Pat tumsā. Nedari ļaunu!

Bloudžāb - viens no janisjanis70 un Meladzes sabiedrotajiem. Sēž savā cīsiņtronī un sapņo, ka spēs notvert to īsto sievieti. Diemžel notvert vārda tieša nozīmē.

superumper - viņš radīš testus un grūtības ikvienam varonim. Galvassāpes no tiem būs smagas un ilgstošas, kājas un rokas trīcēs pēc viņa radītajām pārbaudēm.

Mārtiņš Grīnbergs -slēpjoties zem šī un citiem vārdiem - neļaus smagajam darbam cīnoties par vai pret taisnību, aizmirst vienkāršas lietas. Viņs būs visu skolotāju elks un aizblidnis.

Latgaleens - lai arī mūžīgais Agresīvā Pirāta naidnieks, paralēli ar vēsturiskiem ieročiem cīnīsies pret ļaunumu, pārvietojoties ar slepeno 2. pasaules kara nacistu lidmašīnu.

Hēraha - kad tuvosies īštais brīdis viņa iznirs no tumsas. Negaidīti ar otu rokās. Šķitīs, ka ta ir maiga būtne no, kuras nav jābaidās -maldies. Ar vienu otas vēzienu, viņa pabeigs un iemūžīnās cīņu reizē.

DarknessRose - Dienu viņa pavada kā mierīga datoriķe, naktī uzvelk masku, zābakus un dodās ielās ar šauteni rokās. Viņas soģes rokām, garam netiks neviens ļaundaris.

Ciema Sensejs - Kritušais enģelis.  Nepārtraukts, Taisnības spēku un tās atbalstītāju pretpropagandas autors. Ja viņs nokļūtu Marvel komiksu pasaulē, tiem, kuri propagandēja pret mutantiem no viņā varētu ņēmt lekcijas kā pareizi nīst citus.

Panzer - pārvietojoties sarkanbaltsarkanā tankā, sargā sevi un savus biedrus. Viņa spējas ļauj ātrāk rast mērķi un naidnieku.

CAK -  CAK Buggle īpašnieks, regulāri, noliek un apsaukā daudzus no Taisnības cīnītājiem, bet beigās no tiem sagaida palīdzību un glābšanu.

 

 

 Autors: Latvian Revenger Kā būtu, ja spoki pēkšņi kļūtu par superļaundariem un supervaroņiem?
2.
2
96
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [14]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ezkins avatars
Medaļa Rožu kronisMedaļa Admins iesakaMedaļa Zoles recidivists
  ezkins 10.01.18 00:09
6
0

Nu ja, eZZiiC jau vispaabaa naFF pamanaams

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 10.01.18 05:48
5
0

atbildot uz Chingchongchang komentāru " Kā tu visus te spokos zini🤔 "

Bijusī/esošā administrācija, dažādi čati, vienkārši laika gaitā ievēroti un palikuši atmiņā, likušie piemēroti šim rakstam un senākos šīs sērijas rakstos prasījušies, ka arī grib, tāpēc papētīti - tā arī uzzinās daudzumdaudz spoki

Lagerta avatars
Medaļa MūzaMedaļa Darts VeidersMedaļa Viktors
  Lagerta 10.01.18 00:13
5
0

  

Labs   

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 10.01.18 00:10
3
0

atbildot uz ezkins komentāru " Nu ja, eZZiiC jau vispaabaa naFF pamana... "

Nu, piedošanu, šoreiz eZZiiC nebija, citreiz ir bijis. Un noteikti vēl, kādreiz būs 

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Zeltrocis
  Drakonvīrs 12.01.18 22:11  
2
0

Labais variants, tiešām patika. Spocēnus labi raksturoji.  +

Ciema Sensejs avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa InfluencerisMedaļa Latvijas politika
  Ciema Sensejs 10.01.18 21:59  
2
0
atbildot uz Dark Magician komentāru "Ir ir. Viņš maina vārdus, bet laiku pa laikam p... "

neesmu manījis diemžēl... kretīns, man neko nesaka ka viņš vēl ir te domāju ka ir izdzēsts par informācijas nopludināšanu pēdējais par ko mēs runājām bija par to ka viņš sāks spēlēt zilo vali
Baibiņa2002 avatars
Medaļa RudzupuķeMedaļa Patīk rakstsMedaļa Betmens
  Baibiņa2002 10.01.18 14:21
2
0

Un kas es būtu, ja būtu supervarone? Interesants raksts!

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 10.01.18 12:34
2
0

atbildot uz Ciema Sensejs komentāru " bloodwork sen jau vairs nav "

Ir ir. Viņš maina vārdus, bet laiku pa laikam parādās...

Ciema Sensejs avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa InfluencerisMedaļa Latvijas politika
  Ciema Sensejs 10.01.18 10:32  
2
0
bloodwork sen jau vairs nav
SAMSS avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa BrīvlaiksMedaļa Duraks recidivists
  SAMSS 10.01.18 09:12
2
0

  

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 10.01.18 05:47
2
0

atbildot uz theFOUR komentāru " Un, es tas ļaundaris. "

Neesi jau vienīgais šādā godā...

Mr.Sīpoliņs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  Mr.Sīpoliņs 10.01.18 03:28
2
0

atbildot uz Chingchongchang komentāru " Kā tu visus te spokos zini🤔 "

vecie krabji viens otru pazīst  

Chingchongchang avatars
Medaļa Mis Spoce 2017Medaļa Most WantedMedaļa Dienas doma
  Chingchongchang 10.01.18 02:17  
2
0
Kā tu visus te spokos zini🤔
theFOUR avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas modersMedaļa Nedēļas moders
  theFOUR 10.01.18 00:36
2
5

Un, es tas ļaundaris.